4 סיבות חוקיות לחלוטין להתגרשות

4 סיבות חוקיות לחלוטין להתגרשות

ביצוע ההחלטה להתגרש יכול להיות עניין מסובך. רוב הגירושים מתרחשים בשל בעיות בחיי הנישואין שיש להם פתרונות אבל הצדדים הנישואין חסרים את הכישורים כדי לפתור את הבעיות הללו. במילים אחרות, רוב הגירושין ללא סיבה תקפה להתגרש.

עם זאת יש בעיות בחיי הנישואין כי צריך לשלוח לך לרוץ למשרדו של עורך דין גירושין הגשת בקשה לגירושין. יש התנהגויות בתוך כמה נישואים כי אף בן זוג לא צפוי לחיות עם על בסיס יומי.

 

אף אחד לא צריך לקחת את ההחלטה להתגרש בקלילות, אבל יש מקרים שבהם הגירושין הוא הפתרון היחיד. אם מצאת את עצמך באחד המצבים הקרובים להחלטה על גירושים עשוי להיות קל.

התעללות פיזית או רגשית

אם בן הזוג שלך יכה אותך פעם זה יקרה שוב. אתה לא צריך להישאר נישואים מעבר למכה הראשונה, סטירה או לדחוף. לא תירוצים למישהו שמכה אותך, אל תיקח את האשמה למישהו שמכה בך. אלימות היא צורך לשלוט ולהפעיל כוח על בן זוג, זה לא על לאהוב בן זוג.

התעללות במשפחה באה בצורות שונות. בן הזוג שלך עלול להתעלל בך פיזית או להתעלל בך מבחינה רגשית. צרחות, צרחות, שמות קוראים ו-למטה למטה הם לא צורות מקובלות של התנהגות, או. עבור הבטיחות שלך ואת השפיות ואת זה של הילדים שלך, אתה צריך לעזוב.

בְּגִידָה

"פעם רמאי תמיד רמאי." בגידה היא כמו התעללות במשפחה; זוהי התנהגות שתחזור על עצמה.

בן זוג יהיה לרמות מסיבות רבות, מה אתה; הקורבן של הבגידה צריך להבין כי אין סיבה טובה.

כן, אפשר להחזיר את האמון בנישואין אחרי בן זוג יש רומן. אבל, אם בן הזוג שלך הוא רמאי טורי אתה צריך לבדוק למה אתה בוחר להישאר נישואים עם מישהו שיש לו מעט או לא כבוד לך ואת הנישואים שלהם נדרים.

 

מתחים כלכליים

האם שמעת את המונח, "בגידה פיננסית?" אם בן / בת הזוג שלך מוציאה כסף לשים מאמץ כלכלי על המשפחה הם עושים בגידה פיננסית. בן הזוג שלך עשוי להיות קניות או הימורים התמכרות הם מתחבאים ממך. הוא / היא עשויה להיות מפעיל את כרטיס האשראי החוב שאתה לא יודע על.

השאלה בשבילך היא, האם אתה מאפשר בעיה של מישהו אחר לקבור אותך בחובות או שאתה לא עושה שום תירוצים? להיות נשוי למישהו כזה יכול להיות שנים של התאוששות והם בדרך כלל לחזור על ההתנהגות שוב ושוב.

התמכרות לסמים או לאלכוהול

אתה לא יכול לתקן מכור. מסיבה כלשהי, לעומת זאת, אלה נשואים למכורים להישאר הנישואין להאמין שהם יכולים איכשהו להביא לשינוי בהתנהגות של מכור. מכור משתנה כאשר הם עושים את הבחירה לשנות. מכור אינו משתנה משום שהם רואים את בן זוגם או את הילדים סובלים. הם לא משתנים עד שהם פוגעים בקרקעית התחתונה ורק המכור יודע מה זה התחת שלו.

אם אתה בר מזל המחשבה לאבד את משפחתו / שלה יהיה שינוי חיובי מכור. אם אתה לא בר מזל לבחור להישאר נישואים אתה יכול להתערב מכור ייקח את המשפחה שלהם למטה איתם.

No Replies to "4 סיבות חוקיות לחלוטין להתגרשות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    4 + 6 =