8 צעדים מתחילתו ועד סוף גירושין במחלוקת

8 צעדים מתחילתו ועד סוף גירושין במחלוקת

ב גירושין במחלוקת, בני הזוג אינם מסוגלים להגיע להסכמה על נושאים כגון משמורת ילדים וחלוקת נכסי הנישואין. במצבים כאלה, תהליך הליטיגציה נמשך זמן רב יותר. כאשר בני זוג אינם יכולים להסכים הם או לשכור מתווך גירושין או, ללכת לפני בית המשפט ובית המשפט יעשה את ההחלטה הסופית על כל הנושאים הם לא היו מסוגלים לנהל משא ומתן.

צעדים משפטיים מעורבים גירושין במחלוקת

 • פגישה עם עורך דין
 • גירושין שהוגשה על-ידי בן / בת זוגך
 • בן / בת זוגך מגיב לעתירה
 • תהליך גילוי
 • גישור מו"מ
 • משפט גירושין / משפט
 • תנועות לאחר משפט
 • ערעורים

להלן תיאור קצר של כל צעד שתעבור במהלך גירושין במחלוקת

1. מפגש עם עו"ד:

ברגע שאתה נפגש עם כמה עורכי דין והחליט איזה מהם הכי מתאים לך, הוא / היא תתראיין לך ביסודיות. במהלך הראיון הזה, עורך הדין שלך יאסוף את כל המסמכים הנוגעים לנכסי נישואין, ילדים של הנישואין וכל סוג אחר של נושאים אתה מרגיש רלוונטי. הוא / היא ואז לקבוע מה הוא / היא מרגישה שאתה זכאי, יכין את עתירת הגירושין שלך להגיש אותו עם בית המשפט.

זה כרוך הרבה עבודה מצידך. יהיה עליך לאסוף את כל המסמכים הרלוונטיים. לקבוע מה אתה רוצה עורך הדין שלך לבקש hin את העתירה גירושין לגבי משמורת ילדים, הילד תמיכה, מזונות, חלוקת נכסי הנישואין ואיך החוב הנישואין יהיה מפוצל.

אתה גם רוצה לקרוא ולשמור עותקים של כל הניירת קבצים עורך דין שלך עם בית המשפט.

2. בקשה לגירושין שהוגשה על בן / בת זוגך:

לאחר עתירת הגירושין שלך הוגשה לבית המשפט עורך הדין שלך ישרת את העתירה על בן הזוג שלך. בן הזוג שלך יכול להיות מוגש באופן אישי, בדואר או על ידי סגן השריף.

אם אינך מסוגל לאתר את בן / בת הזוג שלך הודעה יפורסמו בעיתונים המקומיים, ולאחר מכן תצטרך לחכות כמות שנקבעה מראש של זמן לפני התקדמות קדימה עם גירושין.

ברוב תחומי השיפוט בתי המשפט אחראים לוודא את בן / בת הזוג שלך מוגשת עם עתירה הגירושים שהוגשו. זה נעשה בדרך כלל על ידי שרת תהליך או סגן השריף. אם זה באחריותך לוודא את בן / בת זוגך הוא יצטרך לקבל הוראות עורך הדין שלך על איך לעשות את זה.

3. בן זוגך מגיב לעתירה:

רוב חוקי גירושין המדינה דורשים בן הזוג שלך להגיב לעתירה לגירושין בתוך 30 יום. אם בן הזוג שלך אינו מגיב בתוך מגבלת הזמן שציינת המדינה, הוא / היא ברירת המחדל ואתה יכול לקבל פסק דין ברירת המחדל של גירושין. אם בן הזוג שלך יגיב, המקרה שלך ימשיך על שלבי גילוי והתיישבות.

4. גילוי:

גילוי הוא חלק בתהליך שבו בני זוג יכולים לקבל מידע מפורט אחד על השני על נכסי נישואין, הכנסה, משמורת וכל סוגיות אחרות הרלוונטיות המקרה שלהם. הדבר נעשה באמצעות חקירות בכתב, בקשות מסמכים ותצהירים. במהלך הגילוי, בני הזוג יכולים לבקש הוראות זמניות עבור מזונות ילדים או מזונות מבית המשפט.

יש גם מגבלת זמן כאשר אתה ובני הזוג שלך יצטרכו להגיב על כל בקשות גילוי. זה לא יוצא דופן עבור אחד או שני בני הזוג לפספס את המועד האחרון בניסיון להאט את תהליך הגירושים, או, במקרים מסוימים, ניסיון להסתיר נכסים. זה יהיה התפקיד שלך כדי לוודא עורך הדין שלך שומר על גבי בן זוג שאינו מגיב כמות המוקצב של זמן.

5. יישוב:

רוב השופטים יעודדו את בני הזוג להגיע להסכם לפני מועד המשפט הסופי. השופט רשאי להורות לבני הזוג ללכת לגישור שבו צד שלישי מנסה לסייע להם לנהל משא ומתן על כל סוגיות שלא נפתרו. אם בני הזוג אינם מסוגלים, להגיע להסכם השלב גילוי ימשיך המקרה יהיה מתוכנן לבית המשפט גירושין.

6. משפט:

במהלך משפט הגירושין שלך, כל צד יוכל להעמיד עדים, לחקור את העדים של הצד השני ולבצע טיעונים סותרים.

חוקי גירושין של המדינה שלך ואת מספר התיקים גירושים המקומי שלך המשפט בית המשפט המערכת תקבע כמה מהר את המקרה שלך הולך למשפט. השופט ישמע את שני הצדדים של המשפט במשפט ואז יגיע להחלטה בכל הנושאים. משך הזמן שנדרש לשופט לכתוב הזמנה סופית קשור במישרין למורכבויות המקרה שלך.

במהלך משפט גירושים תוכל לקבל את עורך הדין שלך קוראים עדים. ייתכן שיהיה עדים אופי, אם יש בעיות משמורת עדים כדי לעזור לך להוכיח את הילדים שלך יהיה טוב יותר את המשמורת שלך.

7. הצעות לאחר משפט:

לאחר שהמשפט יסתיים והשופט חתם על צו, רשאי כל אחד מהצדדים להגיש בקשה לסעד לאחר פסק הדין הסופי. למפלגה יש בדרך כלל 30 יום לאחר חתימת ההזמנה על מנת להגיש בקשה לאחר ניסיון. לצד השני יש 30 ימים להגיב על ההצעה.

אם תאושר על-ידי השופט, תאושר על-ידי השופט ועורך-דינו להתווכח מדוע לדעתך פסק-דין על-ידי השופט אינו הוגן.

8. ערעור:

אם תוגשנה בקשות לאחר משפט, ניתן להגיש הודעה על ערעור תוך 30 יום מיום פסק הדין הסופי או 30 יום לאחר דחיית הבקשה לאחר המשפט. למפלגה המחפשת את הערעור יהיו חודשים ספורים להגיש לבית המשפט לערעורים את בית המשפט לערעורים ולהגיש את התלונה. הצד השני יהיה אז בערך חודש להגיש תשובה קצרה. ברוב המדינות, הצדדים יקבלו טיעון בעל פה, ובית המשפט יקבל את החלטתו הסופית. אם יבוטל המקרה, בית המשפט לערעורים ישלח אותו בחזרה לבית משפט קמא להליכים נוספים. אם המקרה הוא אישר, זה נגמר.

No Replies to "8 צעדים מתחילתו ועד סוף גירושין במחלוקת"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  69 + = 73