7 עצות שיעזרו לך להמשיך אחרי גירושין

כאשר אתה באמצע תהליך הגירושין, קשה לדמיין את החיים לאחר הגירושין. במיוחד חיים מלאים, מתגמלים. לא יאומן תקבל את כל ההיבטים המשפטיים, הכספיים הרגשיים של גירושין ודברים בסופו של דבר להשתפר.

קשה כמו זה להביט קדימה בתקווה במהלך גירושים, כך יעזור לך להתמודד עם הלחץ של גירושין. להלן שבעה טיפים שיעזרו לך להרגיש מעודדים במקום מיואש.

אִשָׁה journaling in window

תמונות של שסטוק / גטי /

היומן הוא כל כך חשוב כשמדובר בהתמודדות עם רגשות. Splurge ולקנות לעצמך יומן יפה ולכתוב מדי יום על הרגשות שלך ומה קרה במהלך היום.

היומן ייתן לך תחושה של עצמאות כי זה ימנע ממך להיות תלוי מדי על חברים ובני משפחה כדי להרגיע את הרגשות שלך גלם.

02
של 07

מצא את עצמך מקשיב טוב

הדבר היחיד שאתה הולך להרגיש את הצורך הוא תקשורת. היכולת לחלוק את הרגשות שלך על מה שאתה עובר ואיך זה משפיע על החיים שלך.

מצא חבר, אחד שנותן עצה טובה, יכול להיות אובייקטיבי והוא מוכן להודיע ​​לך אם הפעולות שלך הם עושים לך נזק. אל תדבר עם הילדים שלך על הבעיות שלך, יש להם בעיות גירושין משלהם לטפל בהם. חבר מהימן וסודי יהיה יקר מאוד כשמדובר בהתמודדות עם גירושין.

03
של 07

שכח מנקמה

מתוקה ככל שזה יכול להיות, התמקדות על נקמה אתה מונע ממך להתמקד בבנייה מחדש של החיים שלך.

בואו נודה בזה, זה לוקח שניים לעשות נישואין ושניים להרוס נישואים. בטח, הוא / היא אולי שיחק תפקיד גדול יותר חורבן של הנישואין, מה אתה צריך להתמקד הוא מגיע להשלים עם התפקיד שיחק. קבל אחריות, עזוב את הכעס שלך והמשיך עם אמנות החיים.

04
של 07

שים יותר אנרגיה לתוך החיים המקצועיים שלך

שתיים women talking in office

רפאל רודז '/ גטי

אם בעיות בחיי הנישואין גרמו לבעיות בקריירה שלך עכשיו יהיה זמן טוב להתמקד בעבודה אלה תחומי עבודה שסבלו. התמקדות באנרגיה על עבודה יסייע לקחת את דעתך בעיות גירושין. זה גם ייתן לך מבנה ושגרה ובמצבים מלחיצים, אתה צריך את שניהם.

היזהר לא להשתמש בעבודה כדי למנוע מלפנים להתמודד עם בעיות. זה טיפול טוב אבל לא צריך לקחת את המקום של כל עבודה צריכה להיעשות לקראת צמיחה אישית.

05
של 07

הרחבת האופקים שלך

נצל את היותך יחיד וחופשי. נסה דברים שתמיד רצית לנסות אבל לא יכול כי היית קשור.

קחו חופשה אקזוטית לבדה, הצטרפו לשיעור ריקוד, צניחה חופשית או אולי משהו פשוט כמו לילה בחוץ מדי שבוע עם חברים. פתח את עצמך עד רעיונות חדשים וסגנונות חיים. בתהליך זה, אתה עלול למצוא פנימי לך, אתה לא יודע קיים.

06
של 07

קבל שותף לחדר

אם אתה נתקל בבעיות כלכליות לשקול לשתף את החלל שלך עם השותפה. אתה תרגיש פחות בודד ופחות לחוץ מבחינה כלכלית. ודא כי הוא מישהו שאתה תואם וכי אתה יכול לשתף פעילויות עם מחוץ לבית.

אם אתה הורה יחיד, אתה יכול לשקול למצוא שותפה לדירה עם ילדים בערך באותו הגיל של הילדים שלך. בניית קשר עם הורה יחיד נוסף יכולה להיות חוויה חיובית עבורך ולילדך / ילדיך.

07
של 07

לצאת ולקבל חברתית

היסטוריה

באדיבות Portra Images דרך Getty Images

צא מהבית! אין ישיבה בבית בוהה בארבעה קירות. הצטרפות קבוצת תמיכה גירושים או קבוצה רווקים עבור אנשים גרושים. עושה דברים מהנים עם אנשים שעברו את אותה חוויה יכול להיות טיפול טוב ומהנה גם.

מארח potluck, ארוחות ערב, לילות משחק או סרטים לילות. למלא את הבית שלך עם אנשים וצחוק. לפני זמן קצר אתה תהיה מוכן להיכנס לעולם היכרויות לאחר גירושים. לא לדחוף את היכרויות, אבל לעשות לצאת לעשות קשרים כך שכאשר אתה מוכן להתחיל היכרויות שוב מאגר של גברים / נשים זמין יהיה גדול יותר.

No Replies to "7 עצות שיעזרו לך להמשיך אחרי גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 − = 31