האמת העצובה: 9 סימנים אלה אומר בן / בת הזוג שלך בוגד. – insightyv.com

האמת העצובה: 9 סימנים אלה אומר בן / בת הזוג שלך בוגד.

יש לך תחושה שוקעת בבור הבטן שלך, משהו לא בסדר אבל אתה לא יכול להבין בדיוק מה זה מרגיש. בן הזוג שלך הפך רחוק, הוא / היא עובדת באיחור על בסיס קבוע או, אולי בן הזוג שלך עזב את הבית ללא הסבר.

אתה חושד שבן הזוג שלך בוגד, אבל בכל פעם שאתה מביא את זה עם בן הזוג שלך, הוא / היא מכחישה את האפשרות. כל הסימנים נמצאים שם אבל אין לך שום הוכחה. אז, לשים לב הסימנים ואת האינסטינקט שלך, אבל, להיזהר לא לבלבל סימנים עם הוכחה.

Friday
של 09

“אני אוהבת אותך אבל אני לא מאוהבת בך”.

זוּג in bed back to back

פיטר קייד / בנק התמונות / Getty Images

אם אתה שומע את המילים האלה, פעמון אזהרה גדול צריך ללכת. זהו אחד הדברים העקביים ביותר שאומר בן זוג בוגד. לבן הזוג שלך יש קשר עמוק ואוהב איתך, אבל רגשות עזים של תשוקה יכולים לעקוף את הקשר איתך ולגרום לבן זוגך לאבד את רגשותיו האמיתיים.

בן הזוג בוגד יפתח מה שנקרא אמנזיה המושרה על ידי הורמון. הורמונים גואה תשוקה שהם מרגישים במערכת היחסים החדשה שלהם יכול לגרום קצת חשיבה מוטה מאוד.

זה מה שקורה במערכות יחסים רבות הנופלות קורבן לבגידה. בן הזוג אשר strays השקיע שנים להשקיע זמן, רגש ואנרגיה הנישואין. הם עשויים להרגיש כי לא משנה מה הם עושים, הם לא יכולים, או לא מקבלים את מה שהם מרגישים שהם צריכים מן היחסים.

הם חסרים את הכישורים לעשות משהו שונה, משהו שעלול לפעול לטובתם ולבסוף לקבל מהם מה שהם צריכים מן היחסים. הם נתקעים במקום שלילי.

אנשים שנתקעו לא רואים שום מוצא, הם רואים את הבעיות שלהם כמו קבע פעמים רבות חושב הדרך היחידה להגיע נתקע הוא לפנות למישהו אחר. מערכת יחסים חדשה היא דרך מצוינת להסיח את עצמן מן הבעיות הנישואין.

אתה פתאום unstuck ונהנה תשוקה ותשוקה שמגיע עם מערכת יחסים חדשה. פתאום, הם מקבלים כל מה שהם צריכים מאדם אחר או מאישה. לאחר שנים של לא מקבל הצרכים שלהם נפגשו בנישואין, זה יכול להיות הקלה עצומה.

אם אתה קורא את המאמר הזה והם מישהו מצא הקלה במערכת יחסים עם מישהו אחר מאשר בן הזוג שלך, יש לי משהו שאני רוצה לעשות.

לפני שתשמיד את הנישואים והמשפחה שלך על ידי השארת אדם אחר, אני רוצה שתחשוב על מה שאתה מרגיש באמת. אל תשתמש במערכת היחסים החדשה כהסחת דעת כדי למנוע ממך להיות כנה עם עצמך ועם בן / בת הזוג שלך. אם אתה בן זוג בוגד לוודא כי אחת הבעיות להלן לא גורם לך לזרוק את הנישואים שלך רק כדי לשמור על צורך להתמודד איתם פתוח וישר.

האם אתה מרגיש בן הזוג שלך הוא …

 • שליטה
 • דוחה את הרגשות שלך.
 • היא חסרת אחריות כלכלית
 • לא מבלה מספיק זמן עם המשפחה.
 • דוחה אותך מינית.
 • עבודה יותר מדי.
 • לא עובד איתך כזוג כדי להפוך את הנישואים טוב יותר.

לא משנה מה אתה מרגיש את הבעיות הן הנישואים שלך אתה חייב את זה לעצמך ואת בן הזוג שלך כדי לקבל ישר עם אותו / אותה. זה לא יכול להיות קל, זה עלול להיות כואב עבור בן הזוג שלך אבל זה הדרך היחידה לפתור בעיות כי “אני אוהב אותך אבל אני לא מאוהב בך”, הצהרה היא סימן שמשהו לא בסדר בנישואין . אתה עשוי לגלות כי לאחר שאתה פותח את בן / בת הזוג שלך כי אתה משחק תפקיד האומללות שלך.

אם אתה קורא מאמר זה ואת בן / בת הזוג שלך אמר, אני אוהב אותך אבל אני לא מאוהב בך, ואז לראות את זה הזדמנות לפתוח את בן / בת זוגך על איך אתה מרגיש במערכת היחסים. כאשר שומעים הצהרה כזו קל להיכנס לפאניקה, ללכת במגננה ולהגיב בצורה שלילית. אתה צריך לא רק לומר מה הוא על הראש שלך, אלא גם להקשיב למה בן הזוג שלך יש לומר.

