8 סיבות כמה גברים לרמות

8 סיבות כמה גברים לרמות

גברים לרמות על נשותיהם מסיבות רבות ושונות. להלן רשימה אני בא עם זה יעזור להסביר, במידה מסוימת למה גברים לרמות.

1. הם מכורים למין. התמכרות מינית עוסקת באנשים העוסקים בהתנהגויות מיניות הפוגעות בהם ו / או במשפחותיהם. אלה גברים היפרסקסואליים שאינם מרוצים משותף מיני אחד. הם משתמשים במין כמנגנון התמודדות של חרדה, דיכאון ובעיות חיים אחרות.

זה רק הגיוני כי אדם היפרסקסואל יהיה סביר לצאת מחוץ לנישואים למין.

2. הערכה עצמית נמוכה ואת הצורך של תשומת הלב של נשים אחרות. גברים אשר צריכים להיות מלטפים רגשית ופיזית (לא משחק מלים המיועד) בשל הערכה עצמית נמוכה עשויים לחפש סקס מחוץ למערכת יחסים מחויבים כי הם בור ללא תחתית של צורך. אף חברה או אישה לא יכול להיות צפוי לשמור על קשר עם האנשים האלה צריך להיות reassured שלהם שווה.

3. כמה גברים מרמים לשם רמאות. זה משחק להם והם חושבים שהם יכולים לשחק כל עוד הם יכולים לברוח עם זה. לאיש הזה אין שום דאגה לכאב שהרמייה שלו תגרום לו אם יתפסו אותו. את הריגוש של רמאים מנצחים כי השלכות שליליות של אולי להיות גילה. הבחור הזה הוא אידיוט פשוט ופשוט!

4. כמה גברים צריכים להרגיש את זה "אהבה" תחושה. לאחר הנישואין הופך נוח הם הולכים לחפש את ההתרגשות של אהבה חדשה תאווה.

5. הם גדלו וצפו באבותיהם מרמים, ויש להם אמונה מובנית שהרמה היא רק משהו שגברים עושים. אתה יכול גם לצפות כי אדם זה יש מעט מאוד כבוד לנשים בכלל. לא רק שהם רמאים, האנשים האלה הם מתעללים, לא מתחשב ביחסים למטה מימין, נרקיסיסטים.

6. הם מרמים כאשר הנישואים שלהם בצרות. אם הם לא מקבלים את מה שהם רוצים ואת הצורך של אשתו הם מוצאים מישהו כדי להשתלט על תפקידה. רמאות היא הרבה יותר קל מאשר להתמודד עם בעיות הנישואים שלהם, אבל זה לא תירוץ!

7. גברים מסוימים מרמים להעניש את נשותיהם. איזו דרך טובה יותר לפגוע במישהו שפגע בך מאשר להחליף אותם באופן אינטימי? זהו תרגיל אגרסיבי פאסיבי, שבו משתמש אדם חלש ללא חוסן כדי להתעמת ולפתור בעיות במערכת היחסים.

8. תאמינו או לא, כמה גברים לרמות בטעות. הם לא יוצאים לחפש רומן אלא להיתפס ברגע ולפני שהם יודעים את זה הם מעל לראשיהם. או, בין הסדינים ובתוך יציאה לחיסכון בפנים. הוא לא התכוון לעשות את זה, באמת, הוא לא עשה את זה!

אני בטוח שרשימת הסיבות לגברים מרמה כל עוד הזרוע שלי. הדרך היחידה לדעת מדוע אדם בוגד הוא להיכנס למוחו וזה בלתי אפשרי. גברים רבים, יותר סביר, אינם מבינים את המניעים שלהם לרמאות. תהא אשר תהא הסיבה לכך שתוצאותיה של רומן הן תמיד שליליות והפגיעה בהן לנישואין יכולה להיות בלתי הפיכה.

אם בעלך בוגד זה לדעתי כי הסיבה "למה" לא חשוב.

מנסה לרמוז ולהבין "למה" לא יפחית את הכאב של הרומן שלו ישמור אותך תקוע בכאב שלך ובלבול. דע את זה, מה הסיבה שלו לרמות אתה לא אחראי. ההתנהגות הרעה שלו היא עליו, לא על משהו שעשית או לא עשית לו. הדאגה העיקרית שלך ברגע שאתה לברר על הפרשה היא לקבוע אם הנישואים שלך או לא יכול לשרוד את הבגידה.

לפעמים, הקוראים שלי מספקים לי תובנה גדולה להתנהגות האנושית. אם אתה גבר שיש לו מרומה ולהרגיש הרשימה שלי חסר, ירידה לי דוא"ל. במיוחד אם אתה יכול לספק סיבות נוספות להוסיף לרשימה שלי.

No Replies to "8 סיבות כמה גברים לרמות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 5 =