7 סימנים בן / בת זוגך עובר משבר אמצע החיים

משבר אמצע החיים הוא תקופה לא נוחה מבחינה רגשית, שגברים ונשים עוברים בין גיל 35 ל -55. עבור רוב, זהו זמן של סדרי עדיפויות השאלה ואת התאמת אורח החיים שלהם כדי להתאים טוב יותר עם הצרכים הרגשיים שלהם.

עבור אחרים, midlife יכול להביא "משבר" אמיתי, אחד שגורם להם להתרחק מחוץ הנישואין על רגשות ותשומת לב של חבר של המין השני. הם יכולים לשאול כל בחירה שהם עשו במהלך המחצית הראשונה של חייהם. אנשים אלה הם בדרך כלל להרוס את משפחותיהם ונראה לשנות לחלוטין את האופי שלהם ואת מערכת האמונה.

Midlife-Crisis2.jpg

באדיבות דימיטרי אוטיס דרך

הוא יוצא וקונה מכונית ספורט חדשה או הארלי. היא הופכת להיות בר-זבוב שמגיע כל בוקר בשעה שלוש לפנות בוקר. זה הכל על שיש כיף מחדש לכידת הנוער שלהם. אם בן הזוג שלך מזניח דברים שהיו פעם חשובים לו / היא לטובת צניחה חופשית ... משהו שהם מעולם לא הביעו עניין, הם כנראה חווים משבר midlife.

יש לך בחירות במצב כזה. צניחה חופשית ו להסתובב ב biker בארים הוא טוב יותר מאשר לשבת בבית לבד תוהה מה בן הזוג שלך עד. השתתפותם קצת בצורך החדש שלהם להרפתקה יכול להביא אותך קרוב יותר במקום ליצור את המרחק שיכול לגרום המשבר באמצע החיים בן הזוג להתחיל בחקירה אם להישאר או לא להישאר.

02
של 07

תחושות של דיכאון

7 סימנים בן / בת זוגך עובר משבר אמצע החיים

dreamstime.com

כמה שעוברים משבר אמצע החיים יחוו דיכאון המשפיע על מצב הרוח שלהם עד כדי כך פעילויות ויחסים מושפעות לרעה. חברים, משפחה ועבודה עשויים להיות מוזנחים. אם אתה חושב בן הזוג שלך סובל דיכאון לצפות עבור הסימפטומים הבאים:

 • עצב, חוסר תקווה, חוסר אונים, פסימיות
 • אובדן עניין בפעילויות מהנות
 • חוסר אנרגיה
 • חוסר יכולת להתמקד או לקבל החלטות
 • דפוסי שינה חריגים
 • תיאבון חריג, ירידה במשקל או רווח
03
של 07

אבדן עניין דברים שהיו פעם חשוב

7 סימנים בן / בת זוגך עובר משבר אמצע החיים

dreamstime.com

קיבלתי מכתב מג'ייסון שהיה מודאג משינויים שהוא ראה באשתו. אחרי 23 שנים בקריירה כאחות, היא עזבה את עבודתה. לדברי ג'ייסון, היא רצתה לחזור לבית הספר במשרה מלאה ומרכזית בפילוסופיה. אשתו הלכה ל"נוצרי ישר", לאישה ששאלה אם יש אלוהים.

ג'ייסון אמר שהוא כבר לא מכיר את האישה שהוא היה נשוי במשך 18 שנים, היה מודאג שהיא עשויה לעבור משבר אמצע החיים. דבר אחד בטוח, היא מטילה ספק בערכיה ובאמונותיה, ואף אחד לא יודע לאן יובילו אותה השאלות.

04
של 07

כעס והאשמה של בן / בת הזוג

7 סימנים בן / בת זוגך עובר משבר אמצע החיים

dreamstime.com

אתה הבעיה! אם זה לא בשבילך, החיים יהיו גדולים עבור בן הזוג באמצע החיים. אם הוא נוסע על קליפת בננה בעבודה, תקבל אשמה. בן הזוג שנמצא במשבר אמצע החיים לא נראה פנימי ובוחן מדוע הוא מרגיש חוסר שביעות רצון.

