6 שאלות לשאול לפני מיזוג המשפחה שלך

6 שאלות לשאול לפני מיזוג המשפחה שלך

על פי האקדמיה של עורכי דין לענייני נישואין לפחות 66% מהנישואים השני להיכשל. הסיבות? אנשים לא עוסקים ומרפאים נושאים אישיים ששיחקו תפקיד של פטירת הנישואים הראשונים שלהם לפני הנישואין מחדש. וגם, הלחץ של גידול ילדים חורגים גורם יותר קונפליקט מאשר הנישואין יכול להתמודד.

אני חושב הסיבה שני הנישואים נכשלת קשורה קשר הדוק מאותן סיבות הנישואים הראשונים נכשלים.

אנו נושאים ציפיות לא מציאותיות לתוך הנישואין, ואנחנו לא מתכוונים מראש לקונפליקט ולמצוקה שעשויים לעלות.

חשוב עוד יותר שאף אחד לא נכנס לנישואין שניים, במיוחד אחד שבו יש ילדים עם ציפיות בלתי סבירות ובעיות רגשיות שלא נפתרו. האהבה אינה מסכימה לכל דבר, או שהנישואין הם אמצעי למטרה.

אתה צריך לצפות סכסוך ו מצוקה במשפחה מעורבב ואתה צריך להיות על אותו דף ככל איך תוכלו להתמודד עם בעיות כאלה שהם מתעוררים. במילים אחרות לפני שתנסה למזג משפחה לתקשר על המטרות ואת הציפיות יש לך עבור המשפחה החדשה מעורבב.

אתה חייב להיות משותף הקרקע ולהיות על אותו דף. להלן שש שאלות אתה צריך ללכת על לבוא להסכם על לפני מיזוג המשפחה החדשה שלך

1. מהם חוקי הבית וכיצד ניתן לשלב את מה שחשוב לשניכם? בואו נודה בזה, אין שני בתים לרוץ בדיוק אותו הדבר.

לפני שאתם למזג את המשפחות שלך לשבת, לעשות רשימה של "חוקי הבית" ואיך תטפל כל הגבולות שבורים. להיות על אותו דף לפני הנישואין על מה הוא חשוב עד כמה הבית יפעל.

2. איך תוכל לאכוף את הכללים כי יהיה מתאים היטב הן סגנונות הורות?

משמעת במשפחות מעורבבות היא סוגיה מורכבת. כאשר ילדים צעד הם ממושמעים אתה צריך לקחת בחשבון איך כל ההורים ירגישו על זה, לא רק שני ההורים צעד. זה קל לדרוך על בהונות של הורה שאינו גר בבית אם אין הבנה ברורה, הסכימו על ידי כל ההורים מההתחלה. 

3. האם אתה יכול להגדיר זמן קבוע לשבת ולדון, ללא התנגשות, כל חילוקי דעות שעלו? השתמש הפעם לא רק לדון קונפליקטים הנוכחיים, אלא כל קונפליקט שאתה חושב עשוי לקרות בעתיד. וכן, לעשות הסכם מראש כי זה מקום בטוח עבור שני patners כדי לדון בכל הרגשות השליליים שהם חווים על הסכסוך אפשרי. אין בעיות משפחה מעורבב יטופל אם שניכם לא מרגיש בטוח להביע את החששות שלך. 

4. מה דברים אתה יכול לעשות כמשפחה אשר יסייע תהליך מליטה? אתה יכול להיות משפחה מעורבב אבל אתה עדיין יחידת המשפחה ואת הזמן צריך להיות השקיע ככזה. הזמן נהנה זה של החברה. ערכו רשימה של פעילויות רגילות תוכלו לעסוק יחד כמשפחה כי יחזק את המשפחה. לדוגמה, לשבת ארוחת ערב שלוש פעמים בשבוע או, משחק לוח לילה פעם בשבוע.

 

5. מה אפשר לעשות כזוג שישמור על הגחלים הרומנטיות האלה? האהבה שאתה מרגיש זה לזה היא הבסיס של המשפחה החדשה שלך מעורבב. אם אהבה זה לא נוטה הנישואין שלך ומשפחה מעורבב לסבול.

6. מה אתה יכול לעשות כדי לוודא שכל הצרכים הרגשיים של כולם מטופלים? הפוך את הצרכים הרגשיים של כל אחד מבני המשפחה בראש סדר העדיפויות. שמור על עצמך כאדם זה על זה. אתה, כמו ההורה החורג מקבלים את מה שאתה צריך ... לחיות יחד כבעל ואשה. הישאר קשוב לעובדה כי הילדים שלך לא מושקעים רגשית ייקח זמן להסתגל. להתכוונן הצרכים הרגשיים של זה, לא לכוון החוצה רק בגלל הצרכים שלך נפגשו. 

No Replies to "6 שאלות לשאול לפני מיזוג המשפחה שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    48 + = 57