6 דברים לצפות מאקס כועס במהלך גירושין

6 דברים לצפות מאקס כועס במהלך גירושין

לעתים קרובות אני אומר לאנשים לעקוב אחר התגובות שלהם רגשות במהלך תהליך הגירושין. היכולת להגיב באופן רציונלי על התנהגות שלילית מן לשעבר כועס במהלך הזמן הזה מסייע לשמור על העלות של הגירושים שלך יעשה את התהליך פחות קונפליקט.

מה קורה כאשר בן הזוג השני אינו מסוגל לעקוב אחר תגובותיהם ולהגיב בצורה רציונלית, אם כי? אם הוא / היא מתעקשת להשתמש טריקים גרוטאות מלוכלך הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות זה לשמור על קור רוח שלך, למענך ולמען הילדים שלך.

אתה יכול גם זרוע עצמך עם הידע של מה עשוי לבוא בדרך שלך. פעולה זו תסייע לשמור על הציפיות שלך נמוך אשר בתורו, יעזור לך להגיב לשעבר לא רציונלי בצורה שאינה עושה נזק יותר. להלן כמה טקטיקות נפוצות בשימוש על ידי בן זוג זועם במהלך תהליך הגירושין.

למה לצפות במהלך גירושין מאת בן זוג מי לא נלחם הוגן:

1. האשמות של התעללות בך או בילדיך: קבלת צו מניעה נגד בעל הוא נוהג כמה נשים להשתמש נגד גברים כדי להשיג משמורת חוקית הבלעדית או אם הבעל הוסר מבית הנישואין. שמור על זה קורה על ידי סירוב לעסוק בכל סוג של סכסוך באופן אישי, באמצעות דוא"ל או בטלפון.

וכן, אם אתה הופך להיות קורבן של טענות שווא של התעללות במשפחה, לא מגיבים על הטענות באופן שיהפוך את המצב גרוע יותר.

2. הגבלת גישה לנכסי נישואין: אם אתה אם להישאר בבית, אשר תלוי בשכר של בעלה, הוא יכול להשתמש ביכולתו להגביל את הגישה שלך לכסף כצורה של ענישה במהלך תהליך הגירושין.

כדי למנוע זאת, ודא כי שמך הוא על כל נכסי הנישואין לפני הגשת בקשה לגירושין. זה כולל את כל חשבונות הבנק, חשבונות כרטיס האשראי שאתה לא לסגור חשבונות פרישה קרן שאתה מצפה לצייר מ.

במקרים מסוימים, במקרים שבהם אתה סבור שבן / בת הזוג שלך ירוקן חשבונות בנק, תרצה לפתוח חשבון בשמך בלבד ולהעביר כספים הדרושים לך כדי להיכנס לחשבון החדש שלך, לפני שבן / בת זוגך יכהן במסמכי גירושין.

3. שימוש בתהליך גילוי כדי לעכב את תהליך הגירושין: במהלך תהליך הגילוי שלך עורך דין גירושין יבקש מסמכים מבן / בת זוגך הקשורים הכנסה ונכסים. בן זוג יכול לעצור את התהליך על ידי סירוב להגיב לבקשות כאלה. או, הוא / היא עשויה לשלוח מטח של בקשות שלך באמצעות עורך הדין שלו / שלה מנסה לשדוד אותך בניירת. טקטיקת ההשהיה הזאת עשויה להימשך עד לסרבנותו לחתום על מסמכי הגירושין (אם כי בשורה התחתונה אין צורך בחתימתו כדי לקבל את הגירושים).

כדי להגן על עצמך מפני בן זוג אשר יהיה דוכן ולהשתמש בבתי המשפט כדי להתעלל בך, לשכור עורך דין אשר לא תהסס להשתמש בית המשפט מערכת המשפט לכפות תגובה כאשר בן הזוג משתמש בטקטיקות כאלה.

4. להסכים על הסכמים מילוליים: רוב עובר את תהליך הגירושין עבודה על מנת לוודא שזה לא מנוקב בסכסוך. בעשותם כן הם יכולים לטעות להאמין כי בן הזוג שלהם יעמוד על כל הסכמים מילוליים שנעשו בין השניים. אני תמיד מציע שיש מסמך משפטי שינוסח וחתום על ידי שני בני הזוג ועורכי הדין שלהם, רק כדי לכסות את עצמך.

מסמך כזה יכול לשמש בבית המשפט כדי להוכיח את כוונת בן הזוג לקחת חלק בהסכם מילולי.

אם לדחוף מגיע לדחוף יהיו לך ראיות כי ניתן להשתמש כהוכחה כי לשעבר שלך נועדו פעולה מסוימת להתרחש.

5. שאל 50/50 משמורת: זה יהיה כעס כמה גברים אבל יש מצבים שבהם אבא יבקש מלא או 50/50 משמורת כדי להפחיד אישה להסתפק פחות במהלך המשא ומתן ההתנחלות גירושין. אישה עשויה להיות מוכנה לקחת פחות ממה שהיא זכאית אם זה אומר שמירה על מלוא המשמורת על ילדיה. הפתרון הטוב ביותר שלך הוא להציע 50/50 משמורת מההתחלה. זה לוקח כל מינוף בעל יכול להשתמש וזה לטובתם של הילדים לבלות זמן שווה עם שני הורים שאוהבים אותם.

6. ריגול כדי לחפור לכלוך: לאקס שלי היתה תוכנית הקשות שהותקנה במחשב שלי והצמידה לי את הטלפון הביתי בזמן ההפרדה. הוא חשב שירכוש מידע שיוכל להשתמש בו בבית המשפט לענייני גירושין.

הוא לא הצליח אבל לא להיות מופתע אם כועס לשעבר שלך מנסה לעשות את אותו הדבר במצב שלך. אל תעשה או תגיד שום דבר באינטרנט או באמצעות הטלפון כי ייתן לו / שלה תחמושת להשתמש בבית המשפט.

הדרך המהירה ביותר בסופו של דבר עם חשבון הבנק ריק היא להילחם מלוכלך במהלך גירושין. אם לשמור את זה נקי לסרב להילחם "אש באש" במהלך תקופה זו טריקים מלוכלכים של בן / בת הזוג שלך יתגלו כל הזמן.

נתינה וירידה ומלוכלך בעצמך גורם לך לשום מקום ומשאיר כתם על הדמות שלך כי אתה חי עם לצמיתות. קח את הכביש הראשי, לא תעשה שום דבר שתראה יום אחד להסתכל אחורה עם בושה.

No Replies to "6 דברים לצפות מאקס כועס במהלך גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    78 + = 84