לחקור 6 מיתוסים משותפים הורות וללמוד לעשות את זה בהצלחה

לחקור 6 מיתוסים משותפים הורות וללמוד לעשות את זה בהצלחה

הורות משותפת מתייחסת להסדר משמורת משותף שבו שני ההורים חולקים זמן שווה להורות. עם זאת, זוהי אפשרות שעדיין אינה מובנת כהלכה, כפי שמעידים המיתוסים המשותפים להורות המשותפות:

 1. "הורות משותפת לא ניתן לשלוף". זה פשוט לא נכון. כמו יישום של חקיקה הורות משותפת ממשיכה להתפשט, יותר ויותר הורים לומדים כיצד לשתף הורים היטב. זה יכול להיעשות, ובמצבים שבהם הילד נהנה קודם לכן יחסים עם שני הורים הולמים, הורים, הורות משותפת היא אופציה שאסור להתעלם ממנה.
 1. "זה לא הוגן לצפות שילד יחיה בשני בתים שונים". ביצוע ההתאמה לחיים בשני בתים הוא בהחלט אתגר הדורש הרבה סבלנות, עידוד ושיתוף פעולה. כאשר זה נעשה טוב, זה באמת יכול להיות אידיאלי עבור הילדים. מה שבאמת יהיה בלתי הוגן, היה מצפה שהילד יפסיד חלק ממערכת היחסים שלו עם הורה אחד, כדי להתאים את שני ההנחיות של ההורים להימנע מללמוד כיצד להיות הורים טובים כשותפים משותפים.
 2. "הורים גרושים הם יותר מדי שנויים במחלוקת כדי להתחלק באותה מידה באחריות של גידול הילדים שלהם יחד." שוב, זה לא נכון. הורים שהיו נשואים בעבר והחליטו לסיים את יחסי הנישואין שלהם חייבים לעבור לדרך אחרת של התייחסות. בעזרתם של מתווכים ואנשי חינוך הורים, הורים גרושים יכולים ללמוד כיצד לעצב מחדש את יחסי העבודה שלהם ליחיד שהוא מועיל לילדים.
 1. "ביקורים סדירים מספיקים". בעוד שביקורים סדירים הם קריטיים למשפחות שההסדר הנוכחי שלהן אינו כולל הורות משותפת, הן תחליף חלש ליחסים שההורה והילד היו נהנים אילו היו חיים ביחד.
 2. "כאשר ההורים חולקים משמורת, הילד סובל משום שהוא מקבל פחות תמיכה בילדים". נכון שבמצבים שבהם משפחה עוברת מהורה אחד להיות ההורה המשמור הראשי שניהם הורים שיתוף בערך זמן הורות שווה, את סכום התמיכה של הילד ששולם על ידי ההורה לשעבר לא custodial עשוי להקטין. עם זאת, הסיבה לכך היא כי ההורה עכשיו מבלה יותר זמן ישירות עם הילד, וכתוצאה מכך, הוא משלם על הצרכים של הילד באופן ישיר יותר כאשר הילד נמצא תחת טיפול שלו.
 1. "הורות משותפת אינה נוחה מדי". להתרגל להורות משותפת יכול להרגיש כמו אי הנוחות בהתחלה. עם זאת, ישנם גם יתרונות רבים לשני ההורים שיש שגרת הוקמה של לסירוגין האחריות לטיפול בילדים. לדוגמה, הורים עם שגרת הורות משותפת משותפת יכולים לתזמן את שעות העבודה שלהם כאשר הילד נמצא עם ההורה השני, וכתוצאה מכך, להפחית או לבטל את הצורך בטיפול בילדים. זה גם מאפשר לכל הורה לבנות כמה זמן "קבוע לי" בזמן שהילד נמצא בטיפול של ההורה השני.

לסיכום, הורות משותפת היא אופציה שאסור להתעלם ממנה. זה דורש שני ההורים לשים את הצרכים של הילד לקראת הכעס שלהם לא נפתרה העדפות אישיות. עם זאת, בעזרת עזרה של מתווכים ואנשי חינוך הורים, הורות משותפת היא אופציה שיכולה להיות מועילה מאוד עבור כל אחד מבני המשפחה - ובמיוחד עבור הילדים.

No Replies to "לחקור 6 מיתוסים משותפים הורות וללמוד לעשות את זה בהצלחה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 3 = 2