הורה יחיד? 4 טיפים Jumpstarting החיים החברתיים שלך

הורה יחיד? 4 טיפים Jumpstarting החיים החברתיים שלך

כהורה יחיד, מפגש אנשים חדשים הוא לא תמיד הדבר הכי קל לעשות. למעשה, רוב הימים, אתה כנראה יש קשר מועט עם אנשים רבים מעבר המשפחה הקרובה שלך, עמיתים לעבודה שלך, ואת הקופאית במכולת המקומית שלך. (ואולי הבחור משלוח פיצה, נכון?) עם כל הבעיות והאתגרים אתה בפנים על בסיס יומי, זה פשוט לא קל לגלף את הזמן עבור Jumpstarting החיים החברתיים שלך.

אז זה לא נדיר להיות תוהה "איפה אני מתחיל?"

אחרי הכל, לגדל את הילדים שלך בעצמך לוקח את כל האנרגיה, נחישות, וכוח רצון יש לך - כל יום. אז זה קל עבור האחריות שלך כדי להאפיל על חיי חברה פוטנציאליים. אבל זה יכול להיות גם מתכון לשחיקה הורה יחיד.

אז אם אתה מחפש קצת 'לי זמן' מלבד הילדים שלך, או שאתה הורה יחיד שרוצה לפגוש אנשים חדשים כדי להתחיל היכרויות שוב לאחר הגירושין שלך, ביצוע כמה שינויים קטנים יעזרו לך ליצור את חיים חברתיים אתה באמת רוצה.

איך לפגוש אנשים חדשים & Jumpstart החיים החברתיים שלך

התחל לשאול את עצמך את השאלות הבאות ובחירה אחת או שתיים של הפעילויות המוצעות להלן.

 1. מה באמת הייתי רוצה שהחיים החברתיים שלי ייראו?
  להקדיש זמן מה לדמיין איך זה יהיה כמו לקיים חיים חברתיים, הגשמה. עם מי היית מבלה את זמנך? איך הילדים שלך יתאימו לתרחיש זה? לפעמים רק מקבל ברור על המטרות האולטימטיבי שלך יכול לעזור לך למצוא דרכים להפוך אותם חלומות למציאות.
 1. מה עומד בדרכי?
  מהו המכשול הגדול ביותר עכשיו שיש לך חיי חברה תוססים ומרתקים? זה זמן? האם זה חוסר הזדמנות? האם זה יכול להיות קשור הרגשות שלך על עצמך? ברור על המכשולים שאתה בפנים, או אפילו את הקירות ייתכן בטעות לשים, יכול לעזור לך להתגבר עליהם.
 1. האם המאמץ שאני עושה לפגוש אנשים חדשים תואם את הרצון שלי לחיים חברתיים פעילים ומהנים?
  אם זה לא, להגביר את המאמץ שאתה עושה. בדרך זו, אתה יכול לעבוד כדי להתגבר על הרגשה כמו "יחיד בודד ההורה" על ידי שינוי המאמץ שאתה עושה. לְנַסוֹת:
  • השתתפות בדיון בספר בחנות הספרים או בספריה המקומית.
  • לוקח בכיתה בנושא שמעניין אותך.
  • להסתדר עם כמה ידידים ותיקים שלא ראית זמן מה. רוב הסיכויים, הם יציגו לך כמה חברים חדשים שלהם!
  • אירוח מפגש שכונה לא פורמלי או ארוחת ערב potluck. זה ייתן לך הזדמנות לפגוש כמה אנשים שלא פגשת לפני.
 2. האם הציפיות שלי גורמות לי להרגיש בודדה?
  לדוגמה, אם אתה מאמין שאתה "צריך" להיות במערכת יחסים רומנטית, אתה כנראה הגדרת את עצמך כדי להרגיש רע על לא להיות אחד. (נוסף על כך, לחץ מסוג זה משאיר אותך פגיע לקבלת החלטות גרועות ביחס למי שאתה בוחר עד כה). כדי להתקדם מעבר לסוג זה למגבלות שהוטלו על עצמן, התמקד בבנייה חברויות, לא רק יחסים רומנטיים. לְנַסוֹת:
  • מציאת "חבר" אתה יכול לאכול צהריים עם עבודה קבועה
  • אירוח אירוע בלתי רשמי עם ההורים של כמה חברים של הילד שלך. זו תהיה דרך מצוינת להכיר משפחות אחרות וגם לפתח חברויות משלך

  קפיצה - החל החיים החברתיים שלך לא יכול להיות קל או נוח. אבל זה בהחלט יהיה שווה את המאמץ שנדרש כדי לבנות חברויות משמעותיות לתוך החיים שלך ולעבור מעבר לבדידות כל כך הרבה הורים בודדים חוו.

  No Replies to "הורה יחיד? 4 טיפים Jumpstarting החיים החברתיים שלך"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 74 = 75