7 עצות כדי לעזור לשחזר שבור הורה / מערכת יחסים הילד

7 עצות כדי לעזור לשחזר שבור הורה / מערכת יחסים הילד

התפתחות הילד תלויה במידה רבה בקשר שיש להם עם שני ההורים. הקשר הזה מספק לילד את המסגרת שבה הם רואים את עצמם ואת העולם הסובב אותם. אולי חשוב יותר, הקשר הזה יקבע כמה טוב הם יוצרים יחסים עם אחרים במהלך חייהם. לאחר גירושין ייתכן שיהיה עליך לשחזר את מערכת היחסים הורה / ילד שבור.

4 דברים שגורמים להורה שבור / ילד בונד לאחר גירושין:

1. מצבו הגופני או הנפשי של הורה עשוי למנוע ממנו להתייחס לילד או להתחשב בצרכיו של הילד. מחלה כזו, דיכאון, הפרעה דו קוטבית, התמכרות לסמים ואלכוהול עלולה לגרום לליקויים הקשים על הילד לשמור על קשר עם ההורה.

2. גירושים והסכסוך העלול לבוא עם זה יכולים לשבש את חייו של הילד. הילד עלול להיות עוין כלפי אחד ההורים או שניהם, אם הם מרגישים שההורה אינו עומד בצורך שלהם בביטחון. בדרך כלל מצבים כאלה נפתרים במהירות. עם זאת, ישנם מקרים בהם כעס, רגשות פגועים וקונפליקט עלולים לגרום לניכור ארוך טווח בין הורה לילד.

3. אחד ההורים עשוי בכוונה לנסות לגרום לקרע בין ילדם לבין ההורה האחר. כאשר הורה מקטין את הילד מהורה ללא התערבות, הסיכויים לבנות מחדש את הקשר בין הילד להורה גדלים והולכים עם הזמן..

4. הורה שאינו מסוגל להתמודד עם כאבים רגשיים וכעס בדרך קונסטרוקטיבית יכול להרחיק את עצמו מן הילד כדי למנוע את הצורך להתמודד עם הכאב שלהם. הם עשויים להרגיש שהחיים ללא הילד קל יותר מאשר להתמודד עם ילד זועם או להתמודד עם אי הנוחות שלהם שנגרמו על ידי רגשות שליליים של הילד שלהם.

הם יבחרו למנוע את הסכסוך אף על פי שזה לא אומר שום קשר עם הילד שלהם.

בניית יחסים עם ילד מנוכר מחייבת השתתפות הן בילד והן בהורה. כאשר הורה מגיע לילד אין כל ערובה לכך שמאמציהם ישתלמו, אך אם לא ייעשה מאמץ, הסיכוי לבנות מחדש את היחסים הוא קלוש. ישנם מספר דברים שההורה יכול לעשות ולא לעשות בעת ניסיון להתחבר עם ילד מנוכר.

7 טיפים לשחזור היחסים ההורה / ילד לאחר גירושין:

1. שמור את הקווים של תקשורת עם הילד פתוח. בצע שיחות טלפון, שלח הודעות דוא"ל ושלח כרטיסים, גלויות או מכתבים. לעולם אל תאפשר לילד להאמין שאתה לא חושב עליהם על בסיס יומי.

2. לשמור על עניין הילד ומה קורה בחיים שלהם. דעו מי הם חבריהם ואיזה פעילויות הם משתתפים. להשתתף בפעילויות בית הספר כגון הורים / כנסים מורה, מחזות בית הספר לאכול ארוחת צהריים עם הילד על בסיס קבוע. אם אינך מסוגל להשתתף בשל המרחק הפיזי בינך לבין הילד, עליך לתקשר באופן קבוע עם מוריך. בקש עותקים של כרטיסי דו"ח ותמונות בית ספריות.

התקשר לעזור לילד לעשות את שיעורי הבית שלהם ולשמור על מה הנושאים הם לוקחים.

3. אם שיחות הטלפון שלך לא נענו, המשך לחייג. אם הילד אינו מגיב להודעות דוא"ל, כרטיסים ומכתבים ממשיכים לשלוח אותם. לפחות פעם בשבוע, נסו לתקשר עם ילדכם בדרך כלשהי. אתה בסופו של דבר לעבור את הילד שלך כי אתה אוהב אותו / אותה והם לא הולכים משם. אפשר לילדך לכעוס, אך אל תתיר לכעסו של הילד לגרום לך להפסיק להגיע כהורה. המופע המתמיד שלך של אהבה הוא הדבר שבסופו של דבר יתפרץ דרך חומת הכעס.

4. אם אתה מאמין לילד שלך לא נאמר לך התקשר או הודעות דוא"ל שלך ואת האותיות להיות יורט לנקוט פעולה. שלח מכתבים המבקשים קבלת החזרה כך שהילד יצטרך לחתום עליהם.

אם אתה מטיל ספק ביכולתו של הילד לקבל משלוח בבית, שלח מכתבים לילד לבית הספר שלו. אם יש לך בית המשפט הורה לוח הזמנים לביקור ללכת המשטרה המקומית שלך ולבקש הם מלווים אותך לבחור את הילד שלך. אם הילד אינו זמין עבורך, תהיה לך הוכחה של הפרעה הורית במערכת היחסים שלך עם הילד שלך.

5. לעולם אל תפסיק לנסות לתקשר עם הילד שלך. אל תתנו יום הולדת או חג המולד לעבור כי אתה לא שולח את הילד מתנה כרטיס. אל תאפשר לילדך לחשוב שאינך חושב עליהם בהזדמנויות מיוחדות כאלה.

6. הכעס שלך על בן הזוג לשעבר שלך לא צריך לשחק תפקיד במערכת היחסים שלך עם הילד שלך. שמור את שני נפרדים. אתה אולי לא אוהב להיות סביב האקס שלך, אבל אם זה אומר המשך השתתפות בחייו של הילד שלך לשים את אי הנוחות שלך על מבער האחורי. אל תחמיצו כנס הורה / מורה, משחק בית ספר, פעילות כנסייה או כל דבר אחר שמתרחש בחיי ילדכם רק משום שהאקס שלכם עשוי להיות שם גם. זכור, אתה ההורה, לא הילד כך, להתנהג כמו הורה לשים את הצרכים של הילד הראשון בכל מצב.

7. אל תבצע תירוצים מסיבה שאינך חלק מחייו של ילדך. אם ביצעת את הבחירה המודעת לא ליצור קשר או לראות את הילדים שלך לבד. קבל ישר עם עצמך על למה עשית את הבחירה. ברגע שיש לך לעשות את זה אתה יכול להמשיך את הסטטוס קוו ולחיות בלי הילד שלך בחיים שלך או לבצע כמה שינויים באופן שבו יש לך להתמודד עם המצב ולהתחיל לנסות לבנות מחדש את היחסים.

אם הקשר הוא שבר בגלל הפעולות שלך הדרך היחידה חזרה היא להתנצל ולהיות מוכן לשים את העבודה והמאמץ לא משנה כמה רגשית לא נוח. להיות מבוגר ולעשות את זה כי, כמו שאתה חשוב להתפתחות של הילד שלך, הילד חשוב לך יותר את האושר שאתה יכול למצוא בחיים.

No Replies to "7 עצות כדי לעזור לשחזר שבור הורה / מערכת יחסים הילד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 2 =