8 צעדים המעורבים בתהליך גילוי הגירושין | insightyv.com

8 צעדים המעורבים בתהליך גילוי הגירושין

צָעִיר lawyer doing case work

טים קליין / סטון / גטי

לאחר גירושין שלך הוגשה הכדור מקבל מתגלגל, ישנם צעדים שונים תוכלו לעבור אם אתה או שלך לשעבר באמצעות עורכי דין. הראשון שבהם הוא תהליך “הגילוי”. 

“דיסקברי” הוא מנגנון משפטי שנועד לאסוף מידע על כל צד לגירושים. במהלך גילוי, יש לך חמש שיטות המשמשות כדי לקבל מידע מן הצד השני לפני הולך לבית המשפט להתגרש.

אם אתה משתמש גילוי נכון, אתה יכול לגלות אילו טיעונים הצד השני מתכוון להשתמש במשפט ולהכין הגנה טובה יותר. תהליך הגילוי יכול להיות זמן רב, יקר, ולפעמים מתסכל. זה יכול להיות רק אמצעי לך להשיג מידע תצטרך כי הוא קבילה בבית המשפט. זה עושה את התהליך שווה את המאמץ.

5 תהליך תהליך גילוי

ישנם חמישה שלבים בתהליך הגילוי. למרות מדינות וחוקים שלהם עשויים להשתנות במהלך תהליך הגילוי, חמשת השלבים הבאים נפוצים ויהיה כנראה חלק הגירושים שלך. כל שיטה יידונו בפירוט לאורך מאמר זה.

 • גילוי: שני הצדדים לבקש פריטים מסוימים מן הצד השני. רשימת הפריטים נשלחת לצד השני והם חייבים להגיב תוך 30 יום.
 • חוברות: זוהי רשימה של שאלות שאתה שולח לצד היריב. רוב המדינות קובעות מגבלות על כמה שאלות וזמן התגובה הוא שלושים יום.
 • קבלה של עובדות: רשימה זו של עובדות מופנית כלפי הצד השני. המפלגה שמקבלת את רשימת העובדות מתבקשת להודות או להכחיש כל עובדה.
 • בקשה לייצור: משמש כדי לקבל מסמכים כגון הצהרות הבנק, דוחות הכנסה או מסמכים כלשהם אתה מרגיש ירוויח המקרה שלך.
 • הפקדות: במהלך התצהיר, אתה תיקח עדות בשבועה מן הצד היריב וכל עדים המעורבים. כל דבר אמר במהלך תצהיר ניתן להשתמש בבית המשפט אם הסכם לא ייענו ואתה הולך לבית המשפט גירושים.
02
של 08

מהו גילוי?

מִקצוֹעָן Se Divorce

באדיבות

גילוי הוא תהליך שבו כל צד לגירושים “חושף” אחד את השני ואת בית המשפט, מסמכים וראיות אחרות הם מתכוונים להשתמש במהלך גירושין המשפט. המסמכים שיש לחשוף כוללים כל דבר שיסייע במקרה של המפלגה או לפגוע במקרה של הצד השני. אם אתה מרגיש בן הזוג שלך יש מסמכים או ראיות קשות כגון תמונות, קטעי וידאו או הודעות דוא”ל אתה צריך להגיש בקשה עם בית המשפט המבקש “גילוי” של מסמכים אלה ראיות.

אמנם זה לא תמיד עובד ככה, היא חובה כללית לכל הצדדים בפעולה גירושין לחשוף כל מסמכים או ראיות שיסייעו להשיג צדק. אם אתה מגיש בקשה המבקשת גילוי, אתה יכול לצפות את עורך הדין מנוגד לעשות משהו, אבל בעצם לחשוף את המסמכים או ראיות. אם זה קורה והם ואז להופיע בבית המשפט עם המסמכים המבוקש או ראיות השופט ישקול את זה התנהגות בלתי סבירה.

זה בתוך הזכויות המשפטיות שלך לשאול את השופט להעניש את הצד היריב על שלא גילה את המסמכים או ראיות. הקפד להביא עותק של ההצעה שלך לחשוף את בית המשפט איתך. צריך להיות עותק במקרה התיק שלך אבל פקידי בית המשפט כבר ידועים לאבד מסמכים במקרה. זה האינטרס שלך להביא עותקים של כל הניירת שהגיש לך לבית המשפט איתך.

03
של 08

שליחה ומענה לחוקר

Man-Reading-Documents.jpg

דיגיטליות חזון / Getty תמונות

חקירות נכתבות שאלות שנמסרו למפלגה במהלך תהליך הגירושין. החקירות חייב להיות ענה, בכנות, תחת עונש של שבועת שקר בתוך 30 יום. הצד הנגדי עשוי להתנגד לענות על השאלות אם הם מרגישים שהם מפרכים בטבע ואין להם שום השפעה על המקרה.

