האם רומן שלו מעל? 5 דרכים לדעת בוודאות

האם רומן שלו מעל? 5 דרכים לדעת בוודאות

לבעלך היה רומן. הוא אומר שזה נגמר ושניכם החליטו, ביחד, להחזיר את הנישואים ולעבוד בבניין מחדש. כדי שזה יקרה הוא יצטרך לנתק את כל הקשר עם האישה האחרת. הוא יצטרך להוכיח לך שהרומן שלו נגמר

מאחר שאיבדת בו אמון מוחלט, הדבר האחרון שאתה בוטח בו לעשות הוא, כל דבר. מסיבה זו להלן רשימה של דברים שאתה יכול לבקש הוא עושה כדי להוכיח שהוא שבר את הקשר עם האישה האחרת, והוא לא מתכוון לראות אותה שוב.

5 דברים שיעזרו לך להרגיש פחות פגיע כשמדובר במגע של האישה השנייה עם בעלך:

1. תגיד לו שאתה רוצה לגשת אל הטלפון שלו, חשבונות דוא"ל חשבונות מדיה חברתית. זה אומר שהוא שיתוף הסיסמאות שלו איתך ואתה יכול לבדוק את החשבונות האלה לפי הרצון שלך. 

2. בקש ממנו לשלוח לה דוא"ל, בנוכחותך, ולהגיד לה שהקשר נגמר. הוא צריך להיות ספציפי לגבי העובדה כי לא יהיה קשר נוסף באמצעות טקסט, טלפון ודוא"ל או באופן אישי. ברגע זה נעשה לפקח על חשבון הדוא"ל שלו עבור כל תגובה ממנה. אם היא מגיבה היא זכותך להשיב לה ולתת לה לדעת כי היא כבר לא יכול להתערב הנישואים שלך.

3. צפה בו כשהוא מוחק את המספר שלה מהטלפון ומהכתובת שלו מחשבון האימייל שלו. אתה גם רוצה אותו להסיר אותה מכל חיבורים מדיה חברתית. כאשר אפשרי על דואר אלקטרוני מדיה חברתית מתעקשים כי הוא לחסום אותה מלהיות מסוגל ליצור איתו קשר.

4. להגנה נוספת אתה יכול להתעקש שהוא לשנות את כתובת הדוא"ל שלו ואת מספר הטלפון שלו. ודא שחשבון האימייל הישן נמחק ויש לך גישה לחשבון החדש שלו. ברגע שיש לו מספר טלפון חדש לבדוק את החשבון שלך עם ספק הטלפון הסלולרי שלך עבור מספר שלה כדי לוודא שהאישה האחרת אין גישה למספר החדש תקשורת נמשכת.

 

5. אם הוא והאישה האחרים עובדים יחד אומרים לו שאתה רוצה הוכחה כי יש להם קשר מוגבל בעבודה. אם זה כרוך בחשיפת הפרשה לבוס שלו, שיהיה כך. אם הוא היה מודאג לגבי המוניטין שלו בעבודה הוא לא היה מתחיל רומן.

אני לא מאמין לשים את המחשבה איך הצרכים שלך כשזה מגיע לבנות אמון משפיע עליו. כמה מומחים ממליצים לנשים לא לשים יותר מדי לחץ על הבעל שלהם. אני לא בטוח איך אמון יכול להיות מחדש עד שאתה 100% בטוח הרומן הסתיים, במצבים מסוימים זה עשוי מתכוון לעשות דברים שהוא מוצא לא נוח.
 
אם הנישואים שלך ישרוד את בגידתו המטרה צריכה להיות כדי לרפא את הפצע לנישואין. אתה לא יכול להתחיל לרפא את הפצע עד שהאישה האחרת היא לגמרי מחוץ לתמונה. אל תתפלאו אם הוא מתקשה לחתוך אותה לגמרי. זה עלול לקחת כמה עצירות ומתחיל בשבילו כדי להיות מסוגל להתנתק בצורה נקייה.

איך לומר שהוא כבר לא בקשר עם האישה האחרת:

1. כאשר הוא עושה מרצון בשיח כנה על הפרשה ומה צריך לעשות כדי להחזיר את הנישואין.

2. הוא אינו פוטר את רגשותיך לגבי הפרשה ואת הצורך שלך לדבר על הרגשות האלה.

על ידי היותו מוכן להקשיב ולאמת את הרגשות שלך הוא לוקח אחריות על התנהגות פוגעת שלו. 

3. שניכם זיהית בעיות בנישואין שלך כי צריך להיות קבוע והם פועלים באופן פעיל, יחד, כדי לבצע את השינויים. 

4. שניכם מתמקדים במה שעושה את האחר מאושר.

בנייה מחדש של אמון לאחר רומן לוקח זמן. זה מגיע צעד אחד בכל פעם. היה סבלני עם עצמך ועם אותו. אתה תוכל לספר את הבטן אם אתה או לא על אותו דף כשמדובר בהצלת הנישואין. 

No Replies to "האם רומן שלו מעל? 5 דרכים לדעת בוודאות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =