5 ילדים טעויות משמורת הורים יחיד לעשות

ללכת לבית המשפט להילחם על משמורת ילדים הוא זמן רגשי. והרבה הורים בודדים עושים טעויות פשוט כי הם לא בטוחים לגבי מה לעשות, והם מתנדנדים בקלות על ידי חברים ובני משפחה שמשמעותם טובה, אבל יש להם ניסיון מועט או ללא ניסיון עם בתי המשפט. הנה חמש הנפוצות ביותר לילד משמורת טעויות ההורים לעשות, יחד עם עצות כיצד להימנע מהם:

אשת עסקים at table with head resting on hand

תומאס ברוויק

אחת הטעויות המסוכנות ביותר שאתה יכול לעשות היא לתת לאקס שלך לדעת מה אתה מתכוון לעשות או לומר בבית המשפט. תיזהר עם מי אתה מדבר על המקרה שלך, גם מבחינה חברתית. אתה אף פעם לא יודע מי יכול לשאת מידע בחזרה לאקס שלך, לחשוב שהם יכולים לעזור לך לפתור את הדברים מחוץ לבית המשפט - כאשר כל מה שהם באמת עושה הוא מחליש את המקרה שלך. האדם שאתה רוצה אסטרטגיה עם עורך הדין שלך.

02
של 05

ביצוע הילד שלך מקרה משמורת על איך אקס שלך נכשל

ייתכנו כמה הקבלות בין להיות שותף קשוב, רשלני ולהיות הורה משנה. אבל ברגע שאתה מנסה לעשות את המקרה הזה בבית המשפט, אתה מציג את עצמך בפני השוטר כמי שמריר וכועס - ומי לא מוכן לשתף פעולה עם האקס שלך בכלל. במצבים מסוימים, בתי המשפט ישתמשו דאגה זו כסיבה להעניק משמורת להורה השני: ההפך הגמור ממה שאתה הולך על המקום הראשון.

03
של 05

לתת הרגשות שלך כונן ההחלטות שלך

זה טבעי כי הרגשות שלך הם גבוהים בשלב זה, אבל אתה צריך לממש את האיפוק לעצור את עצמך לתת את הרגשות האלה כונן את ההחלטות שלך. זה קורה לעתים קרובות למדי כאשר בני משפחה להתערב ולהתחיל נדנוד לך ללכת על זמן הורות יותר או יותר תמיכה בילדים. אל תיתן ללחץ מצד אחרים לגרום לך לעשות בחירות שאתה יכול להתחרט - כמו הפיכת מצב ידידותי למדי לתוך מאבק משועשע, הילד מחלוקת הילד. כדי להימנע מכך, תמיד להתייעץ עם עורך הדין שלך לפני שינוי הקורס לבקש יותר.

04
של 05

ניסיון לדבר על הילדים שלך

באופן דומה, מה שהופך את המקרה שלך על כמה הילדים זקוקים לך גם backfire. מנקודת המבט של בית המשפט, הילדים שלך זקוקים לשניכם, ולכל ניסיון לרמוז שילדיכם זקוקים לכם או ירצו אתכם יותר מאלה שאתם יכולים לשים אתכם באור שלילי. אם אתה מאמין שהילדים שלך רוצים לדבר בעצמם בבית המשפט, להתייעץ עם עורך הדין שלך מראש על חוקי משמורת הילד במדינה שלך. בדרך כלל, בתי המשפט מוכנים לשמוע מגיל 13 ומעלה, אבל כללים ספציפיים וקריטריונים משתנים לפי מדינה.

05
של 05

נקיטת גישה פסיבית לחוויה כולה

גם כאשר אתה שוכח עורך דין מעולה, אחד עם מצטיין לעקוב אחר לעזור ללקוחות לזכות משמורת, אתה לא צריך לשבת פסיבי על ידי ולשים את התוצאה של המקרה שלך רק בידיים של מישהו אחר. זה תלוי בך כדי לעשות את המחקר על המדינה שלך, המחוז שלך, ואפילו השופט שהוקצה המקרה שלך. לעבוד בדיוק כפי שהיית עושה אם היית מייצג את עצמך בבית המשפט, Pro se. מציאת מראש כי בית המשפט מאוד מעדיף משמורת פיזית משותפת, למשל, יכול לעזור להנחות דיונים עם עורך הדין שלך ולוודא כי אין לך חרטות על המקרה שלך מאוחר יותר. כמו כן, ודא כי כל הניירת שלך מופעלת בזמן וכי אתה נוכח בכל דיון. להפגין את הנחישות שלך בדרך זו יכולה להיות השפעה חזקה!

No Replies to "5 ילדים טעויות משמורת הורים יחיד לעשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    71 + = 75