רוב חוקי המדינה יגבילו את מספר השאלות שנשאלו משום שכמה עורכי דין יקברו את הצד השני בחקירות כדי לנסות לשמור עליהם עמוסות בניירת. Interrogatories צריך להיות פשוט, מבקש מידע זה יהיה זמין. יש לכלול רק שאלה בחקירות שלך לאחר שניסית להשיג את המידע באמצעים אחרים.

לא רק אתה תוכל לשלוח את הצד הנגדי לחקירות, הם גם יוכלו לעשות את אותו הדבר. להלן כמה תשובות מדגם שאתה יכול לתת אם אתה מרגיש את השאלות שלהם הם מעיקים מדי או לבקש מידע אין לך:

 • ג’ו בלאק מתנגדת בדרך כלל למערכה הראשונה של ג’יין בלאק, בטענה שהיא רחבה מדי ומכבידה. ג’ו בלק עשתה מאמץ בתום לב להגיב על החוקר, אך שומרת לעצמה את הזכות להתנגד ולהעביר את כל החקירות של ג’יין בלאק.
 • התשובות וההתנגדויות הבאות מבוססות על מידע שאינו ידוע. ג’ו בלאק עדיין לא השלים גילוי או הכנה למשפט בפעולה זו, ולכן ישלים את התגובות וההתנגדויות הנדרשות בהתאם לתקנות סדר הדין האזרחי.
 • שמי ג’ו בלאק. אני גר ב- XYZ Nohere Street, Anywhere, State. אני מתנגד לשארית החקירה כבלתי רלוונטית ופולשנית לפרטיותי.
04
של 08

מדגם גירושין

Divorce-Files.jpg

E + / Getty תמונות

להלן רשימה של חקירות מדגמיות. Interrogatories להשתנות ממקרה למקרה בהתאם לנושאים מסוימים במקרה. דגימות אלה נועדו לתת לך מושג כללי על מה סוג השאלות שאתה יכול לשאול ומה ניסוח להשתמש. זכור, כאשר אתה שולח Interrogatories לשלוח עותק של צד / מתנגד, עותק לבית המשפט ולשמור עותק עבור עצמך.

 • המדינה כתובת המגורים הנוכחי שלך, ולזהות את כל האנשים האחרים המתגוררים בכתובת המגורים שלך.
 • תאר בפירוט את הרקע החינוכי שלך, ותכלול את השמות והכתובות של כל המוסדות שבהם השתתפת, את תאריכי הנוכחות ואת תיאור המעלות או האישורים שקיבלת.
 • תאר את כל עמדת ההעסקה המוחזקת על ידך, ותכלול את שם המען והכתובת שלו, תאריכי ההעסקה שלך, התואר הרשמי שלך, אם בכלל, תיאור של כל הפיצוי שקיבלת, כולל בונוסים וכל ההטבות הניתנות על ידי העסקתך.
 • תאר בפירוט את כל מקורות ההכנסה או הפיצוי שלך, בין אם לא דווח על תשואה מס כלשהי, וכן לגבי כל ההכנסות והנכסים או השירותים שהתקבלו, קבע את ההכנסות, הנכסים או השירותים שהתקבלו, את מהות וסכום הניכויים או קיזוזים והסכום נטו שהתקבל.
 • תאר בפירוט את כל הנכסים שלך, לא כולל מוצרי בית וריהוט.
 • רשום את כל כלי הבית והריהוט שברשותך וציין את דעתך לגבי שווי השוק ההוגן של כל פריט.
05
של 08

עוד דוגמאות גירושין חקירות

זָכָר lawyer and female client

מארק אדר / גטי

 • קבע את שם וכתובת של כל הנושים שלך, את הבסיס לכל חוב, את התוכן של כל ראיות בכתב של כל חוב, את תאריך כל החוב היה, את הסכום המוטל על כל חוב נכון לתאריך התשובות אלה חקירות, בין אם ההתחייבות מותנית, לבין תיאור של כל מקרה כזה.
 • קבע את השם והכתובת של כל בנק או איגוד האשראי שבו היה לך כל חשבון בדיקת, חשבון חיסכון, חשבון שוק הכסף, תעודת אמון, תעודת הפיקדון וכל חשבון אחר בשמך, או עם כל צד אחר, המדינה את היתרות בכל אחד מהחשבונות האמורים.
 • אם יצרתם או לא ניתן לביטול אמון, לתאר בפירוט כל מכשיר המשלב אמון כזה. במקום זאת, ניתן לצרף העתק של כל מכשיר נאמנות.
 • תאר את כל פוליסת ביטוח החיים על חייך ו / או חיי בן / בת זוגך, ותציין את שם החברה המנפיקה את הפוליסה; מספר כל פוליסה; סכום כל פוליסה; סוג הביטוח, כולו, ההקדשה, טווח הרמה, צמצום המונח או אחרת; שמות המוטבים העיקריים ו / או המוטבים המותנים בכל פוליסה; לבין סכום הפדיון במזומן עבור כל פוליסה נכון לתאריך התשובות לחוקרים אלה.
 • קבע את המודל, מודל, שנה, שווי שוק הוגן ובעלים של כל רכב, רכב פנאי, קרוואן, מנוע הביתה או סירה בבעלות או בשימוש על ידי לך.
06
של 08

