5 דרכים בגידה תשפיע על הנישואין שלך.

5 דרכים בגידה תשפיע על הנישואין שלך.

 

מה ההשפעה יש רומן על בן הזוג הקורבן?

 

כאשר בן זוג אחד יוצא מהיחסים לצרכים רגשיים או פיזיים, השותף השני עלול לסיים את הקשר, או לסלוח ולהישאר בו, אבל בכל מקרה, לענייני נישואים יש השפעות שליליות מרכזיות שניתן לחוש במשך זמן מה.

1. פגיעה בהערכה עצמית:

אדם אשר היה מרומה על יסבלו מכה שלו או שלה הערכה עצמית.

אולי יש להם את המחשבות הרגילות של "האם אני לא מספיק?" או "אם לא הייתי מרשה לעצמי ללכת זה לא היה קורה". כשם שילדים נוטים להאשים את עצמם בגירושין של הוריהם, קורבנות רבים של רומן להגיב על רומן על ידי להאשים את עצמם. ההחלטה לרמות לא היתה שלך, ולמרות שהיו בעיות ביחסים, לא החלטת לקבל רומן. רוב הסיכויים שזה היה הרבה יותר לעשות עם חוסר השותף שלך מאשר לך.

2. אובדן אמון בבן זוג בוגד:

הקורבן של רומן יתקשה לבטוח בו. הוא או היא עשויים להטיל ספק בשיפוטם של אחרים. גם אם מערכת יחסים זו מסתיימת, ואחד מתחיל, המטען של בגידה יכול לעקוב. חשוב להתמודד עם בעיות אמון שלך, גם אם זה אומר מקבל עזרה מקצועית לעשות זאת. אתה והשותף העתידי שלך תהיו אסירי תודה בטווח הארוך שעסקתם בהשלכות השליליות של הפרשה.

3. תחושה של אי יציבות רגשית:

אתה עלול להרגיש שהעולם שלך התהפך. הדברים בחייך שנתנו לך תחושת ביטחון התנפצו. זה נורמלי להרגיש כאילו השטיח נשלף מתחת לך. חשוב למצוא את תחושת היציבות בתוך עצמך. תסתכל על כישורי ההישרדות שלך מן העבר ולהבין שאתה יכול להתמודד עם זה, יותר מדי.

4. רכבת הרים של רגשות:

רגע אחד אתה עלול להרגיש כמו לבכות, את הצרחות הבאות. אתה יכול להאשים אותו היום, להאשים אותה מחר, להאשים את עצמך באותו זמן. זה נפוץ כאשר מול בגידה להרגיש מספר עצום של רגשות. הבינו שזה נורמלי. להרגיש מה אתה מרגיש ולעבוד דרכו. אל תדחפי את הרגשות שלך. לחפש עזרה מבחוץ אם אתה צריך מישהו לדבר על איך אתה מרגיש או אם אתה מרגיש המום.

5. משפיע על כל תחומי החיים:

עניינים מחוץ לנישואין יכולים לגרום להשפעות אדווה בחייך. אתה עלול למצוא את עצמך מחפש אחרת בעבודה שלך, החברים שלך, הבחירות שלך בחיים. זה יכול להיות חיובי או שלילי, אבל רוב הקורבנות של רומן אומר שזה הביא שינויים בכל תחומי החיים האחרים שלהם. חשוב שלא תעשו שינויים בתחומים העיקריים של חייכם, תוך כדי מהומה רגשית המלווה את הרומן.

ישנן סיבות רבות לרמאות, בדרך כלל זה נעשה ללא מחשבה רבה או התחשבות של ההשפעות שהוא יכול להיות על האדם האחר. עם זאת, ההשפעות יכולות להיות הרסנית ולקחת הרבה זמן כדי להתגבר ולעבוד. חשוב שתטפל בהשפעות אלה ותמצא דרכים לעבוד בהן.

בניית רשת תמיכה של בני משפחה וחברים, אנשי הכמורה שלך, יועצים מקצועיים, או כל אחד אחר שאתה יכול לסמוך כדי לעזור לך להתגבר על ההשפעות הללו ולעבור אל עתיד טוב יותר.

No Replies to "5 דרכים בגידה תשפיע על הנישואין שלך."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    20 + = 30