הם מסתכלים החוצה ומאשימים אחרים ומאחר שאתה הקשר העיקרי בחיים שלהם זה הגיוני כי אתה חשוף ביותר של האשמה על הרגשות הרעים שלהם. מצפה בן הזוג שלך להיות קצר מזג וכעס. אין להגיב כאשר הלחצנים נדחפים. התגובה היא מה שהם רוצים ואתה לא רוצה לשחק את הצורך שלהם לקונפליקט.

05
של 07

לא ניתן לקבל החלטות לגבי העתיד שלהם

7 סימנים בן / בת זוגך עובר משבר אמצע החיים

dreamstime.com

בעלה של ג'ואן מצא אישה חדשה ורצה להתגרש. הוא סירב להגיש בקשה לגירושים. הוא השאיר את ג'ואן אומרת לה שמעולם לא היה מאוהב בה, שהתחתנות איתה היתה טעות. ג'ואן היתה הרוסה!

במשך שמונה-עשר החודשים שינה בעלה של ג'ואן את דעתו על רגשותיו כלפי ג'ואן על בסיס קבוע. הוא היה אורז את חפציו ומשאיר את הדלת פולטת התעללות מילולית. חודש לאחר מכן הוא היה קורא בדמעות המבקשות לחזור הביתה. לא עבר זמן רב והוא יצא שוב מהדלת וחזר פנימה עם האשה האחרת.

ג 'ואן בסופו של דבר הגיש בקשה לגירושין ועזר לו לקבל את ההחלטה שהוא נראה מסוגל לעשות. שניהם חיים עכשיו עם התוצאות הכואבות של החלטתו.

06
של 07

ספק מעל הבחירה להתחתן

א lesbian couple pays bills in front of a computer.

אמה אינוצנטי / גטי

אתה יכול פשוט חגגו את יום השנה ה -29 שלך. ייתכן שחיית עם בן זוג אשר, מכל ההופעות החיצוניות נראה היה מאושר על הנישואין. זה לא נדיר עבור בעל או אישה שמעולם לא התלוננה על נשוי פתאום להגיד לך שהם "חיו בגיהינום" מההתחלה.

בן הזוג במשבר אמצע החיים ישאל אם הנישואים היו לגיטימיים. הם יהפכו אותך לדמוניזציה, יאשימו אותך באילץ אותם לנישואין, כל זאת בניסיון להפוך את הנישואים לבלתי לגיטימיים. אתה תהיה צבוע כבן הזוג הרע שמעולם לא פגש את הצרכים הרגשיים או הפיזיים שלהם כך באמצע החיים משבר בן הזוג יכול להצדיק את תחושת אי הנוחות שלהם עם הנישואים. אם זה המצב במצב שלך אתה צריך להאמין לא נאמר לך מעט מאוד ממה שאתה רואה.

07
של 07

תשוקה ליחסים אינטימיים חדשים ורגשים יותר

7 סימנים בן / בת זוגך עובר משבר אמצע החיים

dreamstime.com

הבעל / אשתו העובר משבר אמצע החיים עלול להתעייף מה"אותו זקן, אותו זקן" בחדר השינה. אין זה נדיר שמישהו הנשוי לבן זוג העובר משבר אמצע החיים לסבול את ההשלכות השליליות של בגידותיהם.

אם בן הזוג שלך מבלה יותר זמן בצ'טים על המחשב, עובד שעות מוזרות או על הטלפון הנייד שלו יותר מהרגיל אתה רואה סימנים של בן זוג בוגד. אלה הם רק סימנים אבל יחד עם סימפטומים אחרים של משבר אמצע החיים אתה צריך לשקול את האפשרות כי בן הזוג שלך מצא מישהו למלא את הצורך במערכת יחסים נלהבת יותר, אינטימי.

No Replies to "7 סימנים בן / בת זוגך עובר משבר אמצע החיים"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  36 − = 33