8 עצות שיעזרו לך להתמודד עם רגשות מעורבים לאחר גירושין שלך

8 עצות שיעזרו לך להתמודד עם רגשות מעורבים לאחר גירושין שלך

לאחר הגירושים, אתה עלול למצוא לך רגשות מעורבים על בן הזוג לשעבר שלך. אמנם אתה יודע כי הגירושין היה לטוב, אתה עשוי לגלות כי כמה ימים אתה שונא את בן הזוג לשעבר שלך, וכן, באופן מפתיע, בימים אחרים אתה מתגעגע אליו / שלה.

אתה עשוי לתהות מדוע אתה מרגיש כל חיבה למישהו שאתה מתגרש. זה נורמלי לחלוטין, רוב האנשים גרושים לדווח על רגשות מעורבים אלה. אז איך אתם מתמודדים עם הרגשות המשתנים האלה?

 

להלן 8 דרכים להתמודד עם רגשות מעורבים על האקס שלך אחרי גירושין:

 

1. רגשות אינם טובים או רעים. הם פשוט. כאשר בני הזוג מתגרשים, פעמים רעות הם עשויים להיות זיכרון האחרונות, אבל יש פעמים כאשר כל אדם מרגיש פגיע, בודד, או מפחד מהשינויים המתרחשים. בזמנים אלה, אתה יכול לחשוב על הזמנים הטובים. (אני מקווה, הם לא היו כל רע!) הרשה לעצמך את הנסיעות האלה במסלול הזיכרון. אל תנסה לדחוף את הרגשות שלך, אבל לאפשר לעצמך להרגיש את כל השלבים הרגשיים של גירושים. מצפה כי יהיו לך עליות ומורדות.

2. גירושין פירושו שינוי. הבינו שכל גירושין מביאים לשינוי כזה, ושינוי לא תמיד קל. יש פעמים שאנחנו מתפתים להסתכל אחורה כי זה קל יותר מאשר מול העובדה שאתה עכשיו צריך לבנות מחדש את החיים שלך. אמון בעצמך שאתה יכול להתמודד עם כל דבר שמגיע, וכי יש לך את ההחלטה הנכונה להתגרש.

אל תתנו לפחד לעקוף את השיפוט שלך.

3. ליצור רשימות. זה עוזר לעשות רשימה של הסיבות התגרשו, ואת ההבדלים היו לך. כמו כן, ליצור רשימה של חלקים טובים של היחסים שלך לשעבר. הרבה אנשים שהתגרשו לאחרונה מתמקדים כל כך ברע שהם מתרעמים ומחזיקים טינה כזאת כלפי בן זוגם לשעבר, קשה להתקדם בחייהם.

לכל אחד יש כמה תכונות טובות וכמה רע.

4. אל תאשימו. זה קל לעשות את הנבל לשעבר שלך, אבל כדי להצליח בחיים שלך ואת היחסים בעתיד, אתה צריך לקחת את הזמן כדי להסתכל על החלק שלך כישלון של מערכת היחסים. רק אדם אחד אינו מחזיק במרבית הנישואים, והם אינם נגמרים בגלל אדם אחד. אז, להתמודד עם הכעס אתה מרגיש בצורה בונה.

5. קבל תמיכה. לפעמים ייתכן שתצטרך לוח צליל או כתף לבכות על. אל תתביישו לבקש תמיכה ותיקוף מחברים וקרובים. אם אתה מרגיש את הצורך, להיכנס לטיפול כדי לעזור לך למיין את הרגשות המשתנים שלך ואת המתח שנוצר.

6. שמור על עצמך. רכיבה זו רכבת הרים של רגשות הוא מיסוי, כדי לוודא שאתה לפתח הרגלי טוב טיפול עצמי במהלך תקופה זו. קבל הרבה מנוחה, למנוע מתח ככל האפשר, לשים דברים שאינם חיוניים על מבער בחזרה לעת עתה, לאכול תזונה בריאה. טיפול עצמי במהלך ואחרי גירושין היא דרישה אם אתה רוצה לשמור על הבריאות שלך.

7. לבזבז זמן לעשות דברים שאתה נהנה. רוב האנשים אומרים כאשר הם עברו גירושין, זה היה על דעתם בכל רגע הערות של יום שלהם. קח קצת זמן לעשות משהו שאתה נהנה, משהו "יהיה לטעון את הסוללות." זה יכול לכלול לבלות עם חברים או לבזבז זמן שקט לבד עם ספר טוב.

תן את דעתך להתרכז משהו אחר מאשר גירושין כאשר אתה מרגיש המום.

8. אמרי את האמת. להיות כנה עם עצמך על הרגשות שלך. היומן הוא מאוד מועיל עבור רוב האנשים עוברים שינוי בחיים העיקריים. אם journaling לא בשבילך, אז אולי אתה צריך יועץ כדי לעזור לך להתמודד עם הרגשות שלך. זה מועיל להיות מקצועי אתה יכול לחלוק את הרגשות הפנימיים שלך עם, ולא צריך לראות שוב כאשר הטיפול הושלמה.

גירושין מביאה שינויים, ואתה עלול להרגיש כאילו זה קשה להרגיש ממוקד. על ידי ביצוע הטיפים הבאים, אתה יכול להתמודד עם שינויים אלה בצורה חיובית ולהיות מסוגל טוב יותר לעשות חיים חדשים עבור עצמך.

No Replies to "8 עצות שיעזרו לך להתמודד עם רגשות מעורבים לאחר גירושין שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 + = 70