6 עצות כיצד להגיב על רומן של בן זוג – insightyv.com

6 עצות כיצד להגיב על רומן של בן זוג

עניינים שכיחים כיום על פי נתוני הבגידה האחרונים, אשר מראים כי עניינים מחוץ לנישואין הם נושא כי 68 אחוז מכל האנשים הנשואים יהיה להתמודד עם במהלך הנישואים שלהם. אם זה יעלה, אתה הולך להגיב בצורה כלשהי.

השאלה הגדולה היא איך תגיב אם בן הזוג שלך יש רומן. התשובה, אני מקווה, היא באופן שאינו עושה מצב גרוע כבר גרוע.

1. אל תעשה האשמות לפני שיש לך הוכחה של בגידה

האינטואיציה שלנו יכולה להיות מוטעית; רק בגלל שאתה חושב שהוא / היא בוגד לא אומר שהם. שפתון על הצווארון או מספר טלפון על ספר של גפרורים אינו קשה, ראיות קרות של עוול.

לא לקפוץ למסקנות על בגידה, להתחיל להצביע אצבעות ולהרוס אמון עד שעשית את שיעורי הבית שלך. אין דבר שמרגיז יותר ואינו מזיק ליחסים יותר מבן זוג שמטיל ספק בנאמנותו של בן זוגו.

להלן כמה סימנים לחפש אם אתה חושד בן הזוג שלך יש רומן:

 • שינוי דרסטי בשגרת יומם.
 • בן הזוג שלך אומר לך, “אני אוהב אותך אבל אני לא מאוהב בך.”
 • בן הזוג שלך עובד יותר זמן או מגיע לעבודה מאוחר יותר מאשר הרגיל.
 • אתה רואה מספרי טלפון מוזרים על חשבון הטלפון.
 • בן הזוג שלך הוא להיות חשאי על שיחות טלפון סלולרי.
 • בן הזוג שלך נסוג צריך “שטח”.
 • בן הזוג שלך מבלה הרבה זמן במחשב.

אם יש לך עדים שינויים כאלה בבן הזוג שלך, אז הגיע הזמן לקחת מקרוב ולברר מה הזרז לשינוי. אנחנו לא תומכים בריגול על בן זוג בוגד, אבל לפעמים זה הדרך היחידה להגיע אל האמת. אז, להיות זהיר של חשבונות הטלפון הנייד.

חפש שיחות קבועות למספר מוזר. בדוק קבלות כרטיס אשראי כדי לראות אם יש הוצאה מופרזת על פריטים שאתה לא מודע. דגלים אדומים יותר אתה מוצא את חשוד יותר אתה צריך להיות. אם החשדות שלך הופכים גדולים, אז הגיע הזמן להתעמת עם בן הזוג שלך ולשאול מה קורה.

2. שוחח עם בן / בת זוגך על חשדותיך

להיות רגוע, להיות הגיוני, להיות רציונלי. להעלות את הנושא בצורה פוגעת רק לשים את בן / בת הזוג שלך במסגרת הגנתי של המוח. זה אולי נשמע מוזר אבל אתה רוצה את בן הזוג כדי להיות מסוגל לסמוך עליך עם המידע שהם נותנים לך. במילים אחרות, מישהו סביר יותר לספר לך חדשות רעות אם הם יודעים שאתה לא הולך להשתגע עליהם. לשמור על ראש ברמה, כך שתוכל להשתמש במידע שאתה נתון בצורה בונה.

זה חשוב במיוחד אם אתה רוצה לנסות להציל את הנישואים שלך. זה גם חשוב אם אתה מתכוון להתגרש בן הזוג שלך. כל מידע שאתה מקבל מ בן הזוג שלך יכול לשמש את האינטרס שלך אם אתה מחליט לבנות מחדש את הנישואין או להתגרש בן הזוג שלך. ככל שאתה רציונלי יותר כאשר אתה מנסה לאחזר את המידע, ככל שאתה צפוי לקבל מידע.

3. לשכור מומחה

אם אתה מרגיש כי בן הזוג שלך לא להיות כנים, לשקול שכירת מקצועי.

