4 דרכים להתגבר על גירושין שלך

4 דרכים להתגבר על גירושין שלך

את גרושה אבל עדיין רוצה להתחתן? האם אתה מכאיב ותוהה איך להתגבר על הגירושים שלך?

אתה מקבל על גירושים לא רצויים על ידי קבלת הגירושים שלך כמציאות. רוב האנשים שעוברים גירושים שהם לא רצו לעשות קשה להתאים את הרעיון של להיות רווק שוב לאבד את הקשר הרגשי אחד שהם אהבו. הם עדיין רוצים להתחתן, אבל המציאות אינה יוצאת מדרכה כדי להתאים לרצונו של אדם.

במיוחד עם הופעתו של חוקי אשם גירושין ולא בן זוג שהוא מסוגל לעזוב את הנישואין ללא קשר לכאב זה גורם שמאל מאחורי בן זוגו. איך להתגבר על גירושים לא רצויים היא לא כל משימה קלה, אבל עם הזמן והסבלנות, הכאב של גירושין שלך יכול להיות מאחוריך.

אתה צריך להתמודד עם העובדות ואת המציאות של המצב שלך. לא לקבל את המציאות של גירושין שלך שומר אותך תקוע ולא מסוגל לחיות חיים פרודוקטיביים. אתה לא יכול לחיות בהווה ולתכנן את העתיד אם הראש והלב עדיין נמצאים בעבר.

כן, אני יודע, אתה חושב, "זה קל לך לומר." ו, אתה צודק, זה קל לומר אבל, אני מודע עד כמה קשה לעבור את הכאב של נישואים אבודים להתחיל לבנות מחדש את החיים שלא ציפית לחיות.

אין שום דבר קל על אובדן של בן זוג באמצעות גירושים. הנה האמת, אם כי, יש לך שתי אפשרויות, להישאר תקוע הכאב שלך או לעשות את העבודה שנדרש כדי להתקדם.

אתה הכי טוב שימש על ידי בחירה לעשות את העבודה ולהמשיך הלאה עם החיים שלך.

ישנם 4 שלבים אתה יכול לקחת את זה יסייע לך להתגבר על הגירושין שלך

1. קבל את המקום שבו אתה נמצא: החיים הם בדיוק כפי שהוא צריך להיות. לעשות את הטוב ביותר מכל מצב שאתה מוצא את עצמך פנימה אתה לא יכול לשנות את המציאות על ידי המבקשים גירושין שלך מעולם לא קרה.

קבלת המציאות של המצב שלך ואת החיים במלואם בתוך המציאות מאפשרת להקל על העבר ולהמשיך קדימה אל העתיד. עתיד לך לגלף את עצמך על סמך מה שאתה רוצה, לא מבוסס על איפה היית פעם או שאתה רוצה עדיין היו.

2. לקחת אחריות: הבעלים של הטעויות שלך לעשות שלום עם העבר שלך. כדי להתקדם ולהשתחרר מן העבר, אתה צריך גם לעבוד על כל רגשות אשמה או כעס שנותרו מן הגירושים. אם אתה חייב את לשעבר ואת ההתנצלות, להביע את זה. אם אתה מחסה רגשות של כעס ואז ללמוד דרכים לעבוד דרך הכעס בצורה בונה.

על הבעלות על החלק ששיחקת במותה של נישואייך יש כוח ריפוי. עם לקיחת אחריות על התפקיד שלך בבעיות שהובילו הגירושין מגיע הבנה של מדוע הגירושין קרה. עם הבנה מגיע מידה עצומה של קבלה כי מותו של הנישואין נובע לשני אנשים, לא רק אחד.

3. תרגול תשומת לב: הישאר פתוח למחשבות חיוביות על כל דבר בחיים שלך בברכה באנרגיה "טובה"! מחשבות שליליות יש דרך לזחול לתוך הראש שלנו לא קרואים. הדבר הטוב על מחשבות שליליות הוא שהם באים לעבור, לא להישאר.

מחשבות שליליות על המצב שלך לא יכול להזיק לך, אלא אם כן אתה מאפשר להם לעשות נזק. אפשר מחשבות שליליות לעבור דרך המוח שלך מעיניהם, לא לצרף להם משמעות. מהר להוביל אותם על מנת לפנות מקום למחשבות חיוביות כי לדרבן אותך לפעולות לטובת לך את החיים שאתה רוצה לחיות.

4. לנצל את ההזדמנות: הזדמנות היא הזדמנות להגשים את החלומות שלך, המטרה שלך בחיים, להיות מי שאתה רוצה להיות ולעשות מה שאתה רוצה לעשות. לפעמים מוזמנים להזדמנויות, לפעמים היא נכפית עלינו. קשה ככל שיהיה לקבל, גירושין, אפילו גירושים לא רצויים היא הזדמנות. לעולם אל תתעלם הזדמנות. הזדמנות חדשה זו עשויה לבוא עם פחדים וכאב רגשי, אבל אלה לא תירוצים לא לנצל את ההזדמנות להגשים חלומות, למצוא מטרה ולהיות מה שאתה רוצה.

כמו שאומר הפתגם הישן, "כאשר נסגרת דלת אחת, פותחת עוד אחת". אל תפחד ללכת דרך הדלת הפתוחה!

No Replies to "4 דרכים להתגבר על גירושין שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 3