6 סיבות נישואין ארוכי טווח מסתיימים גירושין

6 סיבות נישואין ארוכי טווח מסתיימים גירושין

על פי Census.gov, בשנת 2015 תוחלת החיים הממוצעת לגברים היא 77 שנים לגברים, 81 שנים לנשים. בהשוואה לתוחלת החיים הממוצעת של 67 ו -74 ב -1970, אנחנו חיים די הרבה שנים. אלה שנים נוספות יכול להיות משחק תפקיד סיבה ארוכת טווח הנישואין בסופו של גירושים.

בנוסף לכך, אנשים באמצע החיים ומעבר להם פעילים יותר, עובדים זמן רב יותר ועולים על אתגרים חדשים ללא מחשבה שנייה, וסביר להניח שגם שינויים תרבותיים ממלאים תפקיד.

החברה שמה דגש על אושר אישי ועל הגשמה ולא רק לאלה שעדיין רטובים מאחורי האוזניים. אנשים, בני 50 ומעלה, מושקעים בחייהם של חיים מאושרים, כמקביליהם הצעירים. אם זה אומר לעזוב נישואים לטווח ארוך של 30 או 35 שנים אז שיהיה.

אדם בן 50 או 60 שחווה נישואים אומללים, בימינו ובגיל זה, אין לו בעיה לעזוב את המהומה בחיפוש אחר חיים מאושרים יותר. דן, שמסיים את נישואיו 32 שנה הסביר לי את זה ככה.

"רק הזמן יכול להבין את החיים ואת היחסים טוב יותר. זה גם יוצר שינוי בעצמך. למרות שזה לקח לי הרבה זמן להבין את זה, אני בהחלט שונה היום מאשר בשנת 1985. מה שאני צריך ותשוקה שונה מאשר לפני שלושה עשורים. רבים מערכי הליברליים התמתנו. וכן, כל החפצים החומריים האלה שרציתי כצעיר כבר לא פונה אלי (אני נוהג בטויוטה קאמרי 2003).

כנ"ל לגבי אשתי. כאשר נפגשנו, הכל היה דומה מאוד. אני מדבר על ערכים, השקפות, חינוך ואפילו סקס.

הזמן שינה את זה. היא גדלה בדרך אחרת ממני. זה עשוי להיות נתיב מקביל, אבל ההבדלים מספיקים כי הנישואים שלי הוא מלחיץ אותי מאוד לפעמים. הייתי אומלל במשך זמן רב בשל לנו לגדול בנפרד. אני שונא את הקלישאה הזאת, אבל באמת יש לנו כמה הבדלים. תקשורת הדאגות שלי לא שינתה שום דבר ולא יכול זה כמו שאנחנו אנשים שונים היום. "

דן אינו לבד בחוסר שביעות הרצון שלו מהחיים ומהנישואים שלו. גברים ונשים מעל גיל 50 עוזבים את הנישואים שלהם בחיפוש אחר יותר מהחיים. להלן שש סיבות לטווח ארוך נישואים בסופו של גירושין.

סיבות נפוצות זוגות לטווח ארוך גירושין

1. בגידה

בגידה היא זקנה כמו הנישואין וזה לא משנה בן כמה אדם הופך להיות להם עדיין צרכים מיניים. רובם, בכל מקרה. כאשר אינטימיות הופכת להיות מעופשת או חסרה בנישואין, אחד מבני הזוג יכול להסתכל מחוץ לנישואין על ההזדמנות לגלות מחדש את ההנאות של משהו שחסר ... המיניות שלהם. בגידה עשויה להיות הסיבה לגירושים לנישואים ארוכי טווח, אבל במציאות, בגידה היא רק סימפטום של בעיה הנישואין. סימפטום שבסופו של דבר שובר את הקשר בין בעל לאישה.

