8 לאחר גירושים כללים היכרויות אתה צריך לעקוב

8 לאחר גירושים כללים היכרויות אתה צריך לעקוב

דייטים לאחר גירושין אינו שונה מאשר היכרויות לפני הגירושין. אתה כבר מחוץ למשחק היכרויות במשך שנים או עשורים, אבל כשמדובר היכרויות, הכללים נשארים אותו הדבר לפני ואחרי גירושין.

אין כללים קשים ומהירים כשמדובר במה שאתה צריך לעשות כדי לחזור אל התנופה של היכרויות לאחר גירושים. אם יש לך לשכב לנוח את כל המטען הרגשי ולהרגיש ממש מוכן עד היום אתה כנראה לעשות בסדר.

טיפים להתגרש גרוש

אם יש לך ספקות לגבי היכרויות לאחר גירושין, 8 עצות הבאות יעזרו לך לנווט את סצינת היכרויות בקלות רבה יותר.

להיות זהיר

זה משתלם להיות חכם נבון כאשר נכנסים מחדש את המשחק היכרויות לאחר גירושין. עכשיו שאתה חדש, לנסות להביא איזון על החיים שלך. אתה יכול להיות להוט תאריך אבל אל תשכח לעשות זמן לעצמך, כמו גם לבלות זמן עם חברים ובני משפחה. תאריך אם אתה מרגיש מוכן אבל, לא להפוך את זה כל החיים שלך או מרגיש שאתה חייב לקפוץ חזרה למשחק היכרויות לפני שאתה מוכן.

לטפח קשרים עם אנשים בודדים אחרים

אם אין לך כבר חברים בודדים, ואז למצוא כמה. חברים בודדים שלך יהיה משאב נהדר כי הם נמצאים במקום דומה וזה תמיד עוזר לחברה כאשר מתמודדים עם אורח חיים חדש ומצב.

תוכלו למצוא, לאחר חברים בודדים כדי לתקשר עם היא דרך מצוינת לאט להציג את עצמך מחדש היכרויות עושה דברים עם חבר של המין השני.

תאריך אחד אינו יוצר קשר

חשוב לדעת שכל מי שתאריך זה לא יעניין אותך בתאריך השני. רק בגלל שאתה מעוניין תאריך השני לא אומר שהם צריכים להיות. אל תתנו את העובדה שאתה לא מקבל נקרא לצאת שוב להרתיע אותך או לגרום לך לחשוב שלילית על עצמך.

עבור אל האדם הבא ולהיות מוכן לעבור את תהליך של אלימינציה. לא לקחת את היכרויות או את עצמך ברצינות רבה מדי.

אל תבוא חזק מדי

אם היית נישואים לטווח ארוך אז אתה רגיל להיות חלק של זוג. גירושין פירושו שינוי הרגלים ולקחת על עצמו את התפקיד של יחיד. אל תתנו את הרגל הזוג לגרום לך לבוא חזק מדי לרדוף מישהו מיוחד משם. אתה יוצא, לא עוקב כל כך להיזהר לא להציף.

אל תשכחו לכבד את עצמכם

עבור לאט כאשר מדובר שיתוף מידע על עצמך עם תאריך. זה יהיה להעביר תחושה של כבוד עצמי וליצור מסתורין. אז, לשמור את הפרטים עד למינימום עד שאתה יודע שהם ראויים לשמוע אותם.

העולם הוא מבחן שלך

גישה למשחק היכרויות עם גישה של פתיחות וניסויים. עכשיו אתה יכול למצוא את מר / גברת. נכון בכל תאריך אתה הולך על אבל, לשמור על ראש פתוח ואתה לפחות ללמוד משהו חדש.

תנסה משהו חדש

אל תיכנס לעצמך עם הרעיון שיש לך "סוג" כי אתה נמשך. לשנות את תהליך המחשבה הישן, צעד מחוץ הראש שלך להרחיב את האופקים שלך. אתה עשוי לגלות כי מה שחשבת יגרום לך gag, למעשה גורם לך אושר.

לעולם אל תזלזלו בכוחו של לפלירט

שום דבר לא יותר כיף מאשר לפלרטט ושום דבר לא עוזר לך להתחבר לאדם אחר מהר יותר מאשר להיות שובב. להיות מקסים ומענג, להראות קצת חיוניות. שמור את זה קל וחגיגי, לא עמוק ורציני. שמור על המוח שלך ברגע ולא על המטרה לטווח ארוך של התאהבות.

No Replies to "8 לאחר גירושים כללים היכרויות אתה צריך לעקוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3