6 טעויות אתה צריך להימנע במהלך תהליך גירושין | insightyv.com

6 טעויות אתה צריך להימנע במהלך תהליך גירושין

6 טעויות אתה צריך להימנע במהלך תהליך גירושין

אחת הטעויות הגדולות ביותר שאנשים עושים במהלך תהליך הגירושין אם לא להגן על עצמם כלכלית. הגירושין מלאים ברגשות וברגשות המפריעים לתהליך הגירושים באופן המביא תועלת לביטחון הפיננסי וליכולת לעבור לחיים יציבים, לאחר הגירושין.

טיפים הימנעות שגיאות גירושין

הימנע אלה טעויות בעת ניווט הגירושין שלך כדי למנוע מלכודות נפוצות.

לאחר ציפיות פיננסיות לא מציאותיות

גירושין פירושו פיצול משק בית אחד לשניים. שני או אפילו הכנסה אחת הולך הרבה יותר כאשר תמיכה בית אחד. נסו למתוח את ההכנסה יש לך עכשיו כמשפחה שלמה כדי לכסות שני משקי בית וחגורות פיננסיות יצטרכו להדק. לצפות ירידה בכסף שיקול דעת ולתכנן מראש אז אתה לא מוצא את עצמך בחור מבחינה כלכלית.

אל תיכנס לתהליך הגירושים עד שתעבור את ההוצאות של החיים שלך לאחר גירושין. יש תקציב יודע בדיוק כמה הכנסה תצטרך לטפל בעצמך ואת הילדים שלך אם יש לך ילדים.

אם אתה אישה, לא לתלות את הכובע על קבלת מזונות לטווח ארוך, גם אם אתה עושה, אל תתנו מזונות להיות מקור ההכנסה היחיד שלך. הנסיבות משתנות, וכאשר או אם נשארים ללא המחאה החודשית מאקס שלך, אתה לא רוצה להישאר עם מחזיק את התיק ולא מסוגל להפוך את שכר הדירה.

סירוב לתקשורת

קל לומר למישהו “לשים בצד את הכעס על בן / בת הזוג שלך”, הרבה יותר קל לומר מאשר בעצם לעשות. לשים את הכעס בצד ולתקשורת יחסוך לך כסף בסופו של דבר, אם כי. אם אתה יכול לתקשר רק באמצעות עורכי דין, אתה תשלם אגרה עבור כל תקשורת עורך הדין שלך שולח.

כפי שאמרתי לעיל, יהיו לך שני משקי בית כדי לתמוך. פחות כסף אתה נותן עורך דין גירושין נשאר יותר לתמוך אלה שני משקי הבית.

ככל שאתה יכול לתקשר בצורה חלקה יותר את הגישור בצורה חלקה יותר ומשא ומתן על הסדר גירושין ילך. נכונות לתקשר זה עם זה היא אחד הגורמים המרכזיים לשמירה על עלות הגירושין.

עיסוק גירושין adversarial

אין שום דבר גירושים עורכי דין אוהב יותר מאשר לקוחות שרוצים לעשות קרב בבית המשפט גירושין. פחות מוכן לך לנהל משא ומתן עם בן / בת הזוג שלך, יותר כסף עורך דין גירושין יעשה. השתמש מתווך, להיות מוכנים להתפשר ולא נותנים את הצורך שלך להיות צודק בגלל שאתה מבלה שנים לשלם גירושין עורכי דין ועלויות המשפט.

אי הבנה של “אמצעי חלוקה שווה”

רובם תחת הרושם כי חלוקה שוויונית פירושה שוויון או פיצול 50/50 של נכסי הנישואין. במקום פיצול של 50/50 שמשמעו שכל בן זוג מקבל מחצית מנכסי הנישואין, התפלגות שוויונית בוחנת את מצבו הכלכלי של כל בן זוג, הן לפני הגירושים והן לאחריה.

אם אישה לא עבדה במשך עשרות שנים, אין מיומנויות סחירות צריך לבנות מחדש את הקריירה שלה זה יהיה יותר שוויוני לה להיות מוענק יותר מבחינה כלכלית במהלך הגירושין.

שוכח לקחת בחשבון מס השלכות

לכל החלטה כספית שנעשתה במהלך הליך הגירושין יש השלכות מס. מי יטען שכל ילד הוא תלות? מהו ערך תיקי המניות ורווחי ההון? זה משלם לדעת מה היישוב שלך יעלה לך בזמן המס.

לא עסק עם כספים וחשבונות משותפים.

אחת התלונות הנפוצות ביותר שאני שומע מהקוראים היא כי הם לא הצליחו להתיר את עצמם מבחינה כלכלית מבן הזוג שלהם. זה לא נדיר להסדר גירושין לקבוע כי אחד מבני הזוג הוא לשלם או למחזר מכונית.

מה שאנשים לא מבינים הוא, אם בן זוג זה מתנגד צו בית המשפט ולא refinance או להמשיך לבצע תשלומים על רכוש בשמו של בן הזוג השני אין שום הליך משפטי. אתה יכול לקחת לשעבר בחזרה לבית המשפט על בוז, אבל כל מה שאתה מקבל הוא עוד הזמנה כי המכונית להיות משולם או refinanced.

אם צו בית משפט לא עובד בפעם הראשונה, זה לא יעבוד בפעם השנייה.

לפני או במהלך תהליך הגירושין אתה צריך להגן על עצמך על ידי מקבל את שם בן הזוג שלך את כל חשבונות משותפים. אם אתה הבעלים של בית או להחזיק כל חשבונות משותפים יחד לוודא כי חשבונות כאלה מופרדות. אם בן הזוג שלך מסרב לבצע תשלומים, אז לפחות אתה לא יכול להיות אחראי.

No Replies to "6 טעויות אתה צריך להימנע במהלך תהליך גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    44 − 43 =