4 טיפים להתמודדות עם בן / בת הזוג שלך מרומה

4 טיפים להתמודדות עם בן / בת הזוג שלך מרומה

באופן כללי, החברה מסתכלת על הגבר האחר או על אישה אחרת כעל האחראית בפרשה. זה מובן כי הם הופכים את היעד של זעם וכעס של בן הזוג שולל מרגיש.

להאשים את האיש האחר או אישה אחרת מונעת מאתנו לקחת אחריות על בעיות הנישואין ועל הרגשות שלנו, אז אנחנו אוהבים להעמיד פנים שאם אלמלא אותו אדם אחר לא היה רומן.

הבעיה היא, כי היה, זה פשוט היה אדם אחר "אחר".

איך להתמודד עם העובדה שיש עוד גבר או אישה יש הרבה מה לעשות אם אתה בסופו של דבר בבית המשפט גירושים או, הם מסוגלים להציל את הנישואים שלך. יש לי כמה הצעות שיסייעו להציל את השפיות שלך ואולי את הנישואים שלך.

לא להפוך את האדם האחר חשוב יותר ממה שהם

הוא היה במקרה במקום הנכון בזמן הנכון. הם אינם מיוחדים. בן הזוג שלך חיפש רומן, לא מחפש את האדם בפרט. הם אינם מעולים עליך, הם פשוט שונים ממך. אתה הבעל או אשתו, כל מה שהם הם הסחת דעת או התמכרות. תפקידך בחייו של בן הזוג שלך עולה בהרבה על תפקידם.

הנסיבות חשובות יותר מהאדם שבן הזוג שלך מעורב בו. לבזבז זמן ואנרגיה שלך התמקדו בבעיות הנישואין שהובילו רומן ומציאת פתרון עבור בעיות אלה.

ו, בבקשה יודע כי לא משנה אחריות על רומן של בן הזוג לך. ברוב המקרים, יש בעיות בחיי הנישואין להוביל בן זוג לרמות. אלה יכולים להיות בעיות אתה מודע, הם יכולים להיות בעיות שאתה לא מודע. השורה התחתונה היא זו, בן זוג בוגד הוא בוחר למצוא פתרונות לבעיות בצורה הרסנית במקום בצורה פרודוקטיבית.

מה שאתה צריך לעשות, אם אתה רוצה להציל את הנישואים שלך, הוא להתמקד במה סביר יותר לעשות את זה במקום לעקוב אחר דוגמא של בן הזוג שלך מתנהג בצורה הרסנית במקום בונה.

לראות את היחסים עבור מה זה באמת

מערכת היחסים עם האדם האחר / אישה אחרת היא מערכת יחסים פנטזיה משכרת ללא בסיס, אלא שקרים וחוסר יושר. הם מציגים את בן הזוג שלך רק הצד הטוב ביותר שלהם, הם להיות כל מה שהם יכולים להיות לבן הזוג שלך וכל מה שהם מאמינים צריך בן זוגך. אף אחד לא יכול להמשיך במעשה הטוב הזה לאורך זמן. הטבע האמיתי שלהם יראה את עצמו ואת הפנטזיה יהיה להתפוגג. כאשר הם מתחילים לעשות דרישות של בן הזוג שלך, נדבק ומנסה לשלוט על מהלך הרומן הפנטזיה תלבש את בן / בת הזוג שלך יראה אותם מי הם באמת ... מישהו שיש לו יחסי מין עם הבעל או אשתו של אדם אחר.

פרשה היא לא דחייה של אותך אלא דחייה של תפקידם כבעל / אשתו ואת ההגבלות שהיא מביאה. אתה לא צריך לקחת את זה באופן אישי כי זה לא עלייך כאדם. בהתחשב בזמן ובסבלנות, רוב העניינים יורדים בלהבות.

הם לא מציאות, הם אשליה

בן הזוג שלך עשוי לראות את האדם החדש כמי שמציע חיים חדשים, מישהו שייקח אותם מהנטל שיש לו אישה ומשפחה ובעיות בחיי הנישואין.

בסופו של דבר, הם מגלים שכל העומסים והנושאים הישנים שבאו יחד עם הנישואים זהים, ההבדל היחיד הוא שהאדם שאליו הם מרגישים אחראי הוא שונה. הדבר היחיד שהשתנה היה השחקנים, לא המשחק. גם אם הנישואין שלך מסתיימים בגירושים ובן הזוג שלך בוחר את הגבר האחר / אישה אחרת אתה יכול להתערב, בהתחשב בזמן, המציאות תכה קשה.

לא להפנים את הרגשות שלך

כאשר אדם רואה את העולם דרך פרספקטיבה של ביקורת עצמית, התוצאה מתבטאת במעוות. אל תאפשר פעולות של בן זוג לא נאמן לגרום לך להרגיש בושה או לא ראוי. רגשות כאלה יכולים להוביל דיכאון, תיעוב עצמי וחרדה. אם המטרה שלך היא להציל את הנישואים או להתגרש בן הזוג שלך בוגד, אתה צריך לשמור על ראש ברמה לפתח אסטרטגיות התמודדות טובה.

בנוסף, הם אומרים כי החיים טוב הוא הנקמה הטובה ביותר, ואתה בהחלט רוצה לנקום, באופן שמסייע לך לרפא במקום לגרום לך יותר כאב.

No Replies to "4 טיפים להתמודדות עם בן / בת הזוג שלך מרומה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    77 − 73 =