5 סוגים שונים של רמאות

5 סוגים שונים של רמאות

אם היית פעם קורבן של בגידה השאלה הראשונה שאתה כנראה שאל היה "למה?" התוצאות של בגידה הן רבות וזה טבעי רק רוצה לדעת למה בן הזוג שלך בחר לרמות. יכולות להיות סיבות רבות, כי יש סוגים רבים של בגידה ורמאות.

כל מקרה של בגידה הוא שונה ומשרת מטרה אחרת. אני בספק אם אתה יודע מדוע בן זוג מרומה יהיה להפחית את כל הכאב שאתה מרגיש אבל להיות מסוגל לתרץ את ההתנהגות ולהגדיר את זה יהיה להקל על כמה בלבול.

זה גם יעזור לך גם לרפא את הנישואין או להמשיך הלאה מהר יותר אם אתה מחליט להתגרש. להלן רשימה של חמש סיבות שאנשים עושים בגידה.

בגידה אופורטוניסטית

בגידה אופורטוניסטית מתרחשת כאשר בן זוג מאוהב ומצורף לבן זוג, אך נכנע לתשוקתם המינית למישהו אחר. בדרך כלל, סוג זה של רמאות מונע על ידי נסיבות מצבית או הזדמנות, התנהגות נטילת סיכונים, אלכוהול או שימוש בסמים. ככל שהאדם מאוהב יותר בבן זוגו, כך ירגיש יותר אשמה כתוצאה מהמפגש המיני שלהם. עם זאת, רגשות אשמה נוטים להיעלם כמו הפחד של נתפס שוכך.

אנדי נוסע מדי חודש על עבודתו. אנדי בגידות על אמנדה לעתים קרובות במהלך הנסיעות האלה מהבית. הוא בעל ואב גדול אבל, כאשר ההזדמנות נוצרת עבור אנדי כדי "לקבל קצת בצד" הוא מנצל את ההזדמנות.

אנדי הוא רמאי אופורטוניסטי מי הוא כנראה מוקדש למשפחה שלו כל כך מעורב איתם בגלל אשמה הוא מרגיש על מה שהוא עושה על נסיעות אלה עסקים. אנדי המסכנה!

הבגידה המחייבת

סוג זה של בגידה מבוסס על פחד. הפחד כי התנגדות ההתקדמות המינית של מישהו תביא דחייה.

אנשים עשויים להיות רגשות של תשוקה מינית, אהבה, ואת ההתקשרות עבור בן זוג, אבל עדיין בסופו של דבר בוגד כי יש להם צורך חזק לאישור. בנוסף לכך, הצורך שלהם באישור יכול לגרום להם לפעול בדרכים שאינן עולות בקנה אחד עם הרגשות האחרים שלהם. במילים אחרות, כמה אנשים לרמות, לא בגלל שהם רוצים לרמות, אבל כי הם צריכים את האישור שמגיע יחד עם תשומת לב של אחרים.

ג 'ף הוא בחיל האוויר. הוא צמוד עם צוות הטיסה שלו ורוצה להיחשב לאחד החבר 'ה. למעשה, זה מאוד חשוב ג 'ף כי הצוות שלו לראות אותו, לא כקצין שלהם אבל, כמו מישהו שהם יכולים להזדהות עם.

זו הסיבה ג 'ף בגידות. כאשר הרחק מהבית הוא והצוות שלו הם בחוץ וכאשר אחרים להרים על נשים, ג 'ף הבא החליפה כך שהוא יכול להיות מוצג כמו הולך עם הכנופיה. ג 'ף חושב שהוא בונה קשר עם הצוות שלו. במקום להגדיר דוגמה לצוות שלו הוא בוחר לעודד התנהגות לא רצויה מתוך חשש שהוא שונה. 

ג 'ף לא עושה את הנישואים שלו, את עצמו או הצוות שלו כל טובות כאשר הוא מתעלם הערכים שלו ועוסק בגידה. 

בגידה רומנטית

זה סוג של בגידה מתרחשת כאשר רמאי יש קשר רגשי מעט שלו / בן הזוג שלה.

הם עשויים להיות מחויבים לנישואיהם ולהפיכתם לעבודה, אבל הם מייחלים קשר אינטימי ואוהב עם חבר במין השני. יותר סביר המחויבות שלהם הנישואין ימנע מהם אי פעם לעזוב את בן זוגם. בגידה רומנטית פירושה כאב עבור האדם האחר / אישה אחרת ואת בן הזוג בוגד.

לעתים רחוקות זה הופך להיות מערכת יחסים ארוכת טווח, מחויבת. בעיות בחיי הנישואין חייבות להיות חמורות למדי לפני שבן הזוג יעזוב את הנישואין עבור אדם אחר.

קרולין נשואה כבר 19 שנים. אף על פי שהיא מחויבת לנישואיה, היא לא מרגישה קשורה קשר אינטימי ורגשי לבעלה. קרוליין משתוקקת לסוג כזה של קשר עם גבר. הגעגוע הזה מוביל את קרולין לחפש, מה שהיא מרגישה, קשר שחסר בנישואיה.

בשש השנים האחרונות, לקרוליין היו שני עניינים ארוכי טווח עם שני גברים שונים.

ענייניה הם תיקונים לטווח קצר לבעיית נישואין ארוכת טווח. קרוליין זקוקה לפתרון לבעיות הנישואים שלה, פרט לרמאות.

בגידה רומנטית מתנגשת

זה סוג של בגידה מתרחשת כאשר אנשים חווים אהבה אמיתית ותשוקה מינית עבור יותר מאדם אחד בכל פעם. למרות הרעיונות האידיאליסטיים שלנו שיש רק אהבה אמיתית אחת, אפשר לחוות אהבה רומנטית אינטנסיבית לאנשים רבים בו זמנית. בעוד מצבים כאלה הם אפשריים מבחינה רגשית, הם מאוד מסובכים נוטים ליצור הרבה חרדה ומתח. במקרה זה, בני זוג מרמה, בניסיון שלהם לא לגרום לאף אחד לפגוע, לעתים קרובות בסופו של דבר לפגוע בכל.

בגידה הנצחה

זה סוג של בגידה מתרחשת כאשר אנשים נמצאים במערכת יחסים מחויבת אבל אין רגשות עבור אותו אדם. אין תשוקה מינית, או אהבה או התקשרות, רק תחושת מחויבות שומרת על זוג. אנשים אלה מצדיקים רמאות בכך שהם אומרים לעצמם שיש להם את הזכות לחפש את מה שהם לא מקבלים במערכת היחסים הנוכחית שלהם.

חשוב, למען ההופעה, כי היחסים הנוכחיים נמשכים. רמאי לא רוצה לראות ככישלון אז הם נשארים במערכת יחסים אומללים מבקשים למלא את הצרכים שלהם מחוץ למערכת היחסים.

מה הלאה?

עכשיו, כי הבלבול שלך כבר הקלה, זה תלוי בך כדי להחליט מה הצעדים הבאים. נישואין יכולים לשרוד בגידה, אבל אם הנישואים שלך לא יהיו תלויים באיזה סוג של בגידה התרחש. זה רק השכל הישר לדעת כי רמאי אופורטוניסטי הולך לרמות ללא קשר כמה זמן הרמאות שלהם מתגלה וסלחו. 

עכשיו למה הם מרומים, לא אומר שהם לא לרמות שוב כך, לזכור את זה כאשר מחליטים מה הצעדים הבאים. 

No Replies to "5 סוגים שונים של רמאות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 3 =