6 טיפים שיעזרו לך להתאים את עצמו שוב

6 טיפים שיעזרו לך להתאים את עצמו שוב

כאשר מישהו מאבד בן זוג באמצעות מוות או גירושים, אובדן זה יכול להיות הרסניות. תקופה של אבלות באה, גם במקרה של גירושים, בגלל שלא הגשימו את החלומות שהיו להם על היחסים. עם זאת, מגיע הזמן שבו החיים צריכים להתחיל שוב, סינגלים רבים מרגיש אבוד בהפיכת חלק זה המעבר של זוג להיות רווק שוב.

להלן 6 טיפים שיש להביא בחשבון בעת ​​הסתגלות להיות יחיד שוב.

1. הכר את עצמך.

כאשר זוג היה יחד במשך זמן מה, את הבחירות שהם עושים על איפה יש ארוחת ערב, איך לקשט את הבית שלהם, הבחירה האישית שלהם בגדים, או החלטות אחרות נעשים בדרך כלל יחד. לאחר גירושין, כל אדם לא יכול לדעת שלו או שלה אוהב ולא אוהב. קח קצת זמן לנסות דברים חדשים.

למד את המאכלים האהובים עליך, איזה תחביבים אתה נהנה, שבו אתה רוצה ללכת לאכול או בידור. זה יכול להיות זמן של ניסויים וגילוי והוא יכול להיות מהנה. תגלו כי רבים מהדברים שתמיד עשיתם לא היו הבחירה האישית שלכם. ואתה תמצא גם כי רבים מהדברים שאהבת לעשות לפני הנישואין פתוחים אליך שוב מאז הגירושים שלך.

2. תן לעצמך זמן.

המטפלים ממליצים על מינימום של שנה לאחר גירושין לקבל מקורקע כאדם ולהימנע קשרים ריבאונד. שנה היא רק קו מנחה.

יש אנשים שאולי צריך יותר כדי להרגיש שהם קיבלו את עצמם מקורקע. להיות סבלני עם עצמך לא למהר דברים. יחסים ריבאונד אינם הוגנים לשני הצדדים. בניית מערכת יחסים חדשה עם עצמך ולא לאפשר פחד להיות בודד לבדו כונן אותך לתוך מערכות יחסים לא בריא.

3. הצטרף כמה קבוצות או מועדונים שמעניינים אותך.

אנשים חדשים רבים חדשים להצטרף לקבוצה התאוששות גירושין וזה האינטראקציה הראשונה שיש להם עם אחרים כאדם אחד. זה יכול להיות מועיל למצוא קבוצה אתה יכול להיות חלק, אם זה קבוצה של סופר, צפרות, מועדון הספר, או מה שאתה רוצה. לצאת לשם ולהיות מעורב יעזור לך להתקדם בחיים שלך.

שום דבר לא מקל על מציאת אנשים בעלי דעות דומות וקבוצות מהנות יותר מאשר מדיה חברתית. אם אין דבר באזור שלך אתה מעוניין, לחפש פייסבוק עבור קבוצות פתוחות או פרטית להצטרף. תוכלו למצוא הכל בפייסבוק עבור קבוצות Quilting לקבוצות Nascar.

4. הפוך חברים חדשים ולפתח מערכת תמיכה.

חלק מהחברים הנשואים שלך לא ירגישו בנוח להתרועע עם אדם אחד, במיוחד אם הם גם חברים עם בן הזוג שלך. אתה עלול למצוא לך יותר במשותף עם סינגלים אחרים, כך לחפש אנשים שיש להם אינטרסים משותפים. זה עשוי להיות הזמן לחזק את היחסים עם המשפחה הביולוגית שלך ומטפל טוב. לאחר שמישהו לדבר איתו במהלך המעבר הזה יכול לעשות את זה הרבה יותר קל להתמודד.

5. תהנה.

החיים שונים כמו אחד אבל זה לא אומר שזה לא יכול להיות כיף ומילוי.

יותר ויותר אנשים היום בוחרים להישאר בודדים, וליהנות ביסודיות לאורח החיים. הם רשימת יתרונות כגון לא צריך לשאול מישהו איך להוציא את הכסף שלהם, לאכול בכל פעם שהם מרגישים את זה ולא על לוח הזמנים של מישהו אחר, ולא צורך לחלוק חדר אמבטיה! תחשוב על הדברים הטובים שהרווח עשה בשבילך. קח את הזמן ליהנות ולצחוק לעתים קרובות. צחוק הוא באמת תרופה טובה.

6. כאשר אתה מרגיש שאתה מוכן עד כה, לקחת את זה לאט וקל.

אנשים בודדים מתלוננים לעתים קרובות כי היכרויות השתנה והם לא יודעים את הכללים החדשים. הכללים היחידים הם לעשות מה מרגיש נוח לך. אתה לא צריך להתאים לכל אחד. להיות עצמך ולהיות נאמן לעצמך.

עֵצָה:

על ידי הקלת המעבר מן להיות חצי של זוג להיות רווק, אתה נותן לעצמך זמן לעשות חיים כי הוא מאושר ומילוי.

היה סבלני עם עצמך ואתה פשוט עלול למצוא אותך כמו להיות רווק!

No Replies to "6 טיפים שיעזרו לך להתאים את עצמו שוב"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    71 − 67 =