אם התנהגויות של בן / בת זוגך הובילו אותך להאמין שיש רומן, אז הגיע הזמן לתת למישהו מאומן לאשר את החשדות שלך. אל תלך אחרי בן הזוג שלך. אתה מסתכן להתגלות וזה סוג של עימות אינו בריא עבור כל המעורבים במצב. לשכור חוקר פרטי אשר יוכל לאשר את הפחדים שלך. אם אתה צריך להחליט להתגרש בן הזוג שלך, כל ראיות שנמצאו על ידי חוקר פרטי ניתן להשתמש בבית המשפט גירושין. מה שהם מוצאים הוא קבילה ללא דעות קדומות יהיה שווה כל אגורה אתה צריך לשלם על זה.

רוב הגברים העוסקים בפרשה יבלו כסף על השותף שלהם רומן. אם אתה הופך להיות מודאג לגבי הכספים שלך מבולבל לגבי לאן הכסף הולך, זה רעיון טוב לשכור אנליסט פיננסי. אנליסט פיננסי יעזור לך לזהות כל נכס שבעלך עשוי להוציא על מתנות, טיולים או חדרי מלון עם שותף רומן שלו.

זוהי עדות כי ניתן להשתמש גם בבית המשפט גירושים!

4. התייעץ עם עורך דין

אם, לאחר אישור השותף שלך הוא בוגד אתה מחליט להתגרש, להתייעץ עם עורך דין. עורך דין יכול לתת לך עצות ככל האפשרויות המשפטיות שלך, חוקי המדינה שלך לגבי בגידה ומה הצעד הבא שלך צריך להיות. רוב המדינות יש חוקים ללא גירושין תקלות אבל, הם גם נותנים את השופטים שיקול דעת גדול כאשר מחליטים במקרים גירושין בגידה יכול לשחק תפקיד איזה סוג של גירושין הסדר אתה מקבל, במיוחד אם בן הזוג שלך הוציא כסף על השותף שלהם רומן. עקוב אחר עצה של עורך הדין שלך: אל תעסוק בסכסוך עם בן / בת הזוג שלך ובמיוחד לא עם גבר או אישה אחרים.

5. להקיף את עצמך עם מערכת תמיכה חיובית

רומן בנישואין הוא מכה רגשית לחיים שלך במובנים רבים. חשוב שתהיה לך רשת של בני משפחה וחברים לדבר, לחלוק עמם ולעזור לך להתמודד עם ההשלכות השליליות של פעולות בן הזוג שלך. מדברים על המצב ומבטאים רגשות שליליים יעזור לך לנקות את כל הכעס אתה מרגיש טוב יותר לצייד אותך להמשיך הלאה עם החיים שלך.

אנחנו לא מציעים לך לשתף את הפרטים המלוכלכים של הרומן של בן הזוג שלך עם כל מי יקשיב. להיות צנוע על מי אתה מדבר עם, אבל, ודא שיש לך כמה חברים קרובים או קרובי משפחה אתה יכול לסמוך על כאשר אתה צריך לפרוק או צריך תמיכה.

אם זה לא אופציה, לשקול פגישה עם המטפל כדי לעזור לך לנווט את המכה הרגשית אתה צריך לעבד. 

6. אל תאשים את עצמך

אל תיקח אחריות על רמאות של בן הזוג שלך. זה נורמלי לך לשאול את עצמך ואת התפקיד שלך בו, אבל בסופו של דבר, אתה לא אשם הרומן שלהם. קל לתהות מה לא בסדר איתך זה יגרום לבן הזוג שלך לרמות.

אתה יכול לשאול את המראה שלך, אולי אתה רוצה היית טוב יותר בתקשורת; אתה עלול אפילו להרגיש שאתה לא מספיק טוב אינטימי. ספקות לגבי הערך שלך ואת שווה כמו אישה / בעל יגרום לך לנחש את עצמך מחדש בגלל בגידה הורס את זה העצמי של הקורבן.

שמור על עצמך רגשית ופיזית, כך שאתה מצויד טוב יותר להתמודד עם כל הלחץ כי תהליך הגירושין מביא איתו.

No Replies to "6 עצות כיצד להגיב על רומן של בן זוג"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.