7 דרכים להורה יותר עקבי עם האקס שלך

7 דרכים להורה יותר עקבי עם האקס שלך

בין אם אתה הורות ילדים צעירים או בני נוער, זה מועיל לפתח כמה שגרות אשר להישאר עקביים בכל מגורים. זכור, עם זאת, זה לא אומר שכל אחד מכם חייב להורה בדיוק באותה דרך. נהפוך הוא, חשוב לך לפתח את סגנון ההורות שלך תוך כדי עבודה לקראת רמה מתאימה של עקביות עבור הילדים שלך. הנה כמה תחומים שבהם תוכל לשתף פעולה עם האקס שלך על שיתוף הורים באופן עקבי יותר:

 1. לוחות זמנים:ילדים לשגשג על שגרות. אם הילדים שלך הם פעוטות או tweens, אתה רוצה לוודא שהיום שלך יחד כולל סוג כלשהו של לוח הזמנים. אזורים שבהם תוכל לבנות עקביות, כוללים את מה שהילדים צפויים לעשות כשהם מתעוררים מוקדם בבוקר, כאשר הם יכולים לצפות בטלוויזיה כאשר הם צריכים לעשות את שיעורי הבית שלהם, וכאשר הארוחות ישותפו.
 2. מעברים:מובן, המעבר בין שני בתים יכול להיות קשה עבור הילדים שלך. אתה יכול לעשות את זה קל יותר על ידי יצירת סטנדרטים אשר הילדים יכולים לצפות, כגון יצירת ירידה עקבית או להרים פעמים ופיתוח שגרת איך תוכל להיפרד זה מזה. היכולת לחזות את השגרה היא מנחמת לילדים ותסייע להקל על החרדה שלהם במהלך מעברים.
 3. ארוחות:הארוחות מציעות דרך מצוינת לכל משפחה לבנות עקביות. התחל לשאול את עצמך כמה שאלות: האם הילדים בדרך כלל לאכול ארוחת בוקר מיד, או שהם משחקים במשך זמן מה הראשון? האם הם יכולים לצפות בטלוויזיה בזמן שהם אוכלים? באיזו שעה הם בדרך כלל אוכלים צהריים וערב? מה עם חטיפים? כמבוגרים, אנחנו יכולים בדרך כלל להתמודד עם ארוחה דילג פה ושם; אבל חשוב לוודא את הילדים שלך לאכול במרווחי זמן קבועים. בנוסף, אם לילד שלך יש אלרגיה למזון או רגישות, חשוב שכל אחד מכם יעקוב אחר ההוראות שמסר רופא הילדים של הילד.
 1. כללים:אם לא עשית זאת עדיין, לשבת עם שיתוף ההורה שלך ולדון בכללי הבית שלך. איך אתה יכול להפוך אותם דומים, כך שהילדים יודעים מה צפוי מהם בכל פעם שהם נעים הלוך ושוב בין הבתים שלך? ביצוע פעולה זו בהקדם האפשרי ביחסי שיתוף ההורים שלך יעזור לאפשר לילדיך לעמוד בציפיות שלך.
 1. שגרות:שקול איך להיות עקבית לגבי עבודה בבית הספר מטלות יכול להועיל לילדים שלך. הרבה יותר קל להם לפתח את המשמעת העצמית הנדרשת כדי להצליח בחיים כאשר הציפיות שיש לנו עבורם הן עקביות. בנוסף, הציפיות שלך לשלוח מסר לילדיך כי אתה מעריך את התרומה שלהם מאמינים ביכולת שלהם.
 2. ההשלכות:אתה גם רוצה לדון על התוצאות שאתה מתכנן לנהל כאשר הילדים שלך misbehave. האם אתה מחויב לתת אזהרות? האם תשתמש בזמן קצוב? האם תבטל את ההרשאות בעת הצורך? אם כן, אילו? להיות מאוחדים עם ההורה שלך על נושאים אלה יכולים לעשות את העבודה של הבאים דרך עם התוצאות קל יותר עבור שניכם.
 3. טקסים לפני השינה:חוסר עקביות לפני השינה הוא תלונה משותפת להורות משותפת. הבינו שזה הכי בריא עבור הילדים שלך ללכת למיטה בערך באותו זמן בכל לילה. זה משפיע מאוד על היכולת שלהם להירדם באופן טבעי ובאופן עצמאי. שוחחו אחד עם השני על הזמן שלך הילדים ללכת לישון ואם הם לישון עם אור לילה או שמיכה מיוחדת, צעצוע, או בובה. החשוב מכל, עקביות שיתוף הורות לגבי השגרה bedtime יעזור הילדים שלך להתעורר רענן עבור הזמן שלך ביחד, וזה אומר יותר כיף לכל אחד מכם.

  ההשפעה של הורות משותפת

  לבסוף, היזהר לבחון את ההשפעה של כל שינוי שתבצע כלפי הורות משותפת עקבית יותר. בתחילה, ביצוע שינויים יכול להיראות כמו "עבודה". עם זאת, כפי שאתה רואה כי הילדים שלך הם רגועים יותר, השתתפות יותר במשפטים משפחתיים, וליהנות במהלך הזמן שלך ביחד, אתה תמצא את זה כדי להיות שווה את המאמץ.

  No Replies to "7 דרכים להורה יותר עקבי עם האקס שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   37 + = 40