4 טיפים להתמודדות עם המשבר של אמצע החיים של בן / בת זוגך

4 טיפים להתמודדות עם המשבר של אמצע החיים של בן / בת זוגך

אם בן הזוג שלך עובר משבר אמצע החיים, הוא רומן או ביקש גירושין יותר סביר להניח שאתה מרגיש מחוץ לשליטה. אינך בטוח כיצד להגיב ולהגיב למשבר אמצע החיים של בן / בת הזוג או מה עליך לעשות בהמשך חייך.

זה חיוני לך לדעת כי שום דבר שאתה עושה או אומר יעזור בן הזוג שלך להצמיד את זה או להיות בן הזוג האוהב שהכרת פעם. יש דברים שאתה יכול לעשות ולומר כי יעזור לך לנווט במים הסוערים של משבר אמצע החיים של בן הזוג שלך, אם כי.

דברים זה אומר לך לשמור על שיווי המשקל שלך ואת החיים במלואם למרות המשבר שלהם.

כאשר בן הזוג נכנס למשבר אמצע החיים, אתה חייב להתמודד עם כמה כאבים כואבים. הסיכויים הם נגדך להציל את הקשר שלך עם בן / בת הזוג שלך. זה לא אומר שאתה צריך לוותר על תקווה, אנשים לנצח את הסיכויים היומי. מה זה אומר הוא כי החיים שאתה בוחר לחיות בתקופה זו של משבר צריך להיות אחד אתה נהנה ורוצה להמשיך אם הנישואים שלך שורד או לא.

להלן ארבע הצעות שיעזרו לך להגיב:

1. בצע שינויים

בצע שינויים שאתה מרגיש יגרום לך אדם טוב יותר. אם יש לך בעיות שצריך לעבוד עליהן, לעבוד על הבעיות האלה. לא להיתקע להתמקד בבעיות של בן הזוג שלך מנסה להבין דרכים לעזור לו / לה להתמודד עם בעיות אלה. הוצא אנרגיה במקום שאתה יודע שתקבל החזר על האנרגיה שהושקע: על עצמך.

פול ואשתו סנדי היו נשואים 23 שנים, כאשר המשבר של אמצע החיים של סנדי החלה.

פול, להיות בחור חכם הבין שיש בעיות הנישואין כי סנדי היה אומלל במשך שנים. הוא התעלם מ"המציק" שלה, משום שחש שסנדי מגיב יותר מדי למה שהוא רואה כבעיות קלות בחיי הנישואין.

פול הלך לעבודה ושינה את הסוגיות האישיות שהיו לו, ופעם סנדי ראתה את השינויים האלה, היא התקשתה להתרחק מפול.

היא הרגישה שהוא נמשך אליו במקום להרגיש צורך לסגת ממנו. בגלל השינויים, פול עשה את הנישואים שלו סנדי שוחזר.

החדשות הטובות הן, גם אם הנישואין שלך לא לשרוד את המשבר באמצע החיים של בן הזוג שלך אתה תעשה שינויים בעצמך שיסייעו לך בחיי היומיום שלך ואת כל היחסים בעתיד.

2. קבל חיים

מצא דברים שאתה רוצה לעשות עם החיים שלך. המוטיבציה שלך היא לא לקבל את בן הזוג שלך לשים לב שאתה מקבל חיים, אבל אתה באמת מקבל חיים שאינם תלויים במערכת היחסים שלך עם בן / בת הזוג שלך. קח תחביב, להצטרף חדר כושר, לקחת את החופשה שאתה רוצה לקחת במשך שנים.

כאשר בעלה של לוסי החל את משבר אמצע החיים שלו היא התמודדה ישירות עם הבעיה והתחילה לעשות את כל הדברים שלא היתה לה הזדמנות לעשות כי בעלה לא יצטרף אליה. היא לקחה חופשה ארוכה ומבוקשת בלונדון. היא הצטרפה למועדון וטיולים עם המועדון שלה בכל רחבי הארץ וטיולים שבילים מעניינים. היא עזבה אותו כדי להתמודד עם הבעיות שלו והיא המשיכה עם העסק של החיים.

לוסי מתגרשת עכשיו, אבל היא לא יושבת בבית ומרגישה רחמים על עצמה או מרירה על האקס שלה להרוס את חייה. היא יוצאת עם כל מה שהיא יכולה מהחיים כי לוסי מבינה שהחיים היחידים שיש לה שליטה עליהם היא שלה והיא נחושה להפוך אותה לחיים טובים.

3. בפועל קבלה

שינוי לא קל, במיוחד כאשר שינוי זה אומר את אובדן היחסים עם בן הזוג שלך. הלחימה בשינויים במערכת היחסים שלך היא מה ישמור אותך תקוע ולא מסוגל להתקדם עם החיים שלך. הישרדותו של משבר אמצע החיים של בן / בת זוגך פירושה עבודה עם מה שיש לך, לא כל הזמן לחשוב על מה שאתה יכול לעשות כדי להביא אותו בחזרה לנישואין.

אם אתה לא מכיר את המציאות של מה שקורה בנישואין שלך בשל המשבר באמצע החיים שלה, זה מאוד לא סביר שתשפר את נסיבות החיים שלך. כדי לחיות חיים מאושרים ומספקים עליך לקבל את מה שקורה עם בן / בת זוגך ובנישואין שלך. עליך לסרב בעקשנות לאפשר למשפחת אמצע החיים של בן / בת זוגך להגדיר את האופן שבו אתה חי את חייך ואת מה שאתה יוצא מהחיים עכשיו ובעתיד.

קבלה היא לא קלה אבל במוקדם אתה מקבל למקום של קבלה במוקדם תוכל להתגבר על אובדן בן הזוג שהכרת וגדל בחיים שלך.

4. להיות חולה

תרגול סבלנות עם עצמך ואת בן הזוג שלך. שניכם עוברים שינויים וקשה כמו מה שאתם חווים הוא / היא חווה רמה גבוהה של כאב רגשי גם. אתה לא תעשה את השינויים שאתה צריך לעשות במשך הלילה ואת בן הזוג שלך לא יעבוד שלו / שלה דרך המשבר שלהם על ציר הזמן שלך.

לא להכות את עצמך עבור backsliding או לנוע קדימה מהר ככל שאתה מרגיש שאתה צריך. הזמן הוא החבר שלך, אז להיות מוכן זמן לעבור: פעם שאתה יכול להשתמש בו כדי לבנות חיים טובים יותר ולהיות אדם טוב יותר. כאשר בן הזוג שלך עושה משהו מטורף או מתסכל, לנסות לזכור כי הם חווים רגשות מבלבלים ומתסכל בדיוק כמו שאתה. בסופו של דבר, אתה גם בסופו של דבר שבו אתה צריך להיות. אל תהיי חסרת סבלנות ותנסה להאיץ את התהליך.

No Replies to "4 טיפים להתמודדות עם המשבר של אמצע החיים של בן / בת זוגך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    63 − 54 =