4 דרכים להתמודד עם Ex בלתי סביר

4 דרכים להתמודד עם Ex בלתי סביר

עברת את תהליך הגירושים, הניירת חתומה וזה סופי. הגיע הזמן להתקדם ולשים את כל זה מאחוריך, נכון? לא תמיד! אם האקס שלך לא היה מסוגל לנווט את הגירושין בצורה בריאה מבחינה רגשית אתה עשוי לראות המשך הסכסוך זמן רב לאחר הגירושים היא התנהגות סופית ובלתי סבירה מן האקס שלך.

בלתי סביר, אם בכוונתך, יכול לגרום לחיים שלך ולילדים שלך להיות אומללים.

ביקור ילדים, תמיכה בילדים, ואת צווי גירושין הבאים הם רק כמה כלים על לרשותך לשעבר כשמדובר להאריך את הסכסוך לאחר גירושין.

איך להתמודד עם Ex בלתי סביר

ייתכן שלא תוכל לשלוט בהתנהגות שלהם, אבל אתה יכול לשלוט בתגובה שלך להתנהגות. נטילת עמדה פרואקטיבית כאשר מתמודדים עם לשעבר כועס יהיה להפחית את הלחץ שנגרם על ידי כל מניפולציות בלתי סבירות על ידי לשעבר שלך.

אל תעסוק בסכסוך

עימות בסכסוך רק מזין את הסכסוך. אם דרישות נעשות ואתה להגן על עצמך, אתה משחק את המשחק וצפוי להסלמה של הסכסוך. אם אתה מקבל הודעות דוא"ל מגעילות, איומים "לקחת את הילדים משם", או כל דבר שגורם לך דאגה ומתח, לא מגיבים.

שום תגובה ממך לא תעצור את האקס שלך. אם אין להם עם מי לשחק, המשחק נגמר.

אל תיכנסי מתוך פחד

אף אחד לא מכיר אותך טוב יותר מהאקס שלך.

זה נותן להם תחמושת להשתמש נגדך. הם מכירים את החולשות שלך ואת הפחדים וידחפו את הכפתורים האלה בניסיון להשיג את מה שהם רוצים. אין כלי רב עוצמה יותר לרשותם כשמדובר בשליטה לך מאשר הפחדים שלך.

הנה אחת הדרכים לראות את המצב כאשר הם עושים משהו שגורם לך פחד.

מניפולציות שלהם וניסיונות לשלוט בך על ידי גרימת חרדה בך הם השתקפות של כמה הם מפחדים ממך.

אל תאפשר הפחד שלהם כדי לקבל את הטוב ביותר לך לשבש את היכולת שלך לבנות מחדש את החיים לאחר גירושין.

אל דאגה לעצמך עם אמר

מילים יכולות לפצוע ואתה יכול לצפות לשעבר כועס להשתמש במילים שלהם. הם יגידו לכל מי שיקשיב דברים שליליים על האופי שלך והתנהגויות. זה רק אנושי רוצה להגן על עצמך כאשר שקרים מתפשטים אבל, זה לא ישים קץ השקרים. וגם, lashing בהחלט לא יגרום לך להיראות כמו סביר של השניים.

התגובה היעילה ביותר שאתה יכול לתת לאלו אשר vilifies ו maligns לך לאחרים היא חמלה. אנשים רעים פוגעים באנשים. הכעס שהאקס שלך מציג כלפיך הוא אינדיקציה לכמה כאב הם נמצאים. מראה חמלה במקום מכה מרשימה מאפשר לך להתעלות מעל הכאב שלהם להחזיר את הכוח בחיים שלך.

 אל תיכנע לאשמה

אם הגירושים היו הרעיון שלך אתה עלול להרגיש לא מעט אשמה וחרדה על ההחלטה שלך. אם, לעומת זאת, ההחלטה שלך להתגרש היה האינטרס שלך אתה לא רוצה לאפשר את הרגשות האלה של אשמה להחזיק אותך בחזרה קדימה.

 

לא קל לשמוע כיצד החלטה שעשיתם פגעה באדם אחר. האקס שלך יכול בקלות לצייר אותך לתוך הכאב שלהם על ידי להביע את ההשפעה השלילית על ההחלטה שלך על אותם, איך "שום דבר לא יהיה בסדר שוב." לשעבר שמביא את הכאב שלהם אליך לא מנסה לזכות באהדה, הם מנסים לגרום לך להרגיש את אותו כאב שהם מרגישים. אתה פוגע בהם, הם רוצים שתפגע!

אשמה היא תוצאה של לא לעשות משהו במקום לעשות משהו לא בסדר. אם אתה שם ניסיון מלא אמונה להציל את הנישואים שלך לפני שתחליט להתגרש, עשית שום דבר רע. אין לך מה להרגיש אשם!

הצג את חמלתך לשעבר, שוב, אבל לא לתת לרגשות אשמה או בושה כי אתה לא אחראי על הכאב שלהם.

המוקד העיקרי של לשעבר כועס היא לשמור אותך עוסקת במערכת יחסים כי הסתיים מבחינה משפטית.

כדי להתנתק ולהמשיך הלאה עם החיים שלך תצטרך להכיר התנהגויות מסוימות עבור מה שהם, מנסה למשוך אותך בחזרה למערכת יחסים שכבר החלטת לא היה מתאים לך. 

No Replies to "4 דרכים להתמודד עם Ex בלתי סביר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    39 + = 40