6 דרכים לשמור על גירושין עו”ד מינימום – insightyv.com

6 דרכים לשמור על גירושין עו”ד מינימום

כספים לעתים קרובות בראש רשימת דאגות גירושים, עם עורכי דין גירושים להיות הדאגה העיקרית. עורכי דין גירושין בדרך כלל תשלום שיעור לפי שעה הבנתי על 15 דקות במרווחים, גם אם השירות לוקח רק דקה או שתיים של הזמן שלו.

אם אתה מתקשר כל יום, החיוב החודשי שלך עבור שיחות טלפון יכול להגיע ליותר מ -1,000 דולר. אם התהליך נמשך במשך שנה, תשלם 12,000 $ ומעלה רק עבור אלה שיחות יומי קצר.

להלן כמה טיפים שיעזרו לשמור על ההוצאות כאשר מדובר בתשלום משפטי מחויב על ידי עורך דין גירושין שלך.

הנה שש דרכים כדי לשמור על גירושין עורכי דין למינימום:

 

קבל הסכם תשלום בכתב

רוב עורכי הדין גירושין תשלום לפי שעה דורשים הפקדה בתחילת השירות שלהם. לאחר מכן, עמלות מופחתות על המשכיר עד לריקונו. כאשר זה קורה הלקוח הופך אחראי על כל החיובים הנוספים שנגרמו.

זה הכרחי כי אתה מקבל הסכם שכר בכתב המתאר את התנאים הפיננסיים המדויק של הייצוג. ללא אחד, אתה עלול למצוא את עצמך forking את הכסף עבור הוצאות נסתרות או את עורך הדין היומי של ארוחת צהריים לטיול המסעדה המקומית.

ניסיון לנהל משא ומתן על הסדר ללא עזרת פרקליטך

אם אתה ובני הזוג שלך מסוגלים לתקשר, זה האינטרס שלך לנהל משא ומתן על הסכם הפשרה ולהגיע עם חלוקה של כל נכס משפחתי.

זה לא רק לשמור על חשבון של שימוש עורך דין, אלא גם את העלות של בתי המשפט התווך הורה.

אל תתפתה לחשוב על עורך דין זול הוא עורך דין טוב

זה טוב להיות חסכני כאשר התמודדות עם עורך דין גירושין. זו טעות לחשוב שאתה הולך לחסוך כסף על ידי שכירת עורך דין אשר רק גובה תשלום קטן או בתשלום שטוח.

אפילו גרוע יותר הוא שכירת עורך דין עם ניסיון מועט מאוד מי יעבוד פחות. אם הם רק סיים את בית הספר למשפטים לתת להם לקבל את הניסיון שלהם במקום אחר, לא איתך!

המטרה שלך צריכה להיות להשיג הסדר סביר עם בן הזוג שלך. כדי להשיג זאת, אתה צריך עורך דין מנוסה שעשוי לעלות קצת יותר אבל בסופו של דבר חוסך לך כסף כאשר כל הוא אמר ועשה.

אין למנוע מידע עורך הדין שלך צריך

טקטיקות דליקה כמו לא מסירת מסמכים המבוקש על ידי עורך הדין שלך ואת הצד השני רק בסופו של דבר עולה לך יותר כסף. יהיה צורך להיות יותר תקשורת בינך לבין עורך הדין שלך בין עורך הדין שלך ואת עורך הדין של בן הזוג שלך. מדברים על הוצאות עו”ד להוסיף! במהלך שלב גילוי, להפוך את המסמכים המבוקשים ולשמור על עצמך זמן וכסף.

אין להשתמש בעורך הדין שלך כמטפל

עורך הדין שלך הוא הנציג המשפטי שלך, לא הלוח הרגשי שלך. אם אתה מתקשר לעורך הדין שלך בכל פעם שאתה מרגיש למטה, או בכל פעם שהאקס שלך עושה משהו כדי להרגיז אותך, אתה מגדיל את העלות של עורך דין זה. קבל מטפל טוב, תן ביטוח הבריאות שלך לשלם 80% של ביקורים ולהשאיר את רגשית זבל מתוך הליך משפטי.

 

אתה יודע הכל עורך הדין שלך עושה

תחויב על ידי עורך הדין שלך עבור כל שיחה עם או אתה או מישהו אחר קשור המקרה שלך. תחויב בגין כל הודעה כתובה בנוגע למקרה שלך. ודא עורך הדין שלך שולח לך חודשי, פירוט חשבונאית של כל מה שאתה מחויב עבור. אתה רוצה תאריכים ושמות של שיחות טלפון ותכתובת כתובה. שמירה על המסלול יחסוך בעמלות!

No Replies to "6 דרכים לשמור על גירושין עו"ד מינימום"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.