5 דברים לשקול לפני הכרויות כמו הורה חד הורית

5 דברים לשקול לפני הכרויות כמו הורה חד הורית

כהורה יחיד, לחשוב על היכרויות לא רק להשפיע עליך; זה משפיע על כל המשפחה שלך. לפני שתתחיל לצאת שוב, קח את הזמן להכין את עצמך ולוודא שהילדים שלך מוכנים לקבל את הרעיון של ההורה היכרויות.

 1. לעשות טיפול בעצמך עדיפות

  שמירה על עצמך מראה כבוד עצמי, וזה גם השתקפות של הגבולות האישיים שלך. תחשוב על זה. האנשים שמוכנים להשקיע זמן ואנרגיה בטיפול בעצמם מוכנים גם להשקיע ביחסים האישיים שלהם, נכון? אז להפוך את המחויבות להתחיל לטפל בעצמך עכשיו, ולהציג אותו כמנהג טוב להשקעה של זמן ואנרגיה אתה מתכנן לעשות בעתיד היחסים היכרויות. אחרי הכל, אם אין לך אפילו זמן לטפל בעצמך בשלב זה, איך אתה יכול אפילו לחשוב על הוספת אדם אחר לערבב?

  Related: מצא "Me Time" כהורה יחיד

 1. הרחב את מעגל החברים שלך

  אין להגביל את עצמך כדי לחפש את "תאריכים". במקום זאת, לעשות מאמץ כדי ליצור חברויות עמוקות מסביב. מי אתם מכירים בעבודה או מפעילויות של ילדכם שאתם רוצים להכיר טוב יותר? להציג את עצמך ולהקים ידידות. זה אפילו לא משנה אם אלה גברים או נשים. במציאות, היחסים יעשירו את חייך, וחברים חדשים אלה יציגו בפניך גם את חבריהם, שאולי יהיו חברים נלהבים.

 2. לצאת מהבית באופן קבוע

  זה נשמע פשוט, אבל זה היבט חשוב של הכנת הילדים שלך על החיים החברתיים העתידיים שלך. אחרי הכל, כאשר הם רגילים לצאת שלך מדי פעם, היכרויות לא ייראה כזה הלם לשגרה שלהם. אז אל תהססו לשכור שמרטף ולצאת מהבית. עבור לראות סרט או לגלוש בחנות ספרים - לחשוב על זה כהכנה לחיים חברתיים תוססים.

 3. לִשְׁמוֹר מִצווֹת

  התחל לשים לב ליחסים סביבך. במה אתה מבחין? מה אתה מכבד? אילו תכונות אתה מעריך אצל אחרים? זו למעשה סיבה טובה אחת לחפש כמה חברים נשואים. הם יכולים לעזור לך לזהות לא רק את מה שאתה מחפש - אבל גם מה שאתה לא.

 1. לדבר עם הילדים שלך על דייטים

  לבלות קצת זמן לדבר עם הילדים שלך על הרצון שלך עד כה. יש להם זכות לדעת אם אתם בונים חברויות מזדמנות או אם אתם באמת מקווה להתחתן שוב (או בפעם הראשונה). היו כנים עם השאלות שלהם ואל תפחד לומר, "אני לא מוכן לענות על זה בשלב זה." תראה, הילדים שלך הם המשפחה שלך. כמובן, אתה לא יכול לחזות את העתיד, אבל אתה יכול לרמוז להם על הכוונות שלך. תחשוב על הכנות שלך בשלב זה - עוד לפני שהתחלת אפילו תאריך - כמו זרע אשר יגדל לתוך הקבלה העתידית שלהם.

  No Replies to "5 דברים לשקול לפני הכרויות כמו הורה חד הורית"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   89 − = 86