7 סימנים שלך נישואין היא כותרת עבור גירושין

ברוב הגירושים, אחד מבני הזוג נתפס לא מאובטח על ידי מסירת ניירות הגירושין. לכן זה משלם, לשים לב לסימני אזהרה הנישואים שלך עלול להתעסק עם בעיות שעלולות לגרום לך בסופו של דבר בבית המשפט גירושים.

קבלת נוח עם הסטטוס קוו לוקח דברים כמובן מאליו היא אחת הטעויות הגדולות זוגות נשואים לעשות. להלן רשימה של סימני אזהרה של נישואים בצרות.

חָדָשׁ York cafe lifestyle 04

ניק דולדינג / אייקוניקה / גטי

האם אתה והשותף שלך מבלים שעות יחד תחת אותו קורת גג, באירועים חברתיים או מבצעים סידורים שגרתיים, אך לעתים רחוקות מנהלים שיחה משמעותית? חיים בדממה הם סימפטום עיקרי של בעיות בחיי הנישואין.

תקשורת ושיתוף היום, מחשבות ורגשות יוצר קשר בין בני זוג. אם אתה מבחין הרבה שתיקה, לשים קצת מאמץ לתוך מילוי זה בטל. או לבקר המטפל כדי לעזור לך להבין למה אתה כבר לא רצון לתקשר עם בן / בת הזוג שלך.

02
של 07

אתה יכול לעשות לא נכון

בּוֹגֵר couple fighting in kitchen

לא מוגדר

האם אתה מרגיש כאילו כל פעולה שלך הוא להיות מתוח ביקורת על ידי השותף שלך? אתה יכול לעשות שום זכות בעיניהם? האם אתה מרגיש מאוים או מפחד בגלל השותפים שלך ביקורת מתמדת? לעתים קרובות מדי שותפים יפעילו בעיות יחסים גדולות יותר לביקורת שלילית על משימות יום-יומיות.

שב את בן / בת הזוג שלך בגלוי לדון מה הבעיות הגדולות האלה עשויים להיות. התמודדות ומציאת פתרונות לבעיות גדולות הנישואין יעזור לכם להרגיש בטוחים יותר בתפקידים שלך.

זה גם אפשרי כי אתה נשוי מישהו צריך להיות בשליטה. פריק שליטה צריך לעשות דברים עושים את דרכם אשר יכול לגרום להם להתלונן כרונית. אם זה המצב, אתה יכול להיות טוב יותר גרושים.

03
של 07

אתה האחרון לדעת

מוּדְאָג Couple

באדיבות מקור תמונה דרך

האם השותף שלך כבר לא משתף איתך מידע על הקריירה שלו, בעיות אישיות או הישגים אישיים? האם השותף שלך משתף מידע זה עם חבר ואתה שומע אותו מיד שנייה?

כאשר אתה הופך את האחרון לדעת מידע חשוב חלה התמוטטות ענק בתקשורת. או התמוטטות הקשר הרגשי המקדם שיתוף בנישואין. 

שניכם צריכים להיות מוכנים לתקשר, אבל תקשורת זוגית גדולה יכולה להתחיל עם אחד. תן לזה הזדמנות!

04
של 07

שינוי המראה

אִשָׁה Appearance After Marriage

דוד זך / גטי

עם הזמן, רמת הנוחות שלך יהיה בהכרח לסיים את הרצון להיראות "מושלם" לכל מפגש עם השותף שלך. עם זאת, ירידה דרסטית המראה האישי וההיגיינה על ידי בן הזוג שלך יכול להיות סימן שהם כבר לא אכפת או הם לוקחים אותך ואת הנישואין כמובן מאליו. 

אם בן / בת הזוג שלך החלה לתת המראה הפיזי שלהם ללכת, בעדינות לדון בבעיה ולתת להם לדעת שאתה מעריך אותם ולהרגיש מכובד כאשר הם נראים הכי טוב שלהם.

05
של 07

מחפש הסחות דעת מן הבעיות

זוּג Ignoring Each Other

רחוב אולפני רחוב / Creative RF / Getty תמונות

אם הטלוויזיה נמצאת כל הזמן, אתה יושב עם הפנים שלך קבור בספר או תמיד יש לך משהו אחר שצריך לעשות יש בעיה.

זה נפוץ עבור אנשים למצוא הסחות דעת כאלה כדי למנוע התמודדות עם נישואים בעייתיים. אם אתה לא לוקח לך את הראש מתוך החול, אתה תמצא את עצמך מול אחד את השני בבית המשפט גירושין. וגם, זה לא מצב טלוויזיה או ספר יכול להסיח את דעתך.

06
של 07

ויכוח על אותו נושא שוב ושוב

בְּגִידָה in Marriage

תמונות באדיבות דרך Getty Images

אם הטיעונים שלך להיות שגרתית עם כל אותן בעיות ללא פתרון, אז הנישואים שלך הוא גם עומד או גוסס מהר. אתה נמצא במעגל של קונפליקט במקום בפתרון בעיות. 

ייתכן שתצטרך את עזרתו של יועץ מקצועי כדי לעזור למצוא פתרונות לבעיות כי לא נראה ללכת משם. ריצה במעגלים או יצירת מעגל הרסני היא דרך בטוחה בטוח להרוג נישואים.

07
של 07

אינטימיות היא עניין של העבר

חוֹסֶר Of Sex In Marriage

תמונה מקור / Getty תמונות

ירידה משמעותית בחיבה הגופנית היא אחד הסימפטומים המוכרים ביותר של מערכת יחסים כושלת. אינטימיות היא המעשה שמאפשר לנו להתחבר כבעל ואישה.

אם השותף שלך לא מראה שום עניין או מעט מאוד באינטימיות איתך אז הם מראים דאגה קטנה על הקשר הרגשי שלהם איתך כמו בעל / אשתו.

או, יש בעיה הנישואין כי הוא מונע מהם להיות מסוגל להרגיש bonded אינטימי לך. חוסר אינטימיות בנישואין הוא נושא בהחלט צריך להיחקר!

No Replies to "7 סימנים שלך נישואין היא כותרת עבור גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 7 = 3