6 דברים הדרושים לנישואין השני להצליח | insightyv.com

6 דברים הדרושים לנישואין השני להצליח

6 דברים הדרושים לנישואין השני להצליח

כדי שנישואין שניים יצליחו, אתה צריך להתחיל את הנישואים על רגל ימין. כלומר, ריפוי הפצעים מהנישואים הראשונים שלך ומעסיקים כמה מושגים מרכזיים.

בשנות השלושים הסתיים אחד מכל שבעה נישואים בגירושים. בשנות ה -60, אחד מכל ארבעה הסתיים בגירושין והיום עד 50% מהנישואים מסתיימים בגירושין. זה סוג של הפסקה אחת כאשר לחשוב על כמה משקל “עד ​​המוות לנו חלק” מחזיק בנידות נישואין בחברה של היום.

עוד יותר מדאיג את הסטטיסטיקה סביב גירושים ונישואין שניים. שישים אחוז מאלה יסתיימו בגירושין. כלומר, כל זוג “קשר את הקשר” ולוקח את נדרים אלה נמצאים בסיכון של הנישואין שלהם בסוף הדרך לפני שהם עוזבים את העולם הזה.

אז איך זוגות מצליחים לבנות נישואין בריאים וחזקים? הם משתמשים באותן כישורים שלא הצליחו להשתמש בהם בנישואיהם הראשונים. בפעם השנייה סביב אתה מקבל את ההזדמנות לעשות נישואין נכון.

טיפים לביצוע נישואין שניים להצליח

להלן 6 מושגים לאמץ על מנת להצליח הנישואין השני שלך.

ציפיות ריאליסטיות של נישואין

בעקבות ציפיות גבוהות הוא נהדר, כי הציפיות כי לא מתיישבים עם הציפיות של בן הזוג שלך יכול לערער על נישואים. לדברי ד”ר אלי פינקל, פרופסור לפסיכולוגיה בבית הספר לקלוג של ההנהלה באוניברסיטת נורת’ווסטרן, “הציפיות יחייבו השקעות גדולות של זמן ואנרגיה ביחסים המשפחתיים – ושהאמריקנים למעשה מבצעים השקעות קטנות יותר ביחסים הזוגיים שלהם מאשר בעבר “.

העצה שלי לזוגות הנישואין השני הוא, לפני הנישואין, לעשות רשימה של הציפיות של זה. בנוסף, אני לא מדבר על “אני רק רוצה להיות מאושר”. קבל מציאותי, לדון מה הציפיות שלך הן בפני קשיים כלכליים, תפקידים שלך כמו בעל ואישה, כמה או מה כל אחד מכם רואה מספיק אהבה ורומנטיקה.

הגדר מה אתה מצפה אחד מהשני וכזוג לכל מצבים או בעיות שעלולות להתעורר ברגע שאתה נשוי.

מבט ריאליסטי על אהבה

“אהבה” לא עושה נישואים טובים. אם שני הצדדים לנישואין אין הגדרות דומות של מה היא אהבה, הם עשויים להיראות יום אחד גירושין מרובע על הפנים.

צריך להיות הסכם לאחר דיונים על איך אתה מצפה כל לקבל אהבה להביע אהבה. שאל את בן / בת הזוג העתידי מה “שפת האהבה” שלהם. שתף את מה שאתה צריך להרגיש אהוב. להיות מראש וכנה כך, גם בזמנים של מתח ובעיות שניכם יש לך מושג מה נדרש אחד מהשני כדי להמשיך להרגיש אהוב.

לבסוף, לדון מה שניכם מרגישים צורך להתקיים עבור האהבה שאתה מרגיש כדי להחזיק מעמד לכל החיים. מה אתה צריך לעשות, כזוג, כדי להגיע אליו, “עד המוות לעשות לנו חלק.”

