5 דוגמאות ליישוב הוגן של הגירושין

5 דוגמאות ליישוב הוגן של הגירושין

בתקווה לעזור לאלה הנמצאים בחושך על מה הוא לא הוגן, הנה אוסף של דוגמאות של תרחישים שונים ומה שאנחנו מאמינים להיות התנחלויות גירושים הוגנים.

אנחנו חייבים להזהיר אותך כי כל מקרה שונה. הדוגמאות שלהלן אינן דוגמאות מוחלטות למה שאתה צריך לצפות להסדר גירושים. עם זאת, אנו מרגישים הוגן כאשר אנו לוקחים בחשבון את הצרכים לטווח קצר לטווח ארוך של אלה שעוברים את תהליך הגירושין.

5 דוגמאות מקרים של יישובי גירושין הוגנים:

קן ויאן

פרופיל משפחתי: קן ויאן נשואים כבר חמש שנים ואין להם ילדים. שניהם נכנסו לנישואים עם קריירה מבוססת, משכורות דומות.

גירושין התנחלות: נכסי הנישואין נחלקים בין בני הזוג 50/50. אין תמיכה זוגית או תמיכה בילדים.

גם קן וגם יאן נמצאים באותה תנוחה כלכלית בסוף נישואיהם שהם היו לפני הנישואין. אף אחד לא ויתר על הקריירה שלהם או איבד כל פוטנציאל הכנסה במהלך הנישואין.

עם כניסתם של חוקי גירושין ללא תקלות, בתי המשפט לא יביאו בחשבון כל התנהגות רעה מצד אחד הצדדים, אלא אם כן אחד מהם גרם למצוקה כספית חמורה על ידי הוצאת נכסי נישואין נוזליים. זה לא המקרה בתרחיש זה גירושין. זה רק הגיוני כי הנכסים לפצל 50/50 ושני בני הזוג לנוע על ולבנות מחדש את חייהם.

יוסף וקארן

פרופיל משפחתי: יוסף וקארן נשואים כבר 14 שנה ואין להם ילדים. הנישואין שלהם הם נישואים לטווח בינוני שבו תמיכה זוגית חלוקה שוויונית של שוויון משפחה עשוי להיחשב.

גירושין התנחלות: נכסי הנישואין מחולקים 60/40 לטובת קארן.

אין תמיכה זוגית או תמיכה בילדים.

לג'וזף וקארן יש גם קריירה בשכר גבוה. יוסף עושה יותר קארן אם כי יש פוטנציאל להרוויח יותר בשנים הקרובות. בשל העובדה שרמת החיים של יוסף תמשיך לגדול וקארן תישאר קפואה, השופט מעניק לה אחוז גבוה יותר של נכסי הנישואין כדי לקזז את אובדן ההטבות שקיבלה קארן במהלך הנישואין.

מארק וג'ואן

פרופיל משפחתי: מארק וג 'ואן נשואים כבר 26 שנים ואין להם ילדים. שניהם מרוויחים משכורות גבוהות בקריירה מבוססת. ג 'ואן מרוויח 1/3 יותר מאשר מארק מה שהופך אותה בן הזוג הרוויח יותר.

גירושין התנחלות: נכסי הנישואין מפוצלים 50/50 וג 'ואן הוא הורה לשלם מארק תמיכה שיקומית זוגית לתקופה של חמש שנים. הנישואים ארוכי הטווח הקימו אורח חיים שגם מארק וג'ואן התרגלו אליו.

רמת החיים של מארק יקטן ברגע שיש גירושים בגלל העובדה שהוא עושה פחות מאשר ג 'ואן. השניים הלכו לגישור וג'ואן בחרה לשלם תמיכה זוגית זמנית שניתנת לניכוי בזמן המס ולא לפיצול הנכסים לטובתו של ג'ון.

ג 'ים וקלייר

פרופיל משפחתי: ג 'ים וקלייר נשואים כבר שמונה שנים ויש להם שני ילדים מתחת לגיל שש.

קלייר היא אמא להישאר בבית, אשר לא עבד במשך שש שנים. ג 'ים יש עבודה ייצור מרוויח 52,000 $ בשנה.

גירושין התנחלות: ג'ים וקלייר יחלקו משמורת משפטית משותפת עם משמורת מגורים שהוענקה לקלייר. ג 'ים משלם תמיכה הילד על פי הנחיות המדינה אשר מבוססים על שיטת מניות הכנסה.

הם מסכימים לפצל 50/50 כל הוצאה של שליחת הילדים שלהם למכללה וכל פעילויות מחוץ לבית הספר בעוד הילדים נמצאים עדיין בבית הספר היסודי. יש חלוקת 60/40 של נכסי הנישואין לטובתה של קלייר והיא זוכה לתמיכה זוגית לטווח קצר, שיקומי לשנתיים.

קלייר תהיה השתתפות בתוכנית הכשרה והסכימה להיות מועסקים במלואה בתוך שנתיים. באותו זמן הילד תמיכה יחושב מחדש והוריד בשל הגידול בהכנסות של קלייר תמיכה זוגית יסתיים.

ביל וגרייס

פרופיל משפחתי: ביל וגרייס נשואים כבר 16 שנים עם שני ילדים בגיל העשרה. גרייס היתה אמהות בבית במשך ארבע-עשרה שנים. ביל יש תפקיד בכיר ומרוויח משכורת שש ספרות.

גירושין התנחלות: גרייס היא זכתה בבית הנישואין וכל הון עצמי בבית. ההון העצמי של הבית מנוכה מנכסי נישואין אחרים ויש ניכוי של 50/50 מהיתרה בין שני בני הזוג.

גרייס מוענקת תמיכה זוגית לאורך של עשר שנים. היא זכתה חצי הטבות הפרישה של ביל ומאז היא תשמור על המשמורת של הילדים מוענק הילד תמיכה לפי הנחיות המדינה.

גרייס רצתה את בית הנישואין כי ההון העצמי בבית הוא יותר ממה שהיא היתה יכולה לקבל אם יש פיצול בסיסי 50/50 בנכסים בנישואין. היא גם רצתה להישאר בבית שהילדים שלה גדלו בו עד שהם סיימו את התיכון. מאז הבית יעריכו ערך גרייס יש נכס שהיא יכולה לחסל יום אחד.

ביל לא היה מעוניין בבית הנישואים. הוא התעניין יותר בנכסים שאפשר לחסלם מיד אם יתעורר הצורך. שניהם הסכימו שביל ימשיך לשלם לקרן החסכונות של ילדיהם.

כאשר משא ומתן על הסדר גירושים זה הכרחי כי אתה מבין כי "שווים" לא אומר פיצול 50/50. שוויון פירושו מה הוגן לשני הצדדים המעורבים. אתה לא תקבל את כל מה שאתה מאמין שאתה זכאי, ואתה צריך להיות מסוגל להתפשר למען כל המעורבים. 

לאנס וקייטי

פרופיל משפחתי: לאנס וקייטי נשואים כבר אחת-עשרה שנים ויש להם ילד קטן. קייטי היא מנכ"ל ארגון ללא מטרות רווח, היא מרוויחה משכורת משמעותית. במהלך הקריירה שלה, קייטי עשתה נסיעות נרחבות אשר הכריחו את לאנס לעזוב את עבודתו ולהפוך לאב שהייה בבית.

גירושין התנחלות: לאנס וקייטי יחלקו במשמורת משותפת ומשמורת משפטית עם משמורת מגורים לאנס. לאנס הוענק לבית הנישואין וכל הון עצמי בבית.

הוא זוכה גם תמיכה זוגית לתקופה של 5 שנים ותמיכת ילדים על בסיס הנחיות תמיכה בילדים.

קייטי נלחמה על משמורת ועל תמיכה זוגית. לאנס היה מסוגל לתת ראיות במהלך המשפט גירושין כי הראו קייטי היה עניין מועט בילדים שלה לא יוכל לטפל בהם בשל לוח העבודה שלה / נסיעות.

נכסי הנישואים חולקו 60/40 לטובת לאנס, משום שהשופט חש כי לאנס, בהיותו המפרנס הנמוך של המטפל והמטפל של ילדיהם, ימשיך לחיות את רמת החיים שהורגל הוא וילדיו.

לאנס תהיה הזדמנות להמשיך בתפקידו כאב במשרה מלאה, לבנות מחדש את הקריירה שלו ויום אחד להרוויח הכנסה שווה או גדול מזה של קייטי. עד אז קייטי אחראית על הטיפול באנשים שהשאירה מאחור.

יכול להיות שיש הבדל עצום בין הסדר הגירושין ההוגן לבין הסדר הגירושים ההוגן. כאשר משא ומתן על הסדרי הגירושין שלך התוצאה מבוססת על גורמים רבים. בתי המשפט ייקח בחשבון את רמת החיים ואת הצרכים ארוכי הטווח של בן זוג אם אתה, אחד עובר את הגירושין דורש עורך דין גירושין שלך להילחם על מה "הוגן".

No Replies to "5 דוגמאות ליישוב הוגן של הגירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 1