5 התנהגויות בוגד בגידה משותפת

5 התנהגויות בוגד בגידה משותפת

איך אתה יכול לדעת אם בן הזוג שלך בוגד? אם בן הזוג שלך רומן, ההתנהגויות שלו ישתנו.

מה שהיה פעם התנהגות נורמלית יוחלף על ידי התנהגויות אצל בן הזוג שלך, כי אתה לא רגיל לראות.

לא כל השינויים התנהגות מצביעים על בן הזוג שלך בוגד אבל, זה משלם לשים לב ואם אתה חשוד לחפור עמוק לתוך למה בן הזוג שלך מתנהג כל כך מוזר.

להלן 5 התנהגויות בוגד בוגד להיות על המראה עבור:

1. בן הזוג שלך הופך מודאג לגבי המראה שלו / שלה. הוא / היא תשים לב יותר איך השיער שלהם נראה. ייתכן שיש קניות חדש, בגדים מסוגננים יותר או רוטב בניסיון להיראות צעיר יותר. בן הזוג שלך ישלם יותר תשומת לב להיגיינה. אולי אפילו ללבוש בושם כי הוא לא אופייני לו / לה.

אם בן הזוג שלך הופך להיות מודע של המראה שלהם כפי שהיו כאשר שני היו היכרויות הראשון, זה סימן, משהו הוא למעלה. האם הוא מתקלח כשהוא חוזר הביתה מהעבודה בערבים? זה יכול להיות שהוא מנסה לשטוף את הריח של המאהב שלו.

האם היא מתלבשת יפה כשהיא הולכת לקניון? אולי היא לא יוצאת לקניות אבל בחוץ, ולא טובה.

2. בן הזוג שלך מצטרף חדר כושר. האם בן / בת הזוג שלך תמיד היה קצת overweight? האם הוא / היא עכשיו מודאג פתאום עם הפלת המשקל ועיצוב? אם בן הזוג שלך מעולם לא הראה כל דאגה לגבי בעיות משקל לפני או המראה הפיזי שלהם, דאגה חדשה זו צריכה להיות דגל אדום בשבילך.

יותר סביר שהוא / היא מנסה להיות אטרקטיבי יותר למישהו אחר.

3. יש שינויים בהתנהגות המינית. בעיה זו יכולה להיות כפולה. אם בן הזוג שלך בוגד ולומד טריקים מיניים חדשים הוא / היא אולי תרצה לנסות אותם במיטה איתך. לחלופין, אם הם בוגדים, ייתכן שאין להם עניין במין איתך.

אם בן הזוג שלך הציג טריקים מיניים חדשים לתוך היחסים האינטימיים שלך זה רק נורמלי לך לתהות איפה הוא / היא למדה את הטריקים האלה. אם בן הזוג שלך לא מגלה עניין באינטימיות איתך, זה גם נורמלי לתהות אם הוא / היא מקבלת יחסי מין במקום אחר.

במקרים מסוימים שבהם רומן פיזי הפך לרומן אהבה, המרמאי יכול לסרב למין עם בן זוגם מתוך רגשות אשמה ולא לרצות "לרמות" את השותפים שלהם.

4. האם בן הזוג שלך להיות קצר מזג? הוא עלול להיות פחות סובלני וקצר רוח עם בני המשפחה. הוא יכול לצלם דברים שמעולם לא הטרידו אותם.

בן זוג בוגד יתחיל ויכוחים על נושאים קטנים כדי ליצור מרחק מהשותף שלהם. יצירת מרחק רגשי בין רמאי לבין בן זוג מסייע להקל על כל השמיכה רמאי עשוי להרגיש. זה גם עוזר להצדיק את רמאות על ידי מתן רמאי הצדקה נוספת עבור רמאות על בן זוג כזה בלתי סביר.

הם גם יפתחו ויכוח כתירוץ לעזוב את הבית. מה טוב יותר תירוץ כדי להתרחק ולבלות עם גבר אחר / אישה אחרת מאשר ויכוח?

5. חברים של בן הזוג שלך מתנהגים בצורה מוזרה. לא רק את ההתנהגות של רמאי לשנות, אבל כך יהיה של כל החברים שיודעים ומכסים עבור אותו / אותה.

לשים לב קרוב איך החברים שלו מתנהגים סביבך.

לדעת מה לחפש ולהביא קץ לרומן במהירות ישחק תפקיד ענק בשאלה אם או לא נישואים שורדים רומן. לדעת מה לחפש ולאסוף ראיות במהירות גם יעזור לך אם אתה צריך להגיש בקשה לגירושים.

ראה להלן המאמרים שלי על סימנים של בן זוג בוגד:

 • הצורך הפתאומי בפרטיות הוא סימן של רמאות
 • כאשר בן זוג בוגד "צריך" שטח
 • האם הרגלי עבודה מוזרים סימן של רומן?
 • האם בן / בת הזוג שלך מסתיר פעילות המחשב?
 • שיחות טלפון חשאיות יותר זמן בילה בטלפון.

No Replies to "5 התנהגויות בוגד בגידה משותפת"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  35 − = 25