6 עצות לשרוד את החגים בזמן שאתה שורדים גירושין

6 עצות לשרוד את החגים בזמן שאתה שורדים גירושין

אם אתה עובר גירושים במהלך עונת החגים, ייתכן שיש לך זמן גס. זה אולי נראה קשה לאמץ את רוח החג כאשר דעתך מוסחת על ידי מחשבות פחות משמח של היחסים מומס שלך. קשה כמו שזה, זה בזמנים של מצוקה וכאב לב שאתה בהחלט צריך לחגוג את החגים.

העובדה היא החגים לסבול דרך הכל. הם חלק מהאדמה המוצקה המתעלה על מה שקורה על פני חיינו.

הם מרגיעים אותנו שישנם דברים שאינם משתנים ודורשים חגיגה, לא משנה מה. חגים הם על שלום ושיתוף והכרת תודה ואהבה. במהלך הטרגדיה או שברון הלב, אנחנו צריכים להגיע למטה ולהתחבר עם הדברים הליבה האלה ברמה עמוקה יותר, משמעותית יותר.

כיצד לנווט את החגים במהלך גירושין

הנה רשימה קצרה של שישה טיפים שיעזרו לך לעבור מאבל לחגיגה. ההצעות הבאות יעזרו לך ולמשפחתך להתקדם בחגים. הגירושים שלך לא סוף החיים שלך. זה לא סוף המשפחה שלך. זה לא סוף האושר שלך. זה לא סוף החגים שלך.

דברים ישתנו, אבל בהחלט תוכל לחזור שמחה, ואתה פשוט עשוי למצוא את המשמעות האמיתית של החגים יהיה לזרוח בהירים יותר מאי פעם.

להיות סבלני

היו סבלניים עם עצמכם. להיות סבלני עם המשפחה שלך. תוכלו להתאבל הפסדים שלך, אבל זוכר מה אתה באמת חוגגים.

אתה יכול להשתמש הפעם כדי למצוא משמעות חדשה, חיבור עמוק יותר, ושמחות עשיר כי אתה עלול להחמיץ אם זה הגירושין לא קרה.

קבל את הדמעות. קח חג אחד בכל פעם. המשמעות האמיתית של החגים לעולם לא תיעלם, והחוויה הזאת, קשה ככל שתהיה, יכולה להביא להבנה חדשה של אותה אמת.

לפשט

גירושין באמצע החיים יגרום לך להסתכל על סדר העדיפויות שלך. ייתכן שעברת למקום קטן יותר; ייתכן שיהיה לך פחות כסף, ייתכן שיהיה לך פחות זמן אם יש לך לחזור לעבודה. יש לך הזדמנות לעשות מה שרוב האנשים רוצים לעשות.

אתה נאלץ לעשות משהו שעשוי להיות נקודת מפנה חיובית בחיי המשפחה שלך. תסתכל על סדר העדיפויות שלך לפשט.

להיות גמיש

שמור את המסורות שאתה רוצה. נסה כמה דברים חדשים. מציאת דרכים יצירתיות לחלוק את העונה יכול לשפר את המשמעות האמיתית של החגים. מי אומר חג ההודיה יש לחגוג ביום הודיה מוכר רשמית?

אם אין לך את הילדים בחג המולד, יש מסיבת עץ בתחילת דצמבר. הפוך את זה למסורת חדשה. יתרון נוסף עשוי להיות להפוך את שבוע חג המולד פחות קדחתני.

דגש על אחרים

החגים הם באמת על שיתוף להיות אסיר תודה. מורחים את השמחה מסביב. הרחב את רשימת האנשים שלך כדי לקבל בברכה לחגיגות שלך. יש כל מיני אנשים שאתה יכול לעודד בחגים.

החגים הם לא עלייך בכל מקרה. הם מדברים על לב נדיב ורוח אדיבה. לטפח את המאפיינים האלה ולהיות אסיר תודה על כל דבר טוב שיש לך.

זכור, זה לא על דברים 

בצע תקציב. אל תוציא יותר מדי. אל תנסה לקנות אהבה או נאמנות. בסקר שנערך לאחרונה, אמריקאים רבים עדיין משלמים חלק חלק הפיצול החג עד נובמבר של השנה הבאה.

לשנות את "דברים נוספים" mindset. זה יהיה טוב בשבילך וטוב לילדים שלך, יותר מדי. תן מתנות של זמן ותשומת לב.

אל תדחה את ג'וי

יש הרבה דברים לחגוג. זה בסדר לבכות כאשר אתה צריך, אבל שאר המשפחה (הוגן או לא) לעתים קרובות לקחת את האות שלהם ממך. אתה מבלה קצת זמן להבין אמיתי מוחשי, דברים שלא ניתן לשנות אתה יכול לחגוג. דגש על הדברים האלה.

זהו מעבר לפעמים-קשה, אבל מעבר שיכול, בטווח הארוך, להפוך את החגים שלך ליותר משמעותיים ובלתי נשכחים עבור כולם. מצא כל שמחה קטנה אתה יכול זה עונת החגים; להיות אסיר תודה על זה ולשתף אותו!

No Replies to "6 עצות לשרוד את החגים בזמן שאתה שורדים גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + = 16