גריי גירושין: אל תתנו גירושין אחרי 50 לשמור אותך תקוע

גריי גירושין: אל תתנו גירושין אחרי 50 לשמור אותך תקוע

הייתי בת 47 כשהתגרשו. לא, אבל עד שהתהליך של הגירושים פתר את עצמו, הרגשתי קרוב יותר לשבעים. למדתי מהר מאוד כי טיפול בלחץ במהלך שנות התיכון שלי לא היה קל כמו שזה היה בשנות העשרים שלי או השלושים. אני פשוט לא לחזור בחזרה כמו שהייתי.

מצאתי את עצמי מבלה זמן רב במיקוד שבו חיי יובילו אותי, מה הלאה וכיצד אמצא את הכוח הרגשי הדרוש כדי "להמשיך" עם חיי.

במשך חודשים, לא היתה לי שום תוכנית ולא התייחסתי למה שצריך לעשות בשבילי כדי לבנות מחדש ולהתחיל לחיות שוב, בכוחות עצמי ובתנאים שלי.

זה ההיבט הכי מוחץ של גירושין אחרי 50. להרים ולהתחיל מחדש לאחר אובדן של עשור של תוכניות בשווי ולחשוב את החיים שלך כבר ממופה והכל בסדר. שינוי לא נוח כאשר מדובר בשינוי הנוגע לכל היבט של החיים שלך אין מילה לתאר את האתגר הרגשי אחד פונה. וזה, מה זה גירושין אחרי 50 עושה; זה נוגע בכל היבט של החיים שלך.

אני זוכר שישבתי יום אחד ליד שולחן ארוחת הבוקר שלי, בוהה מבעד לחלון ומרחם על עצמי. פתאום הבנתי כי הבחירה שאני עושה כדי להתפלש במצבי היה לשחק תפקיד באיכות החיים שלי, באותו יום וכל יום נע קדימה. וזה לא יהיה תפקיד חיובי!

ידעתי שאני צריך להשקיע מאמץ מודע להתקדם ולעשות את המחצית השנייה של חיי משהו ראוי לחיות.

מאותו יום ואילך התחלתי לעשות בחירות שונות באופן שבו ראיתי את הגירושין, את הנזק שחשבתי שאקס שלי עשה ואת ההזדמנויות הפתוחות בפני בעתיד.

להלן כמה הצעות, דברים שאתה יכול לעשות כדי למנוע ממך להיתקע אם אתה מתגרש לאחר חמישים:

1. עזוב את הצורך שלך להאשים:

גירושין יכול להיות הרסנית מבחינה כלכלית מבחינה כלכלית, במיוחד עבור אלה מעל גיל חמישים. האקס שלך אולי השאיר אותך לאישה אחרת. הם עשויים השתמשו עורכי דין adversarial במהלך תהליך הגירושים כדי לפשוט אותך כלכלית. קשה כמו זה להבין ברגע שתהליך הגירושים נגמר, מה שקרה במהלך התהליך הוא בעבר.

מאשים את האקס שלך על משהו שאתה לא יכול לחזור ולשנות שומר אותך תקוע בעבר וקיפאון בהווה. אם יש לך כעס כלפי לשעבר שלך לא להאכיל אותו על ידי התמקדות אנרגיה על הכעס. לכבות אותו ולשים אותו על ידי סירוב לאפשר לו לתפוס מקום בראש שלך.

אל תבזבז זמן מאשים את לשעבר של עוול עושה, עיסוק בסכסוך עם לשעבר שלך ומאפשר את הכעס להחזיק אותך בחזרה דברים טובים יותר. כמו שאמרתי, את העבר לא ניתן לבטל, אבל העתיד הוא שלך עבור ביצוע. תסתכל ישר קדימה, להגדיר את האתרים שלך ולהתחיל לבנות מחדש את החיים שלך.

2. הודה בטעויות שלך:

זה לוקח שניים לעשות נישואין, שניים כדי לשבור את הנישואים. אחד יכול להיות אחראי יותר מאשר על מותו של הנישואין, אבל אתה שיחק תפקיד. זה יכול להיות תפקיד קטן, אבל אתה עושה לעצמך עוול על ידי לקיחת אחריות על התפקיד שאתה שיחק בבעיות בחיי הנישואין.

אתה לא יכול ללמוד מן המצוקה של גירושין אם אתה לא מודה פגמים וכישלונות משלך. אתה לא יכול להתקדם ולעשות בחירות פרודוקטיביות בחיים אם תמשיך להחזיק דפוסי התנהגות שסייעו להוביל את מותו של הנישואין.

קח המלאי הפנימי, מעמיק ולשים מאמץ לתוך שינוי התנהגויות שליליות שאתה אחראי. רק אז תהפוך לשליטה מלאה באיכות החיים שתחיה לאחר הגירושים.

3. שלוט רק במה שיש לך שליטה על:

טעות ענקית שרוב האנשים עושים היא מנסה לשלוט במשהו שאין להם שליטה עליו. אתה צריך לזהות את הדברים שאינם בשליטתך ולהפסיק לנסות לשלוט בהם. זה קורא לך להיות מציאותי על מה צריך ולא צריך להיות בשליטה שלך. לדוגמה:

  • אתה לא יכול לשלוט מי לשעבר שלך מבלה עם הזמן,
  • אתה לא יכול לשלוט בהתנהגות שלהם כלפיך; אתה יכול לשלוט על התגובה שלך להתנהגות שלהם,
  • אתה לא יכול לשלוט על מה שאומר לך על עצמך, אתה יכול לשלוט על התגובה שלך למה שהם אומרים,
  • אתה לא יכול לשלוט מי לקחת צד בגירושין שלך.

ביסודו של דבר, אתה יכול לשלוט על הפעולות שלך ואת התנהגויות וזה הדברים האלה יקבעו את מהלך החיים שלך ייקח בעתיד. מה שאתה מטופל עם הוא מזיז את החיים שלך קדימה ללא קשר לנסיבות שלך.

להיאחז במשחק האשמה, הכחשה של הפגמים שלך ואת מנסה לשלוט על מה הוא בשליטה שלך שומר אותך תקוע. זה דורש מאמץ מודע לרפא מתוך גירושין מאוחר בחיים. שינוי הדרך שבה אתה רואה את המצב שלך עושה החלטות תכליתיות יעזור לך לנוע מהר יותר לקראת ריפוי וחיים שמביא לך שקט נפשי ואושר.

No Replies to "גריי גירושין: אל תתנו גירושין אחרי 50 לשמור אותך תקוע"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    64 − = 58