האם אתה בראשות גירושין? 6 סימנים שאתה

רוב הזוגות בסופו של דבר בבית המשפט גירושין כי הם מחכים עד שיהיה מאוחר מדי כדי לקבל את העזרה הדרושה כדי להציל את הנישואים שלהם. אי-התמודדות עם בעיות בחיי הנישואין וסימני גירושין יכולה להיות הצטברות של טינה; לפגוע ברגשות ויכול לגרום לבן זוג אחד להתנתק רגשית מן האחר.

הנה שישה סימנים כי ייתכן חיכו זמן רב מדי כדי להציל את הנישואים שלך.

אִשָׁה sitting in cafe with drink

דוגל ווטרס / חזון דיגיטלי / Getty Images

לחשוב על כמה החיים יהיו טובים יותר אם תהיה גרושה היא נפוצה. זה קורה בזמנים של סכסוכים בנישואין לרוב הזוגות. מה לא נורמלי הוא אם אתה מוצא את עצמך מפנטז על גירושין לעתים קרובות. זה סימן שאתה תקוע במצב לא נעים ואתה לא מצליח למצוא פתרון. זה סימן בטוח שאתה צריך לחפש טיפול זוגי לפני שיהיה מאוחר מדי.

אם אתה מוצא את עצמך משתוקק לחיים הרחק לבן הזוג שלך אני ממליץ לך לחלוק את הרגשות האלה עם בן / בת הזוג שלך. זה לא יכול להיות הדיון הנוח ביותר יהיה לך אבל, לבן הזוג שלך יש זכות לדעת שאתה שואל אם אתה רוצה להיות נשוי.

02
של 06

הרע הנישואין עולה על הטוב

זוּג arguing

מיקימיק / E + / Getty תמונות

אם שלילי עולה על הטוב בנישואין שלך, הנישואים שלך בצרות זקוקים לעזרה. אם יש יותר צרות מאשר גן עדן, אתה צריך לקבל עזרה ללמוד כיצד להתמודד עם בעיות הגורמות לבעיות הנישואין. בעיות להאכיל על חוסר פעילות. לא לנקוט צעדים פרואקטיביים כדי לפתור בעיות בחיי הנישואין יוביל לבעיות אחרות וזה רק הגיוני כי הרע בקרוב יעלה על טוב הנישואים שלך.

עשה את עצמך, את בן / בת הזוג שלך ואת הנישואים שלך טובה ולא לאפשר את המאזניים עצה רחוק מדי על הרע לפני המבקשים עזרה והדרכה כיצד להתמודד עם בעיות אלה שלילית שלילית.

03
של 06

אתה שומר דברים לעצמך

קוֹדֵר woman alone in bedroom

תמונות ממוזערות /

האם אתה מוצא את עצמך מפחד לדבר עם בן / בת הזוג שלך על בעיות בחיי הנישואין או החיים בכלל? תקשורת היא דרך חשובה להקל על הלחץ ולבנות קשר בריא בין זוגות. אם אתה לא מרגיש בנוח לתקשר עם בן / בת הזוג שלך זה יכול להיות סימן שאתה מרגיש חוסר אמון בבן הזוג שלך. נישואים לא יכולים לשרוד במקום שבו יש נושאים של אמון.

04
של 06

מנגנוני ההגנה שלך עשוי להיות הגדרת אותך עבור צרות

להרגיז man with woman's hand on his shoulder

/ טטרה תמונות / Getty תמונות

אם אחד מכם מתגונן יתר על המידה, מבטל את רגשותיו של האחר, מביע זלזול באמונותיו של האחר או מטפל בטקטיקות של סטונאולינג שאתם בסיכון גבוה לגירושין. כאשר הקונפליקט נמנע או מנגנוני הגנה שליליים עוסקים כאשר מנסים להתמודד עם הסכסוך אתה לא מאפשר פתרון סכסוכים בריאים. זה יכול להיות נשיקת המוות לנישואין.

05
של 06

אתה מרגיש כאילו אתה רק מנסה לפתור בעיות

איש standing over woman

קתלין פינליי / Image Source / Getty Images

האם אתה מתוסכל כי בכל פעם שאתה מנסה לדון בבעיות בחיי הנישואין בן הזוג שלך מתרחקת ממך? אולי ניסית להביע כי אין לך עוד אכפת ואתה אחד מרחקים עצמם מן הנישואין. אין זה נדיר עבור אחד מבני הזוג לסגת אם הם מרגישים את הנושאים בנישואין נמנעים על ידי בן זוג אחר. בסופו של דבר אחד או בן הזוג השני ייסגר הכל ביחד ולא יהיה עוד מעוניין לפתור את בעיות בחיי הנישואין.

06
של 06

אתה נדיר, אם בכלל, לעשות סקס

להרגיז young couple in bed

לטביה לה פור / אונוקי / גטי

אולי אחד מכם רוצה סקס והשני לא רוצה סקס. אולי הפסקתם את הקשר האינטימי זה לזה. תהא אשר תהא הסיבה, נישואין חסרי אינטימיות מינית וחיבה יגיעו בסופו של דבר לגירושין או בסופו של דבר להיות נישואין של נוחות. אחד שבו אתם נשארים למען הילדים או בגלל שאתם מפחדים משינוי

הימנעות מנושא משפחתי חשוב כגון מחסור במין גורמת לנישואים למות על הגפן, היא מעוררת טינה אצל בן הזוג שמרגיש פחות מרוצה ומפרק את הקשר שיש לבסס על כל הנישואין ... הקשר האינטימי.

No Replies to "האם אתה בראשות גירושין? 6 סימנים שאתה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 6 = 3