4 סימנים אתה אשם של ניכור ההורים?

4 סימנים אתה אשם של ניכור ההורים?

חלק מההורים עובדים במשרה חלקית על ניכור ילדיהם מהורה האחר. כמה אשמים בניכור ההורים ולא מבינים מה הם עושים. בין אם אתה בכוונה ניכור הילד שלך מן ההורה השני התוצאה תהיה זהה. הילד שלך ייפגע רגשית.

דאגה ראשונה של הורה מתגרש צריכה להיות רווחת ילדיהם. ילדים צריכים שני הורים שהם 100% השקיעו לוודא כי הצרכים של הילד הם נפגשו.

אתה אולי לא אוהב את לשעבר אבל אתה אף פעם לא צריך לאפשר את זה כדי להפריע את הטיפול של הילד שלך.

להלן רשימה של התנהגויות ההורים עושים את זה בכוונה או שלא במתכוון לגרום להם אשמים בניכור ההורים:

1. שיתוף מידע על גירושין

מעולם לא שוחחתי עם ילדי על הפרטים הספציפיים של כל סוגיית גירושין משפטיים שהיו לי עם אביהם. הייתי המום כאשר בבית המשפט למשפחה עם לשעבר שלי על המשמורת של הצעיר שלנו. הסתכלתי על הצעיר שלי ועל אביו והילד היה בתיקים של אביו, תיקים הקשורים לנושאים משפטיים וקרא אותם.

אני חושב שאני בטוח בהנחה כי קבצים אלה היו מלאים מידע שלילי עליי. מה המטרה מלבד מנסה לשפוך אור שלילי על לי ולהרחיק את הבן שלי יכול לשעבר שלי יש להציג את הקבצים אליו?

שיתוף מידע על ההיבטים המשפטיים של גירושין שלך יכול, ולעיתים קרובות עושה, להרעיל את המוח של הילד נגד ההורה השני אם זה הכוונות שלך או לא.

הפרטים של הגירושים שלך צריך להישמר בינך לבין האקס שלך.

2. מניעת פרטי איש קשר.

להורים יש זכות לדעת כיצד ליצור קשר עם ילדם. ניכוי כתובות דוא"ל או מספרי טלפון הוא ניסיון ברור להפריע לזכותו של הורה לתקשר עם הילד שלו. אם הילד שלך כועס ואינו רוצה לדבר עם ההורה השני בסדר.

להורה האחר יש עדיין זכות להשאיר הודעות ולכתוב הודעות דוא"ל. יש להם את הזכות לתת לילד הזה לדעת, כי הם אהובים.

כמו כן, אם הילד הוא כועס על ההורה השני שלהם, אלא אם כן יש התעללות מעורב, זה באחריותך לנסות לעזור לילדך לעבוד דרך הכעס שלהם. לעולם אל תעודד ילד להפסיק לתקשר עם הורה אוהב!

3. לאפשר לילדך להחליט אם לבקר בהורה האחר או לא.

זה עוד אחד ששיחק תפקיד בגירושים שלי. אני האשם. שלי לשעבר הכעיס את הילדים שלי. הוא עשה כמה דברים מאוד פוגעים והיה להם זכות לכעוס. הילדים שלי היו בטיפול, המטפל אמר לי לא לאלץ אותם לבקר את אביהם.

הייתי קרועה. חלק ממני ידע שהם זקוקים לאביהם, וחלק ממני פחד שמא יזיק להם בכך שיכריח אותם לבלות עם מישהו שפגע בהם. התקשרתי למיל לשעבר שלי והיא אמרה, "אל תגרום להם לראות אותו עד שהוא מתנהג כמו אבא."

נחשו מה, המטפל טעה, MIL לשעבר שלי היה לא בסדר ואני טעיתי על לא לאלץ אותם לבקר ולבנות מערכת יחסים עם אביהם. לאחרונה הבנתי שאני מרשה לילדים שלי לעשות בחירה המבוססת על הרגש, לא ההיגיון.

הייתי ההורה; זה היה המקום שלי להיות הגיוני.

במקום זאת, נתתי לרגש לנצח, ובלא משים נפגעו ילדיי ואביהם. אם הילד שלך כועס ומסרב לבקר את ההורה השני, לעשות כל מה שאתה יכול כדי לקדם את הביקור. אל תתנו לילדכם כוח ושליטה על מצב שבו הם מתבוננים מבעד לעיניים המעומעמות מכאב רגשי.

4. אמירת דברים שליליים על ההורה האחר.

אם יש לך בשר עם האקס שלך, לשמור את זה לעצמך. אל תגיד דברים שליליים לילד שלך או לאף אחד לפני הילד שלך. משהו לא משמעותי כמו, "אבא שלך לא מופיע בזמן," שולח הודעה שלילית לילד שלך על ההורה השני. שמור על מחשבות כאלה מחוץ להישג ידם של אוזניים זעירות!

בין אם אתם חושפים את ילדכם לחוסר ניכור או שלא במתכוון, הרי שהגיע הזמן לעצור ולחשוב על משמעות הדבר לילדכם.

הורות לאחר גירושים פירושו להיות מודעים יתר על המידה של התוצאות של המילים שלך ואת הפעולות יש על הילדים שלך.

No Replies to "4 סימנים אתה אשם של ניכור ההורים?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    72 − 68 =