למעלה 5 דברים לשקול בעת שכירת עורך דין גירושין

שכירת עורך דין להתגרש גירושין שלך היא החלטה חשובה מאוד. אם אתה משאיר נישואין ארוכי טווח עם ילדים, נכסים וחובות להיות מחולק, מי מייצג אותך במהלך הגירושין שלך יכול לקבוע כמה טוב אתה הוגן מבחינה רגשית ופיננסית לאחר הגירושין. 

הנה חמישה קווים מנחים חשובים שיש לבצע בעת שכירת עו"ד גירושים.

נְקֵבָה Lawyer Reading a Book Sitting at a Table in the Library

ג 'ים Arbogast / Photodisc / Getty תמונות

כל עורך דין גירושין שאתה מחשיב צריך להיות ניסיון משמעותי בטיפול במקרים גירושין באזור שלך. עורך דין מנוסה גירושין יידע מה לצפות השופטים בתחום השיפוט שלך צריך להיות מסוגל להשתמש בידע זה לטובתך.

בנוסף, על עורך הדין לתרגל בעיקר בתחום הגירושין או דיני המשפחה. אם המצב שלך הוא מיוחד, למשל, אם אתה או בן הזוג שלך הם צבאיים או שאתה הומו, למצוא עורך דין עם ניסיון בטיפול במקרים אלה.

02
של 05

עדויות לקוח

מה No One Tells You About Divorce

באדיבות Image Source / Getty Images

הדרך הטובה ביותר להחליט איזה עורך דין גירושים להשתמש היא לגלות מה לקוחות לשעבר יש לומר על עורך הדין. אם אתה לא מכיר מישהו שהיה לקוח של עורך דין זה גירושין מסוים, כדאי לשקול לשאול את עורך הדין עבור רשימה של לקוחות שאתה יכול ליצור קשר מי יכול לתאר את הניסיון שלהם עם עורך דין.

אתה יכול גם להתקשר לשכת עורכי הדין של המדינה שלך כדי לראות אם כל הלקוחות לשעבר הגישו תלונות נגד עורך הדין. תמיד רעיון טוב!

03
של 05

היכולת לתקשר עם עו"ד

עו

אוספים / אריק אודראס / Getty Images

כאשר לקוח הופך להיות אומלל עם עורך דין גירושין, אחת התלונות הנפוצות ביותר היא שהם לא היו מסוגלים לתקשר עם עורך הדין.

חשוב מאוד כי עורך דין גירושין שלך הוא נגיש ומיידי להגיב על שיחות הטלפון שלך, מיילים, ובקשות לפגישות.

בעוד אתה יכול לשאול את עורך הדין גירושין על מדיניות המשרד שלהם, זה עוד תחום שבו אתה יכול הטובה ביותר להעריך את עורך הדין גירושין על ידי לשמוע מה לקוחות לשעבר יש לומר.

לא רק אתה צריך להיות מרוצה עם רמת התקשורת אבל, גם עם הקשר יש לך עם עורך הדין שלך. האם אתה מרגיש מובן? האם אתה מרגיש, באמצעות התקשורת שלהם איתך כי עורך דין הוא עו"ד אמיתי?

No Replies to "למעלה 5 דברים לשקול בעת שכירת עורך דין גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1