6 עצות להתמודדות כאשר בן / בת הזוג לשעבר שלך מתחיל הכרויות

6 עצות להתמודדות כאשר בן / בת הזוג לשעבר שלך מתחיל הכרויות

אם הגירושין היו הרעיון שלך או של בן / בת הזוג שלך, רוב האנשים מוצאים את עצמם חווים רגשות שליליים כאשר בן הזוג לשעבר שלהם מתחיל לצאת שוב. האם זה אומר שאתה עדיין אוהב אותם? האם הרגשות האלה נורמליים? אלו הן שאלות נפוצות שאתה יכול לשאול את עצמך כאשר בן הזוג לשעבר שלך מתחיל לצאת שוב.

להלן שישה טיפים שיעזרו לכם לעבד את הרגשות השליליים.

הרגשות שלך הם נורמליים לחלוטין

אתה בילה חלק גדול מהחיים שלך עם האדם הזה, ובמהלך השנים היית יחד, היכרויות נשוי, אתה בא לחשוב על אותו אדם כמו שלך משמעותי אחר.

שניכם היו זוג ולראות את בן הזוג שלך עם מישהו אחר יפעילו רגשות בך שאולי זה מפתיע ולא נעים.

זה לא אומר שאתה עדיין מאוהב, אלא אתה עדים ראיות כי בן הזוג שלך עכשיו יש מישהו אחר במקום שבו אתה מילא. למרות שאתה לא יכול להבין את הרגשות שאתה נתקל, הם חלק טבעי של העברת לאחר גירושין. כאשר אתה פוגש מישהו חדש, תהיה לך פרספקטיבה טובה יותר על האופן שבו אתה מרגיש את עצמך ואת היחסים שהיו לך פעם אחת.

אתה אמור לצפות להרגיש קנאי

רוב האנשים נדהמים מדוע הם מקנאים במישהו שהם לא רוצים בחיים שלהם יותר. זו תגובה נפוצה. זה היה בעלך או באשתך, ציפית לנאמנות, ועכשיו זה יכול להרגיש כמו לרמות לראות אותם עם מישהו אחר.

זכור מה אתה חושב ומה אתה מרגיש לפעמים יכול להיות בסתירה, אבל זה נורמלי לחלוטין להרגיש קצת קנאה ואפילו לחפש דברים לבקר אצל השותף החדש של לשעבר שלך.

ואם לא עברתם למערכת יחסים חדשה משלכם, קנאתכם נובעת מעצם העובדה שיש להם.

זכרו את הסיבות שגרושים

גירושין לא נכנס קל, ויש לך כנראה סיבות חוקיות לגירושין. שמירה על זה בראש יעזור לך לקבל את השינויים שהגיעו כתוצאה ואת הרגשות מבלבל אתה נתקל על היכרויות לשעבר שלך שוב.

בכל פעם שאתה נתקל תגובה שלילית היכרויות לשעבר שלך, לעצור וללכת רשימה של סיבות אתה כבר לא נשוי. לזכור את ההיבטים השליליים של הנישואין שלך יכול ללכת דרך ארוכה לסייע להקל על כל רעיון לא נעים של אותו / שלה היכרויות שוב.

העבר קדימה בחיים שלך

האם זה אפשרי שאתה לא נוח עם הרעיון של היכרויות לשעבר שלך כי אתה תקוע ולא מסוגל להתקדם עם החיים שלך?

אני בטוח ששמעת את זה אומר, "הנקמה הטובה ביותר היא לחיות טוב." ובכן, זה נכון! אם אתה מרגיש קנאי, הדבר האחרון שאתה רוצה זה בשביל האקס שלך לדעת. במקום להתמקד במה שהוא / היא עושה, להתמקד לחיות את החיים הטובים ביותר שאתה יכול ולפני שאתה יודע את זה, אתה לא תהיה מודאגת אם או לא שלך לשעבר הוא היכרויות.

אין שתי מערכות יחסים זהים

היחסים שהיו לך עם האקס שלך לעולם לא ישוכפלו עם אף אחד אחר. כל מערכת יחסים בין שני אנשים היא שונה, ומה שהיה לך יחד במהלך הנישואים שלך לעולם לא יהיה לשכפל עם מישהו אחר.

הדברים המיוחדים שהיו לך היו ייחודיים לשניכם. לכן, כאשר אתה מרגיש קנאה או אי נוחות על היכרויות לשעבר שלך, זכור כי אף אחד לא יכול באמת לקחת את אותו המקום בחיים שלך לשעבר כי היה לך.

אז, זכור כמה אתה ייחודי, כי יהיה לך גם מישהו חדש לחלוק את חייך עם יום אחד.

זכור כי אקס שלך מגיע להיות מאושר

לא משנה כמה סכסוך אתה חי במהלך תהליך הגירושים, אם אתה מחפש את הלב שלך, אתה באמת לא רוצה את האקס שלך לא להתקדם. אתה גם לא רוצה להישאר תקוע בעצמך. אתה באמת לא רוצה שהוא יהיה אומלל. להרפות הוא תהליך, וזה עלול לקחת לך קצת זמן ומאמץ להגיע לשם.

ללא שם: הגיע הזמן כאשר אתה מאושר שוב. יותר סביר, עם שותף חדש. כאשר מגיע הזמן כי אתה לא הולך לבזבז זמן לדאוג לגבי מי לשעבר שלך עם. למה לא להתחיל לדאוג על זה עכשיו, במקום מאוחר יותר?

לראות את בן הזוג לשעבר שלך עם מישהו אחר יכול להיות חוויה מזעזעת, אבל בסופו של דבר אתה תבוא לקבל את זה, בדיוק כמו האקס שלך יצטרכו להסתגל לראות אנשים חדשים בחיים שלך.

תתרכז בזכרונות הטובים שהיו לך ובזמנים הטובים הבאים.

No Replies to "6 עצות להתמודדות כאשר בן / בת הזוג לשעבר שלך מתחיל הכרויות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    9 + = 10