7 דברים שכדאי לדעת על הקשר ריבאונד | insightyv.com

7 דברים שכדאי לדעת על הקשר ריבאונד

7 דברים שכדאי לדעת על הקשר ריבאונד

עכשיו בואו נדבר על יחסים ריבאונד אחרי הגירושין. יש אומרים לקפוץ ישר פנימה כי ריבאונד הוא משהו כל אחד צריך לחוות “. בעוד שאחרים מספרים סיפורי אימה על ריבאונדים שלא עמדו בציפיות שלהם, הניסיון שלך באמת תלוי באיזה צד של הריבאונד אתה נמצא: האם אתה הריבונדר, או מי שהריבונדר משתוקק, אם זה האחרון , הזהר.

דייטינג מישהו שנמצא על הריבאונד יכול להסתיים בשבר לב, ברגע הצורך שלהם הסחת דעת הוא פגש. 

להלן שבעה דברים לשקול לפני שקפץ לתוך הקשר ריבאונד לאחר גירושין:

מהי מערכת יחסים של ריבאונד?

ריבאונד הוא חיזור המתרחש זמן קצר לאחר פרידה של מערכת יחסים משמעותית או נישואין. פעולת המעבר במהירות משותפות ארוכת טווח למטבעות אחרים היא המונח “ריבאונד”. במקרים מסוימים, יחסים ריבאונד יכול אפילו להתחיל לפני הפרידה אם הזוג התרחק רגשית אחד מהשני. 

Rebounds לשרת מטרה

יש הרואים ביחסי ריבאונד הסחת דעת. יצירת חיבור לאדם אחר מונעת ממך לחוות את מלוא הכאב הרגשי הקשור לגירושין שלך. בתור ניסיון מוטעה להמשיך הלאה עם החיים שלך, אתה יכול לקפוץ בחזרה למקום היכרויות מחשש להיות לבד. הטבע האנושי שלה, אבל זה גם תיקון מהיר, כי יהיה משעמם את הכאב של לב שבור עם העוצמה הרגשית של אהבה חדשה.

 

החלפת בעיה אחת עבור אחרת

אל תצפו השותף החדש שלך לפצות על החסרונות של הבעל לשעבר שלך. אולי אתה חווה בגידה או התעללות, אז אתה מסתכל על האיש החדש שלך כדי להקל על הכאב הנישואים שלך (a.k.a. “אביר תסמונת שריון מבריק”). אבל יותר סביר, כל מה שאתה תעשה זה להחליף סדרה אחת של בעיות עבור אחר.

במקום זאת, להבין מה אתה רוצה במערכת יחסים לפני לקפוץ לתוך אחד מלא משעמם.

מהר מדי, מהר מדי

הרצון למצוא יחסים מחויבים וממלאים לפעמים גורם לנשים לקפוץ לריבאונד קדימה. אולי בילית שנים ביחסים גרועים. או שאתה גרד כדי לפצות על זמן אבוד. בעוד התחושה של דחיפות ורצון “לקבל את זה נכון” הם מניעים גדולים, אתה צריך קודם כל לוודא כי לא מה שמוביל אותך מהלך חפוזה.

מסכה הכאב שלך

זוהי הבעיה הגדולה ביותר במערכת יחסים של ריבאונד ובדרך כלל גורמת למישהו להיות “בשימוש”, ולאחר מכן, להיפגע. אם אתה קופץ למחויבות אחרת כדי להסיח את עצמך מן הכאב של הגירושין שלך, החבר החדש שלך נועד לשברון לב. ברגע שהוא שירת את מטרתו, אתה תהיה יותר סביר להמשיך הלאה, משאיר אותו להרים את החלקים. להיות מראש וישר עם השותף החדש שלך, אם אתה באמת רק מחפש הסחת דעת.

פריצות להוביל לפיתוח עצמי

ריפוי כאב לב שבור יעזור לכם להפוך לגירסה טובה יותר של עצמכם – מי שיכול להזדהות עם כאבו של אחר. ובעוד כאב רגשי לא יהרוג אותך, זה בטח מרגיש כאילו זה יהיה באותו זמן.

אז תעשה לעצמך טובה לקחת זמן לטיפול עצמי וריפוי לפני המעבר לשותפות חדשה. ברור יותר את החזון שלך, כך גדל הסיכוי שתפגוש את אהבת חייך.  

להיות הריבאונד

עכשיו אם אתה מוצא את עצמך על הצד השני של המטבע, היכרויות אדם שהיה לאחרונה גרושים – להמשיך בזהירות. אל תאפשר לאדם החדש שלך לקבוע את הקצב. כי אם אתה עושה, זה עלול להוביל שברון לב. ובאמת, יחסים ריבאונד הוא לא ההימור הטוב ביותר אם אתה מחפש מחויבות אמיתית. ובכל זאת – אם אתה מוצא את עצמך אחד, לתת לו לפתח לאט ולוודא לשמור על עצמך רגשית.

No Replies to "7 דברים שכדאי לדעת על הקשר ריבאונד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    3 + 5 =