אתה צריך גירושין? 6 סימנים זה הזמן

אתה צריך גירושין? 6 סימנים זה הזמן

"אני צריך להתגרש? "זו שאלה שאני שומע לעתים קרובות מהקוראים. אחד שאני לא יכול לענות כי רק הצדדים לנישואין יכולים לקבוע אם הגירושין הוא הפתרון לבעיות הנישואין שלהם.

אני אומר את זה, כאשר הגיע הזמן להתגרש, אתה לא שואל מישהו אם זה הדבר הנכון לעשות או לא. אתם תדעו בלבכם שהגיע הזמן לקחת את חייכם לכיוון חדש.

לאלו מכם שעדיין על הגדר ולהרהר בשאלת הגירושין אני יכול לתת לכם תובנות לגבי בעיות בחיי הנישואין שמובילות לגירושים.

לא להתמודד עם בעיות אלה בחיי הנישואין יכול להוביל טינה, רגשות פגועים יכול לגרום אחד מבני הזוג להתנתק רגשית מן האחר. אם כל אחד מששת הדברים שמתרחשים מתחת לנישואין שלך, אני מציע שתבקש עזרה בחיי הנישואין, או אם אתה מרגיש שזה מאוחר מדי, להגיש בקשה לגירושין

 

6 סימנים זה עשוי להיות זמן לגירושין:

 

1. החיים ללא בן / בת הזוג שלך הם רעיון מושך:

לחשוב על כמה החיים יהיו טובים יותר אם תהיה גרושה היא נפוצה. זה קורה בזמנים של סכסוכים בנישואין לרוב. לאחרונה קיבלתי דוא"ל מאת צעיר אשר נשוי במשך שנתיים. באותה תקופה, הוא ואשתו הוסיפו תאומים למשפחה.

תארו לעצמכם להיות נשוי טרי ואב תאומים. לדבריו, הוא חשב כל הזמן איך יהיו החיים בלי אשתו וכל האחריות החדשה.

האם זו סיבה לסיים נישואים? לא, במקרה שלו זה סיבה להתאים את הדרך בה הוא מטפל מתח ואת האחריות החדשה שלו. מה שהוא מרגיש הוא נורמלי. 

מה לא נורמלי הוא אם אתה מוצא את עצמך מפנטז על גירושין לעתים קרובות כי אתה לא אוהב את בן / בת הזוג שלך. זה סימן שאתה תקוע במצב לא נעים ואתה לא מצליח למצוא פתרון לסכסוך הנישואים.

זה סימן בטוח שאתה צריך לחפש טיפול זוגי לפני שיהיה מאוחר מדי.

2. אתה לא יכול לזכור את הפעם האחרונה היית מאושר נישואין שלך:

אם שלילי עולה על הטוב בנישואין שלך, הנישואים שלך בצרות זקוקים לעזרה. אם יש יותר צרות מאשר גן עדן, אתה צריך לקבל עזרה ללמוד כיצד להתמודד עם בעיות הגורמות לבעיות הנישואין. בעיות להאכיל על חוסר פעילות.

הם גם להאכיל את המרחק האינטימי בין בני זוג. זה הזמן לעשות כיף ביחד שיוצר קשר אינטימי ואושר. 

לא לוקח צעדים פרואקטיביים לעשות דברים כיף ביחד ולפתור בעיות בחיי הנישואין יוביל לבעיות אחרות וזה רק הגיוני כי הרע בקרוב יעלה על טוב הנישואין שלך.

3. אתה לא חולק את המחשבות או הרגשות שלך עם בן / בת הזוג שלך:

האם אתה מוצא את עצמך מפחד לדבר עם בן / בת הזוג שלך על בעיות בחיי הנישואין או החיים בכלל? תקשורת הנישואין היא דרך חשובה להקל על הלחץ ולבנות קשר בריא בין זוגות. אם אתה לא מרגיש בנוח לתקשר עם בן / בת הזוג שלך זה יכול להיות סימן שאתה מרגיש חוסר אמון בבן הזוג שלך. נישואים לא יכולים לשרוד במקום שבו יש נושאים של אמון.

4. אתה מרגיש הגנתי וכועס כלפי בן / בת הזוג שלך:

אם אחד מכם מתגונן יתר על המידה, מבטל את רגשותיו של האחר, מביע זלזול באמונותיו של האחר או מטפל בטקטיקות של סטונאולינג שאתם בסיכון גבוה לגירושין. כאשר הקונפליקט נמנע או מנגנוני הגנה שליליים עוסקים כאשר מנסים להתמודד עם הסכסוך אתה לא מאפשר פתרון סכסוכים בריאים. זה יכול להיות נשיקת המוות לנישואין.

5. אתה רוצה לתקן את הבעיות אבל בן הזוג שלך מתעלם ניסיונות שלך

האם אתה מתוסכל כי בכל פעם שאתה מנסה לדון בבעיות בחיי הנישואין בן הזוג שלך מתרחקת ממך?

אולי ניסית להביע כי אין לך עוד אכפת ואתה אחד מרחקים עצמם מן הנישואין. אין זה נדיר עבור אחד מבני הזוג לסגת אם הם מרגישים את הנושאים בנישואין נמנעים על ידי בן זוג אחר. בסופו של דבר, בן זוג אחד או, השני ייסגר לגמרי ולא יהיה מעוניין יותר לפתור את בעיות הנישואין.

6. אין לך עניין במין עם בן / בת הזוג שלך

אולי אחד מכם רוצה סקס והשני לא רוצה. אולי הפסקתם את הקשר האינטימי זה לזה.

תהא אשר תהא הסיבה, נישואין חסרי אינטימיות מינית וחיבה יגיעו בסופו של דבר לגירושין או בסופו של דבר להיות נישואין של נוחות. אחד שבו אתה נשאר למען הילדים או כי אתה מפחד לשנות את אורח החיים גירושים יביא. 

No Replies to "אתה צריך גירושין? 6 סימנים זה הזמן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    31 − = 30