7 דרכים להגיע להסכם על תוכנית הורות

נמאס לך להתווכח עם האקס שלך על תוכנית ההורות שלך? ליד חילוקי דעות על תמיכה בילדים ומשמורת ילדים, קרבות על לוחות זמנים ההורות הם אחד המחלוקות המתסכלות ביותר אמהות ואבות פנים. לפני שאתה מוותר, לקחת נשימה עמוקה להתארגן מחדש. לא משנה כמה קשה זה היה עד לנקודה זו, זה עדיין אפשרי להגיע להסכם אתה יכול גם לחיות איתו. מוכן לנסות? הנה שבע דרכים לשתף פעולה עם האקס שלך ולהגיע להסכם על תכנית ההורות שלך:

הורים arguing about their parenting plan.

צילום © נואל הנדריקסון / Getty Images

התחל על ידי יצירת רשימה של הדברים החשובים לך ביותר. לדוגמה, אם אתה באמת רוצה לבלות את חג המולד או יום האם עם הילדים שלך, לשים את זה על הרשימה שלך. תחשבו על כל השנה ותוכלו לכלול את כל התאריכים והזמנים החשובים לכם, כגון חגים, ימי הולדת, טיולים בבתי ספר ועוד. זה נותן לך מסגרת מוצק של התייחסות למה שאתה מעריך ביותר לפני שתשקול משא ומתן על פשרה עם לשעבר שלך.

02
של 07

שאל שאלות על מה שחשוב לאקס שלך.

לאחר מכן, יש שיחה פתוחה עם לשעבר שלך שבו אתה לברר מה הוא או היא ערכים ביותר. רק כששניכם יודעים מה הכי חשוב לכם, זה לזה, אתם יכולים להתחיל לחשוב על פשרות אפשריות ועל דרכים לעקיפת הבעיה ביחס לתכנית ההורות של המשפחה שלכם. אם האקס שלך הוא מאוד קשה ולא רוצה לשתף את הרשימה שלו איתך, לעשות רשימה הנפשית שלך מבוסס על חוויות העבר.

03
של 07

השתמש בראיות כדי לגבות את הבקשות שלך.

הורים רבים מתעלמים מהצעד הזה. תפוס את לוח השנה של השנה ופתח אותו עד התאריכים החשובים ביותר עבורך. האם יש ראיות קשות לתמוך במקרה שלך? לדוגמה, אם שלך לשעבר היו הילדים לחג ההודיה בשנה שעברה, אז זה סביר לצפות שזה הולך להיות התור שלך השנה. באופן דומה, השתמש בלוח השנה של השנה כדי למפות תאריכים נוספים שחשובים לך. לדוגמה, אם הילדים שלך יהיה במחנה הלהקה בחודש יוני, אז אולי כדאי לשאול את האקס שלך לחכות עד יולי עבור זמן החופשה המוקדש שלו עם הילדים.

04
של 07

ללא שם: קונסד משהו האקס שלך רוצה.

אל תתעלמו בשלב זה, כי זה אחד חשוב מקבל את מה שאתה באמת רוצה. עכשיו שאתה יודע מה הערך שלך לשעבר ביותר, לשאול את עצמך אם יש משהו ברשימה שלו, כי אתה באמת לא אכפת לי כל כך הרבה. לדוגמה, אולי הוא רוצה את הילדים להישאר לילה ביום ההולדת שלו. אם תאריך זה אינו חשוב לך, להציע אותו כנקודת הפשרה הראשונה שלך.

05
של 07

החלף פשרות.

למרבה הצער, פשרות מוותר כי משנה לאקס שלך, אבל לא חשוב לך, הוא לא הולך להיות מספיק כדי להביא לך איפה אתה צריך להיות. אז הצעד הבא הוא להחליף פשרות. זה המקום שבו אתם נותנים משהו שאתה רוצה. במידת האפשר, לכוון לפשרות בעלות שוויון יחסי. לדוגמה, בהתאם הגילאים של הילדים שלך, ימי הולדת ליל כל הקדושים עשוי להיות חשוב לא פחות משניכם.

06
של 07

קח הפסקה לישון על זה.

בשלב זה בתהליך, צעד אחורה לקחת הפסקה. לא רק זה נותן לך את ההזדמנות לישון על זה ולהרהר אם אתה באמת בסדר עם פשרות אתה שוקל, אבל זה גם עושה את אותו הדבר עבור האקס שלך. אתה יכול פשוט למצוא שהוא או היא חוזרים יותר נעים ממה שציפית!

07
של 07

עבודה עם מתווך.

לבסוף, אם עדיין אינך מצליח להגיע להסכמה על תכנית ההורות שלך, ייתכן שהגיע הזמן להתייעץ עם מתווך מקצועי. הטריק כאן הוא לזכור כי התפקיד של המתווך הוא להיות ניטרלי באמת. גם אם אתה אחד להגיע כדי לתזמן את המינוי, אתה צריך לצפות המגשר להיות חסרי פניות להתמקד רק על האינטרסים של הילדים שלך. אם אתה נתקל זמן קשה מאוד מסכים תוכנית הורות או לוח הזמנים של השנה, מגשר מאומן היטב יכול להיות משאב שלא יסולא בפז.

No Replies to "7 דרכים להגיע להסכם על תוכנית הורות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 76 = 85