בקשה לקבלת בקשות לגבי עובדות במהלך גירושין

עורך דין and client shaking hands

תמונות של ליסה-בלו / גטי

בקשה לקבלת “עובדת עובדה” היא רשימה של משפטים קצרים הכוללים עובדות שעל הצד הנגדי להגיב עליהן. רשימה זו יכולה להיות מוגשת על הצד היריב וכל צד אחר אתה מרגיש יש מידע רלוונטי באותה דרך חוויות. לדוגמה, אם המדינה מאפשרת גירושים על בסיס ניאוף, אתה יכול לשלוח בקשה לקבלת העובדות של העובד לבן הזוג שלך והאחר / אישה אחרת. אם אתה חושד הצדדים היו יחד על תאריכים מסוימים פעמים אתה יכול לבקש הם מודים לעובדה זו.

אם הצד הנגדי לא יגיב בתוך 30 יום זה נחשב להיות זהה הודאה של עובדה או עובדות. חוקי המדינה משתנים לגבי כללי ההליך האזרחי לקבלת העובדות. מחקר אתה המדינה של נהלים וכללים אזרחיים כיצד לשרת בקשה לקבלת העובדות.

07
של 08

בקשות לייצור

אִשָׁה standing under question mark

בנק / גטי

אתה יכול לבקש מסמכים מן הצד היריב כי מתייחסים לנושאים במקרה גירושין שלך. “הבקשה לייצור” של המסמכים חייבת לפרט את הפריטים להיבדק. עליך לתאר את המסמכים לפי פריט בודד או לפי קטגוריה. להלן דוגמאות של מידע או מסמכים שאתה יכול לבקש:

 • כל הדיווחים בכתב של כל אדם שאתה מצפה לקרוא כעדות מומחה במשפט.
 • כל המסמכים שבהם כל עד מומחה אתה מתכוון להתקשר למשפט הסתמכו על טופס חוות דעת.
 • כל ההצהרות הכתובות, הרשומות או החתומות של כל צד, כולל שני הצדדים לגירושים, עדים, חוקרים, חברים, בני משפחה או מעסיקים של הצדדים בנוגע לנושא של הליך גירושין זה.
 • כל התמונות, קלטות וידאו או קלטות שמע, הודעות דוא”ל, סקרים או מצגים גרפיים אחרים של מידע הנוגע לפעולת גירושין זו.
 • כל מסמך שהתקבל על פי בקשת זימון מכל צד.
08
של 08

הפקדות במהלך גירושין

יד on Bible

רוברט דאלי / גטי

על פי nolopress ההגדרה של בתצהיר היא, “כלי חשוב המשמש תגלית prerial שבו אחד הצדדים שאלות הצד השני או העד במקרה. לעתים קרובות מתנהל במשרדו של עורך דין, בתצהיר נדרש כי כל השאלות להיות ענה בשבועה ולהירשם על ידי כתב בית המשפט, מי יוצר תצהיר תצהיר. יותר ויותר, תצהירים נמצאים וידאו. כל נציג יכול להיות מיוצג על ידי עורך דין. במשפט, עדויות בתצהיר ניתן להשתמש כדי להטיל ספק על עדותו סותרות של העד או לרענן את הזיכרון של עד לשכוח פתאום. אם העד המודח אינו זמין כאשר המשפט מתרחש – לדוגמה, אם הוא מת – ניתן לקרוא את התצהיר בפני השופט במקום עדות חיה “.

הפקדה היא המוצא האחרון אם אתה Pro ליטיגנט ליגה בשל ההוצאות. אתה צריך לשלם כתב בית המשפט על הזמן שלהם, לשלם עבור תמליל מן התצהיר, תצטרך לשלם עבור שירותיו של עורך דין או paralegal כי רוב המדינות אינן מאפשרות תצהירים להילקח על ידי מישהו אחר מאשר אנשי בית המשפט.

אם אתה מוצא שאתה צריך לדחות העד שאינו מסוגל להיות נוכח בבית המשפט מחקר חוקי המדינה שלך של נוהל אזרחי לגבי תצהירים. למרבה המזל, עבור רוב חוקר, בקשות לייצור, גילויי קבלה של עובדות לייצר כל מסמכים או ראיות תזדקק בעת הדיון בבית המשפט שלך גירושין.

No Replies to "8 צעדים המעורבים בתהליך גילוי הגירושין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  62 + = 65