2. רוצה משהו יותר טוב מהחיים

כמו דן לעיל, כולנו משתנים עם הזמן. מה שמישהו רוצה לצאת מהחיים כשהם מתחתנים בגיל 25 עשוי להיות שונה ברגע שהם יפגעו חמישים וחמש. זה אולי נשמע קלישאה אבל, זוגות לעשות לגדול בנפרד. הם הופכים זרים או שותפים אשר יש מעט במשותף. הרצון להרגיש קשר רגשי עם בן זוג לחיים הניע רבים להתגרש מבני זוגם בשלב מאוחר יותר בחיים.

גברים ונשים המתנסים במשבר אמצע החיים עוזבים לעיתים קרובות את נישואיהם בחיפוש אחר זהות חדשה והקלה על הכאב שהם חווים במהלך גיל העמידה ומול התמותה שלהם.

3. תשוקה לעצמאות

זה נפוץ עבור נשים שהיו תלויים בבן זוגם להשתוקק לעצמאות כפי שהם גיל. במיוחד אם הם חוזרים לעבודה אחרי הילדים הם מחוץ לבית. ככל יציבה כלכלית יותר אישה הופך את זה יותר לערער את הנישואים פחות מאושר. להיות עצמאית מבחינה כלכלית גם אומר יותר ביטחון ביכולתם להתחיל מחדש לבד לאחר נישואים ארוכי טווח למצוא אושר.

4. יש פחות סטיגמה מצורף לגירושין

גירושין היא שכיחה ומקובלת יותר מאשר לפני 30 או 40 שנה. אלה שנשארו נשואים בשל אמונות דתיות, או פחד של shunningal חברתי הם חופשיים לעזוב את הנישואין. לדוגמה, הכנסייה הקתולית נמצאת בדיון על הפחתת העלות והנטל המנהלי של ביטולים והשתתפות על ידי קתולים הנשואים מחדש ב סעודת האדון.

כשנשאל על גירושין, האפיפיור פרנסיס האיץ בכל הקתולים להראות חמלה ורחמים בכל המצבים.
כאשר מדובר בגירושין, החברה והמנהיגים הדתיים הפכו לסובלניים יותר, מה שהופך את הגירושין להחלטה מוסרית קלה יותר עבור חלק.

5. קן ריק

חלק מהנישואים מוחזקים יחד על ידי ילדים. ברגע שהילדים האלה הופכים למבוגרים ועוזבים את הבית אין סיבה להישאר בנישואין. כאשר אתה מעוגן רגשית זה לזה על ידי גידול ילדים, אין שום דבר שנותר למקד את הרגשות האלה אחרי זה נעשה. אחד מבני הזוג או שניהם יכולים לנוע לעבר גירושין ולחתור אחר בן זוג חדש או לחופש לעשות את הדברים שלא יכלו לעשות כשגידלו ילדים.

6. פרישה יותר מדי זמן ביחד

אם בני הזוג בילה עשרות שנים התמקדו בגידול ילדים ובניית קריירה ובית, הם יכולים למצוא יותר מדי זמן ביחד לאחר פרישת המוות למוות לנישואיהם. הם לא רק צריך לאהוב אחד את השני, הם טובים יותר לאהוב אחד את השני או שהם ימצאו את עצמם מבלים הרבה זמן בחברה של מישהו שהם לא רוצים להיות עם אחרי פרישה.

אלא אם כן זוג מאושר לחיות חיים מקבילים ולעשות את הדבר שלהם, על שלהם, פרישה יכולה להיות מצלצל הסופי של פעמון לנישואין.

בשבוע שעבר חגגו אחותי וגיסי את יום נישואיהם ה -34. זה היה חגיגה שמח אבל אחד זה לא אומר הנישואים שלהם יעשה את זה 40 שנה. הייתי מאמין שאם זוג יכול לעשות את זה דרך השנים הסוערות הראשונות של הנישואין כי הסיכויים היו לטובתם. עם עליית שיעורי גירושין אפורים, זה כבר לא נכון. אין נישואין פטורים גירושין.

No Replies to "6 סיבות נישואין ארוכי טווח מסתיימים גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    52 + = 57