ההבנה כי נישואין אינו מגדיר כמה אתה מאושר

אם אתה לא מאושר לפני שאתה מתחתן, אתה לא תהיה מאושר לאחר להתחתן. שון Achor, מחברם של יתרון האושר, כותב, “מבחינה מדעית, אושר הוא בחירה. זוהי בחירה לגבי המקום שבו המוח המעבד היחיד שלך יקדיש את המשאבים הסופיים שלו בזמן שאתה מעבד את העולם “. במילים אחרות, אלא אם כן הנישואין שלך פוגעים, איך אתה בוחר לראות את הנישואים האלה קובעת כמה תהיה מאושרת בנישואין.

יש אומרים כי “רוב האנשים הם מאושרים כמו שהם מקבלים את דעתם להיות.” בן הזוג שלך אינו אחראי על האושר שלנו. אתה. בן זוג יכול לעשות ולומר דברים שגורמים לך להרגיש לא נוח, אבל אם אתה יודע איך להגדיר גבולות בריאים ולעודד כבוד בנישואין שלך, להיות מאושר או לא תלוי בך.

מיומנויות תקשורת ברמה הגבוהה ביותר

תקשורת זוגית מוצלחת היא על היכולת להתמודד עם מה בן הזוג שלך חושב ואיך הם מרגישים. רובנו די טוב לחלוק את הרגשות שלנו ואת הדעות. כמה מאיתנו דוחים כאשר הרגשות והדעות האלה לא מתיישבים עם שלנו.

כנות בנישואין ויכולת לענות על הצרכים של זה מגיע עם היכולת להתמודד עם מה בן הזוג השני אומר כאשר הם מתקשרים. המפתח לתקשורת זוגית גדולה הוא לא ללכת, “מחוץ לקיר” משוגע כאשר בן הזוג שלך אומר משהו שאתה לא רוצה לשמוע.

מרגיש בטוח לתקשר הוא מה שעוזר לבנות אינטימיות וחיבור בנישואין.

הבנה ברורה של תפקידים מגדריים בנישואין

תפקידים מגדריים עשויים להשתנות עם הזמן, אך כל בן זוג עדיין משחק תפקיד בנישואין, וכי יש להגדיר ולהבין לפני קופץ פנימה תפקידים מוגדרים בבירור קשורות יחסים מאושרים, יציבים יותר הנישואין.

לין פרינס קוק, מרצה למדיניות חברתית באוניברסיטת באת ‘באנגליה, גילתה כי זוגות אמריקאים השותפים למפרנסים ולמטלות משק הבית נוטים פחות להתגרש. זה נהדר חדשות אבל, זה לא יעשה לך הרבה טוב אם אלה חובות אינם מוגדרים בבירור לפני הנישואין.

מודעות למה שנדרש כדי למזג משפחה

מיזוג שתי משפחות לתוך אחד הוא הרבה עבודה קשה. כ 65% מכלל הנישואין השני כוללים ילדים. לא רק אתה תהיה אחראי על שמירה על הנישואין על המסלול אבל, גם לשמור על הילדים האלה, מאושרים, בריאים ובטוחים.

חוסר מודעות למה שנדרש כדי למזג משפחה, יחד עם ילדים אומללים יכול לסלע קשות את הסירה כשמדובר נישואים חדשים חדשים. לקבל החלטות על משמעת ילדים, איך לעבוד עם exes (ההורה השני של הילדים) ומה הצעדים שעליך לנקוט כדי לבנות קשר עם הילדים של השני לפני צועד לתוך הנישואין השני.

בני משפחה מעורבב צריך זמן להסתגל, ברוב המקרים שנתיים עד חמש שנים. האמת העצובה היא, הרוצח של נישואים השני הוא לעתים קרובות בעיות שמקורם מיזוג בין שתי המשפחות. תן את הנישואין השני ואת הזמן המשפחה החדשה להסתגל. אני לא אומר כי כל הנישואין השני יש נושאים מרכזיים להתמודד עם אבל, אם אתה עושה, לא למשוך את התקע מוקדם מדי. תן לעצמך ולמשפחה שלך זמן, להיות סבלני וכאשר הולך מקבל קשה, עיין ברשימה לעיל.

No Replies to "6 דברים הדרושים לנישואין השני להצליח"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 5 = 3