5 דברים שאתה צריך לדעת על גירושין שיתופית

5 דברים שאתה צריך לדעת על גירושין שיתופית

גירושין שיתופיים מתרחשת כאשר בני זוג מסוגלים לחשב הסכם עם הולך בית המשפט לגירושין.

בני זוג מתגרשים צריכים להחליט כיצד הם רוצים להמשיך ואם הם יצטרכו עזרה מעורכי דין, מתווכים ואנשי מקצוע אחרים לגירושים.

כמה זוגות בסופו של דבר במצב ארוך, סכסוך גבוה עם עורכי הדין המייצגים את שני הצדדים מנסה להשיג כל מה שהם יכולים לקבל.

בעוד, אחרים יוכלו להסכים על איך לחלק רכוש ולשתף משמורת על יש ילדים. הם אולי רק זקוקים לעזרה בהכנת הניירת המשפטית כדי לסיים את הגירושים. זוגות רבים נופלים באמצע וזקוקים לעזרתו של מתווך שיגיע להסכם על הסדר סופי.

זוגות שיש להם נקודות מבט שונות בנושאים כגון חלוקת רכוש, משמורת ילדים או תמיכה זוגית יכולים לעבור גירושין שיתופי גם על ידי שכירת מתווך כדי לסייע בפתרון כל המחלוקות. לכולנו יש ברירה כיצד ימשיכו הגירושין שלנו. גירושין שיתופיים הוא יתרון לכל הנוגעים בדבר והוא לא רק בשימוש על ידי מי מסכים לחלוטין על כל הנושאים.

כיצד פועל תהליך שיתוף פעולה?

גירושין שיתופיים הוא תהליך שבו אתה ובני הזוג שלך לנהל משא ומתן על הסכם מקובל עם קצת עזרה מקצועית. אתה ובן הזוג שלך כל לשכור עורך דין שיתופית מיוחדת אשר מייעץ ומסייע לך במשא ומתן על הסכם הפשרה.

אתה נפגש בנפרד עם עורך הדין שלך ואת ארבעת אתה נפגשים על בסיס קבוע. גירושין שיתופי עשוי גם לערב אנשי מקצוע אחרים, כגון מומחה משמורת ילדים או רואי חשבון.

בדרך כלל, שני בני הזוג ועורכי הדין שלהם חותמים על הסכם המחייב את עורכי הדין לסגת מן המקרה אם לא יושג הסדר והמקרה יגיע לבית המשפט.

רוב עורכי דין גירושין שיתופית לא מייצג אותך אם אתה בסופו של דבר בבית המשפט גירושים. יהיה עליך למצוא עורך דין יותר adversarial.

אם אתה יכול לבוא להסכם אתה בסופו של דבר יש קשר עם שופט בית המשפט המשפחתי אז הוא / היא יכולה לחתום על ההסכם. באמצעות שיתוף פעולה, תוכל לשמור על קשר קצר זה וניתן לניהול. לאחר שהושג הסכם על כל הסוגיות, החלק המשפטי של הגירושים הוא הליך פשוט, בלתי מעורער, שאינו מחייב משפט או דיונים משפטיים על נקודות ראיה ותמרונים קדם-צבאיים כגון חקירות וגילוי.

כיצד עזרה גירושין עזרה?

שיתוף פעולה יכול לצמצם את הסכסוך ואת ההוצאות של גירושין חמש דרכים. אתה ובני זוגך יכולים:

1. לייצב את המצב שלך באמצעות הסכם זמני.

2. להחליף את כל המידע הדרוש מרצון.

3. להסכים על הליכים משפטיים כי לקצץ בהוצאות לפשט את התהליך.

4. משא ומתן על הסדר זה עובד בשבילך.

5. בואו להסכם על איך לטפל בבעיה לאחר גירושין.

בין אם אתה משתמש בגישה שיתופית מתחילת הגירושים שלך או רק חלק ממנו, תוכלו לחסוך כסף וזמן. והכי חשוב, תוכלו לעבור את תהליך הגירושין עם כבודך ואת המוסר תקנים שלמים.

No Replies to "5 דברים שאתה צריך לדעת על גירושין שיתופית"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − = 25