9 לעשות אם אשתך בוגדת

9 לעשות אם אשתך בוגדת

באיזו תדירות נשים מרמות? לדברי ברדפורד וילקוקס, Ph.D. מנהל פרויקט הנישואין הלאומי באוניברסיטת וירג'יניה, 14 אחוז מהנשים הנשואות רווקות. במילים אחרות, הסיכויים של אישה בוגד קלושים למרות מה שאתה יכול לקרוא על הרבה אתרי אינטרנט.

האם זה לא יהיה מעניין לדעת את הסטטיסטיקה על כמה פעמים נשים מואשמות מרמה לעומת הסטטיסטיקה בפועל?

ויש לתהות, אם בעלים היו מודעים יותר לאחוז הנשים הנמוכות שרמאו, האם היה להם קל יותר לסמוך ולשלוח כל חשד?

לפעמים התנהגות של אישה יכולה להצביע על הונאה, רק בגלל שיש סימנים וחשדות, אם כי לא אומר שיש רמאות. העצה הראשונה שלי לכל מי שאין לו הוכחה חותכת של רמאות היא לא לתת את החשדות להסתלק איתך לא לעשות האשמות של בגידה, אלא אם כן אתה בטוח לחלוטין יש בעיה לטפל.

אם אתה בטוח בהחלט אשתך בוגד:

1. אל תלך כל זכר אלפא על האיש השני. בטח, הוא חטף על השטח שלך, יש נכנס למקום שבו הוא לא שייך אבל, איומים או אלימות פיזית ממך תוכל לנחות אותך בכלא לדחוף את אשתך עוד יותר לתוך זרועותיו. וכמו שאומר הפתגם הישן, "כאשר אתה מתפלש עם חזירים, מצפים להתלכלך." אשתך והאדם השני הורידו את הסטנדרט שלהם, זה לא אומר שאתה צריך גם.

2. בדוק את הרגשות שלך לפני חשיפת הסוד שלה. כאשר אתה מגלה את בגידה אתה תחווה רגשות שונים. אתה חושש לאבד את אשתך, את הנישואים שלך הסתיים וכמובן את הבושה של הידיעה כי נשואים נשבר נשבר. אם הרצון שלך הוא להציל את הנישואים שלך אתה צריך לבדוק את הרגשות שלך לבוא בבעיה זו עם ראש ברמה.

אם הרצון שלך הוא להתגרש, אתה תהיה הנסיעה טוב יותר במהלך תהליך הגירושין אם לא מאפשרים את הרגשות שלך כדי להנחות את ההחלטות שלך.

3. אם הרצון שלך הוא להציל את הנישואים שלך אני קורא לך לדבר עם המטפל לפני עימות עם אשתך. מטפל יכול לעזור לך לעבד את המידע והרגשות ולהנחות אותך בשלבים שעליך לנקוט כדי להציל את הנישואין.

4. בניית מערכת תמיכה טובה אבל לא לשתף את בעיות הנישואין שלך עם כל מי יקשיב. חשוב כי אתה יודע שאתה לא לבד, כי יש לך איש סוד ללכת כאשר הרגשות שלך לקבל את הטוב ביותר שלך. בחר חבר טוב או בן משפחה מהימן כדי לבטא אבל לא לאפשר את הכעס שלך לגרום לך להפיץ את המילה יותר מדי אנשים. אם אתה יכול להציל את הנישואים שלך, אתה לא רוצה אנשים לשפוט אותך או את אשתך. בעיות בחיי הנישואין שלך הם העסק שלך; לשמור אותו קרוב לחזה.

5. אל תשווה את המצב שלך לזה של אחרים. נישואין ועניינים הם אינדיווידואליים. מה שקורה במצב של מישהו אחר הוא לא השתקפות של מה שיקרה במצב שלך. אתה צריך לפתח תוכנית התאוששות אישית נישואין על בסיס הנישואין שלך ואת מערכת היחסים שלך עם אשתך.

6. לטפל הצרכים הרגשיים והפיזיים שלך. להישען על מערכת התמיכה שלך, לדבר עם המטפל, לעשות את מה שאתה צריך לעשות כדי לשמור על הרגשות שלך גורם לך מחלה. לאכול תזונה מאוזנת ולכן הלחץ של המצב שלך לא להפריע אופטימלי לרווחה פיזית. פעילות גופנית באופן קבוע, שום דבר לא מקל על הלחץ ואת staves off דיכאון כמו שגרת עבודה קבועה.

7. להגן על הזכויות המשפטיות שלך במקרה הנישואים שלך לא לשרוד. בין אם אתה רוצה גירושים, זה האינטרס שלך להתייעץ עם עורך דין גירושין אם אשתך בוגדת. אתה לא צריך להגיש בקשה לגירושין אבל התייעצות עם עורך דין גירושין יעזור לך להבין את זכויות הגירושין המשפטי שלך וכיצד להגן על עצמך ועל כל נכסי הנישואין אם הפרשה פירושה מותו של הנישואים שלך.

8. תתעמת עם אשתך על הבגידה שלה. חשוב שתהיה לך הוכחה לבגידה ולכל הברווזים שלך בשורה. אם דיברת עם מטפל ועורך דין להתגרש, יש לך מושג טוב על הרגשות שלך, העימות עם אשתך יהיה יותר סביר ללכת לטובתך.

9. לקבל את ההחלטה אם להישאר נישואין או קובץ עבור גירושין. אם אשתך מסרבת לוותר על הפרשה, יש לך שתי אפשרויות. אתה יכול לתת לו זמן ולראות אם הפרשה מת או שאתה יכול להגיש בקשה להתגרש ולהמשיך הלאה עם החיים שלך. לא משנה מה אתה עושה, היא הבחירה שלך. אל תאפשר לאשתך להכתיב כיצד תבחר להגיב על התנהגותה הרעה. רק אתה יודע מה היא התנהגות זוגית לא מקובל, בסופו של דבר, זה תלוי בך מה אתה יכול ולא יכול לחיות עם.

No Replies to "9 לעשות אם אשתך בוגדת"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    32 + = 37