9 סיבות נשים מאושרות לאחר גירושין

9 סיבות נשים מאושרות לאחר גירושין

 

נשים מאושרות לאחר גירושין מסיבות רבות, אלה 9 באופן ספציפי

 

מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת קינגסטון נועד לנתח את ההשפעה השלילית של טראומה על גברים ונשים עלה עם כמה ממצאים מפתיעים על גירושין ונשים.

במחקר, החוקרים סקרו 10,000 אנשים בבריטניה בין הגילאים 16 ו -60. בסקר התבקשו המשתתפים לדרג את אושרם לפני ואחרי הגירושין.

במהלך 20 שנה, החוקרים מצאו כי נשים היו מאושרים יותר מרוצים מחייהם לאחר הגירושין.

"במחקר לקחנו בחשבון את העובדה גירושין לפעמים יש השפעה כספית שלילית על נשים, אבל למרות זה עדיין עושה אותם הרבה יותר מאושר מאשר גברים" פרופ 'יאניס ג'ורג'ליס, מנהל המרכז לחקר תעסוקה, מיומנויות וחברה (CRESS) בבית הספר למנהל עסקים בקינגסטון, אמר.

אז, מה זה על נשים המסייעות להם לעבור לחיים מגשימים יותר לאחר גירושים? מדוע נשים מתמודדות עם גירושין טוב יותר מגברים? אני בטוח כי יש הטוענים כי זה בגלל נשים יותר להגיש גירושים מאשר גברים, כי נשים מאושרות יותר, כי הם מקבלים את מה שהם רוצים.

טיעון זה רק מחזיק מים אם אתה להתעמק סיבות רבות נשים להגיש גירושין. ישנן סיבות רבות נשים להגיש קובץ גירושין ולא כל הסיבות האלה יש משהו לעשות עם נפילה מתוך אהבה או לא להיות מאושרים יותר את הנישואין.

 

4 סיבות אישה יכולה להגיש בקשה לגירושין:

 

1. היא ננטשה ועזבה ללא כל פניה, אלא להגיש בקשה לגירושים ולקיים תמיכה בילדים באמצעות מערכת בתי המשפט למשפחה. משהו שלא נלקח בחשבון כאשר אנו קוראים נתונים סטטיסטיים על העובדה כי יותר גירושין מוגשות על ידי נשים היא הסיבה שהם להגיש בקשה לגירושין.

ברוב המקרים, נשים להגיש בקשה לגירושין כאשר הם כבר מגובים בפינה להרגיש שאין להם אפשרות אחרת. 

2. בעלה סובל משבר באמצע החיים ומסכן את ביטחונה הפיננסי, הביטחון הרגשי שלה ומתנהג בצורה הרסנית לה ורווחתה לעתיד.

3. בעלה מתעלל ואין לה כל זכות להגן על עצמה אלא להגיש בקשה לגירושין ולשים מרחק בינה לבין המתעלל.

4. לבעלה יש רומן מחוץ לנישואין, יוצא מבית הנישואין, עם האשה האחרת ומשאיר אותה אחראית לתחזוקה פיננסית של הבית והמשפחה.

הסיבה לגירושין היא לא גורם כמה טוב אישה לרפא ולהמשיך הלאה עם חייה פעם אחת היא גרושה. גירושין יכול להיות בחירה קשה לעשות אבל ברגע זה נעשה אישה יש בחירות שהיא יכולה לעשות. היא יכולה לתת לתוך הטראומה של הגירושים או לבנות מחדש את חייה ולהמשיך בעסקי החיים. רוב לבחור להגיע על עם העסק של החיים.

 

9 סיבות לנשים מאושרות יותר לאחר הגירושין:

 

1. נשים נוטות יותר מאשר גברים לבקש עזרה עבור הטראומה הרגשית שנגרמה על ידי גרושה של בן משפחה מטפל או, חבר. גברים לשמור אותו קרוב אפוד כאשר מתמודדים עם מהפך רגשי.

לא מושיט יד לתמיכה מאריך את סבלם ואת הזמן שנדרש כדי להחלים. 

2. נשים נוטות יותר מאשר גברים להקיף את עצמם עם מערכת תמיכה חיובית כגון חברים ובני משפחה.

3. לנשים יש אסטרטגיות התמודדות רגשיות שונות. בעוד גברים מסתכלים החוצה כאשר מחפשים נחמה מכאב רגשי, נשים להסתכל פנימה. הם לוקחים מלאי פנימי של התפקיד שהם שיחקו על מותו של הנישואין, הם עובדים על מקבל רגשית "ברווזים ברציפות" ו עוזבים את העבר כדי שיוכלו להתמקד בעתיד.

4. נשים נוטות פחות לפנות אלכוהול, סמים, יחסים חדשים ומין מזדמנים כדי להסיח את דעתם מן הטראומה של גירושין.

5. נשים נוטות יותר לחפש חוויות חדשות לאחר הגירושין, חוויות שמעשירות את חייהם ומספקות להם תחושה של תקווה לעתיד.

6. נשים נוטות יותר לתת עדיפות לצרכים שלהם. הם יעשו מאמץ להישאר בריא מבחינה גופנית במהלך הטראומה של גירושין. הם יהיו יותר להתמקד באכילה נכונה ולעבוד במאמץ כדי להדוף מחלה ודיכאון.

7. נשים אינן חזקות מבחינה רגשית מגברים. עם זאת, הם עושים שימוש במיומנויות התמודדות שונות מאשר גברים כאשר הם מתמודדים עם טראומה רגשית, ועל פי המחקר, מיומנויות אלה מאפשרות לנשים להמשיך הלאה ולהיות מאושרות יותר מאשר גברים לאחר גירושין.

8. לנשים יש תחושה חזקה של התמדה. ויתור הוא תמיד הדרך הקלה החוצה. אנשים גמישים מדגימים את היכולת לדבוק בדברים ולבצע אותם. זה נשים שעושות את החלק הארי של הטיפול בילדים לאחר הגירושים, הן עובדות מחוץ לבית, ובמקביל נאלצות לשמור על הבית ביחד. נשים נוטות יותר להמשיך, בשמחה את האתגרים של אמהות אחת להתענג על תפקיד זה. 

9. נשים נוטות יותר להיות נוח בעור שלהם. הם יותר נוח עם הרעיון של הולך לבד, בחירת מהלך של פעולה שהם מאמינים ולהמשיך הלאה. רוב הנשים לא אכפת לי לבלות זמן עם עצמם יש הבנה של החשיבות של ריפוי לאחר גירושין שלהם לפני לקפוץ לתוך מערכת יחסים חדשה. חוסר הסבל שלהם בבדידות לאחר הגירושין מאפשר להם לחקור פעילויות מהנות לבד או בחברה של חברים. הם לא יוצאים מיד לחפש מחליף יחידה עבור הבעל הם פשוט התגרשו. 

 

No Replies to "9 סיבות נשים מאושרות לאחר גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    50 − = 47