חשוב עבור שני בני הזוג לנסות לראות את זה מנקודת המבט של בן הזוג השני. אתה עשוי לחשוב שאתה אישה יוצאת דופן או הבעל. לבן הזוג שלך יש דעה אחרת. אם אתה מוכן להקשיב בגלוי, אתה עלול לגלות כי יש לך קצר. שיש דברים שבן זוגך זקוק ממך שלא נתת.

הדרך היחידה לדעת אם “אני אוהב אותך אבל אני לא מאוהב איתך משפט”, מגיע ממישהו תקוע או מישהו באמת הוא כבר לא מאוהב הוא להיות מוכן לחקור את הבעיות הנישואין ולקחת אחריות על החלק שלך בבעיות. אם, לאחר ביצוע זה, הנישואין עדיין נכשל אתה יכול גם לנוע על הידיעה שניסית לעבוד דרך הבעיות. אתה תהיה גם גדל למדו מהמצב ואנו מקווים לא ייקח את אותם נושאים לתוך מערכת יחסים חדשה.

05
של 09

הרגלי עבודה קבועים משתנים.

עָצוּב Man at Work

קייל מונק / Creative Creative Commons

עבודה מאוחרת היא כיסוי גדול עבור בן זוג שיש לו רומן. אם בן הזוג שלך פתאום צריך לעבוד מאוחר אחרי שנים של לחזור הביתה בזמן מסוים אז הייתי אומר שזה בטוח להיות חשוד כי משהו אחר מאשר עבודה קורה.

תירוצים הקשורים לעבודה הם דרך טובה בחשבון עבור רחובות גדולים של זמן מהבית. הם עשויים להגיד לך שהם שורפים את שמן חצות כאשר למעשה הם עובדים בין הסדינים עם גבר אחר / אישה אחרת.

להלן כמה התנהגויות כי צריך לגרום לך לשים לב מה קורה בנישואין שלך.

 • אם שיגרת העבודה של בן הזוג שלך משתנה לאחר שנים של “אותו זקן, אותו זקן”. אלא אם כן הוא / היא יש עבודה חדשה או תפקיד חדש בתפקיד הישן שלהם הוא דגל אדום ענק.
 • אם בן הזוג שלך פתאום עובד על פרויקטים שלוקחים אותו מחוץ לעיר לסוף השבוע ייתכן שתרצה להתנדב ללכת איתו / לה. אם הוא / היא לא פתוחה להצעה אז יותר סביר להניח שיש להם כבר מישהו לשתף את זה בסוף השבוע עבודה עם.
 • אם בן הזוג מתחיל לדבר על שיתוף פעולה של המין השני היא משלמת לשים לב למה שנאמר. מה יכול להתחיל בתור מערכת יחסים חפה מפשע עם שיתוף לעבודה יכול לפרוח למשהו לא בריא. תוכל לומר על ידי מה הוא אמר את הכיוון שלו / שלה היחסים עם עמית לעבודה הוא בראשותו. אין כל רע בכך שאתה נותן לבן זוגך לדעת שאינך מאושר שהוא התקרב לחבר במין השני בעבודה.

כשזה מגיע לברר אם בן הזוג שלך בוגד כל מה שאתה צריך זה את תחושת האינטואיציה. אף אחד לא מכיר את בן הזוג ואת הרגלי העבודה שלהם יותר טוב ממך. אם משהו משתנה עם הרגלים אלה, זה לא בהכרח אומר רומן אבל זה אומר שאתה צריך לשים לב ולברר בדיוק מה קורה ואם או לא זה מזיק הנישואים שלך.

06
של 09

מבלה כמות גדולה של זמן במחשב.

מַחשֵׁב Activity Affair

בחירה של צלם / דימיטרי אוטיס / גטי

בעולם של היום, עם הטכנולוגיה המודרנית, אדם המחפש פרשה אפילו לא צריך לעזוב את ביתם. הקלות של חדרי צ’אט באינטרנט, אתרי היכרויות באינטרנט וחשבונות דוא”ל סודיים גרמה לעלייה מדאיגה בעניינים רגשיים.

אם בן הזוג שלך באינטרנט יותר מהרגיל, להסתובב בחדרי צ’אט ולבקר באתרים פורנוגרפיים אז יש לך סיבה להיות מבוהל.

07
של 09

שיחות טלפון חשאיות יותר זמן בילה בטלפון.

אִשָׁה texting someone on cell phone, curious husband in the background sitting in a chair

איזבלה חבור / E + / Getty Images

עניינים רגשיים להתרחש בעיקר באמצעות הטלפון, במיוחד טלפונים סלולריים. אם אתה מוצא את בן / בת הזוג שלך נתקע פתאום כאשר אתה נכנס לחדר או למחוק את ההיסטוריה בטלפון הנייד ולהיות מתגונן כאשר נשאל על זה, אז אולי כדאי לך לבדוק את רשומות הטלפון שלך.

אם בן / בת הזוג שלך מרומה האם הנישואין שלך לשרוד?

בגידה זה לא אומר שהנישואים שלכם חייבים להגיע לקצם. אמון אבדה, הבגידה היא כואבת רגשית, אבל אם יש בסיס טוב וידידות, אתה יכול להציל את הנישואים שלך.

No Replies to "האמת העצובה: 9 סימנים אלה אומר בן / בת הזוג שלך בוגד."

  Leave a reply

  Your email address will not be published.