8 דרכים לשמור על עלות הגירושין

8 דרכים לשמור על עלות הגירושין

כולנו שמענו את סיפורי הזוועה על כמה הגירושין יקרים. לא יאומן, זה לא חייב להוביל פשיטת רגל או מאזן הבנק השלילי. ישנן דרכים לקבל גירושין כי ניתן לעשות בזול אם אתה לא ממהר בתהליך ולקבל החלטות רעות. כמובן הטוב ביותר של פעולה היא לעשות קצת תכנון בונה להיות בטוח לא לעשות את כל הטעויות הבאות.

כיצד להשיג גירושין זול

 1. שמור על הציפיות שלך מציאותי.

  מצפה כסף להיות הדוק. אל תלך לתוך גירושין חושב שאתה הולך להיות מסוגל לשמור על אורח החיים הנוכחי שלך. אלא אם כן אתה עשיר למדי אתה צריך לתכנן מראש כי בהחלט יהיה פחות כסף לחיות על. ואל תניח שאתה תקבל מזונות. מזונות מזונות מזונות הופכים במהירות לנחלת העבר.

 2. שמור את הקווים של תקשורת פתוחה.

  אם יש לך בן זוג אתה יכול לסמוך ואז להיות מוכן לחלוק את המידע הדרוש לו / לה. אל תתעכב עם עורך הדין שלך. אם אתה לא מוכן לתקשר את הבעיות זה רק יעלה לך יותר כסף, כי עורך הדין שלך אז צריך לעשות יותר עבודה. עורכי דין הצעת החוק לפי שעה והם לא זולים.

 3. אל תתנו לזה להפוך למלחמה כוללת.

  שום דבר לא מנקז רגשות וכספים כמו קרב גירושין ארוך ומתמשך. להיות מוכן לנהל משא ומתן ולא לעשות את זה על מקבל כל מה שאתה יכול לקבל. זכור, שוויון לא אומר שווה. ייתכן שיהיה צורך להסתפק פחות ממה שאתה רוצה לחסוך כסף בטווח הארוך.

 1. הישאר ממוקד כאן ועכשיו.

  שמירה על המיקוד שלך על העבודה בהישג יד יהיה לשמור על טיפול על המשמעות הכספית של כל ההחלטות שתבצע. זה ימנע ממך לעשות את הטעות של קבלת נכס בר-פיצוי על נכס שלא יפחת עם הזמן. במילים אחרות, וולוו בשווי 38,000 $ עשוי להיראות אטרקטיבי אבל קרן נאמנות בשווי $ 38,000 יהיה תועלת רבה יותר בעתיד.

 1. תמיד לשקול את ההשלכות על מסים.

  איור של עלות המס של כל החלטה פיננסית שתבצע. למשל, מי ייהנה יותר מתביעת הילד שלך, אתה או בן הזוג שלך? או, מה הם רווחי הון על נכס הנדל"ן וכמה זה יעלה בזמן המס? עבור אל irs.gov ולהשתמש בתיבת החיפוש לעשות את המחקר על דרכים שונות גירושין משפיע לך בזמן המס. אתה לא רוצה לשלם לדוד סם יותר ממה שהוא מגיע!

 2. אל תתעלם מכל דבר.

  ודא שיש לך מידע על כל דבר שישפיע על העתיד הפיננסי שלך. ערכו רשימה של כל הנכסים, יש עותקים של הצהרות מכל חשבונות הבנק, קרנות השקעה, תוכניות פנסיה. קבל את המידע שלך יחד לפני הזמן, כך שאתה לא צריך לבזבז זמן ברגע האחרון. וכן, לעשות עותקים עבור עצמך, כמו גם את עורך הדין. יש עותקים אלה בכל פגישה יש לך עם עורך הדין שלך.

 3. להיפטר חשבונות משותפים אלה.

  המיזוג כספים יכול להיות צרות בעתיד אם בן הזוג לשעבר שלך ברירות המחדל על תשלום הלוואה לרכב, פושט רגל או הופך מושבת. גזור או למזער חשבונות משותפים יש לך עם בן / בת הזוג שלך לפני הגירושין. אולי מאוחר מדי אחר כך. אם אתה לא יכול להיפטר החשבון אז, להסתכל לתוך מקבל חשבונות אלה בשם של אחד מבני הזוג בלבד.

 1. תחשוב על המאמץ והוצאות של קריירה חדשה.

  אם ויתרת על קריירה כדי להישאר בבית עם הילדים, זה כנראה לא יהיה קל לחזור אל כוח העבודה. במיוחד אם אתה עוזב נישואים לטווח ארוך ואתה לא עובד בעוד כמה עשורים. אז, לקחת בחשבון מה זה יעלה להיות סחיר כוח העבודה של היום, כאשר משא ומתן על הסדר. במקרים מסוימים, בן הזוג יציב יותר מבחינה כלכלית יהיה הורה לעזור לשלם את עלויות החינוך.

No Replies to "8 דרכים לשמור על עלות הגירושין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  44 − = 38