נשוי לאגרסיבי פאסיבי: 4 סיבות אתה מרגיש כל כך בודד

נשוי לאגרסיבי פאסיבי: 4 סיבות אתה מרגיש כל כך בודד

נישואין יכולים להיות חוויה מהנה ביותר, אלא אם כן אתה נשוי פסיבי אגרסיבי. אם אתה נשוי פסיבי אגרסיבי, הנישואין יכול להיות בודד בכאב.

תחשוב על זה? מי לא שמח ומרוצה בעת שיתוף פעילויות כיף עם בן הזוג שלהם? סנוגלג במהלך סרט בבית, לחקור מקומות חדשים במהלך חופשות או, מליטה על לידתו של ילד.

אלה הדברים שמביאים בני זוג קרובים יותר ומייצרים משהו שרובנו שואפים ליום אחד להשתתף בו.

הנה הבעיה; נישואים זה לא כל הנאה ושמחה. היא מתנגשת בקונפליקט, ובשום רגע אנחנו לא רוצים להרגיש מחוברים יותר ולא אכפת לנו יותר מאשר בסכסוך עם בן הזוג שלנו. וזה משהו כי אלה נשואים לבן זוג אגרסיבי פסיבי לא חווים.

אנשים הסובלים מהתנהגות תוקפנית פסיבית מתקשים להביע את רגשותיהם מילולית. זה גורם להם לדכא את כל הרגשות השליליים שהם עשויים לחוות. במקום לבטא רגשות שליליים מילולית הם משליכים את הרגשות האלה בהתנהגויות שלהם כלפי בן זוג. 

רוב התוקפנים הפסיביים לא יכווצו אותך בפנים, אבל הדרך שבה הם מבטאים את הכעס הסמוי שלהם עלייך עלולה לגרום לך להרגיש כאילו אתה בעט בבטן. הם מראים את הכעס שלהם על ידי מניעת משהו שהם יודעים שאתה רוצה, באמצעות סחבת, עקשנות וחסימה. 

ייתכן שלא הייתם עדים להתנהגות זו לפני הנישואין משום שלתוקפנים פסיביים יש גם נטייה להסכים עם כל מה שאתם מרגישים שאתם רוצים.

עד שהם אינם מסוגלים עוד להחזיק את הכעס העצום שלהם משנים של הסכמה והתאמה. כאשר הם מגיעים לנקודה זו, אף אחד לא יכול להיות מתריס יותר כי פסיבי אגרסיבי. זה הרגע שבו ניתוק ואובדן אינטימיות רגשית מורגשת ביותר על ידי אלה הנשואים לבן זוג אגרסיבי פסיבי.

 

 

האגרסיבית הפאסיבית אינה מופיעה מבחינה רגשית

 

נישואין הוא חוזה, אחד אתה נכנס לתוך מצפה לקבל את הצרכים שלך נפגשו בזמנים טובים ורעים. אנשים אגרסיביים פסיביים הם די שימושי בשעה להופיע ופגישה הצרכים במהלך הזמנים הטובים, לא כל כך הרבה פעמים רע.

הפחד שלהם מהקונפליקט יחד עם הפחד שלהם ליצור קשרים רגשיים מונע מהם להיות שותף זוגית מעורבת לחלוטין. רוצה להרגיש נטוש מבחינה רגשית? נסו לעסוק בסכסוך עם בן זוג אגרסיבי פאסיבי!

כדי שהנישואין יצליחו זה דורש אינטימיות, הקרבה עצמית והשקעה רגשית מצד שני בני הזוג. בן הזוג האגרסיבי הפסיבי הוא ילד כמו בחיבור הרגשי שלו עם כל אחד. מסיבה זו, הם אוהבים לשחק אבל גם pout כאשר הם מרגישים שאתה מצפה יותר ממה שהם מוכנים לתת.

הם יכולים ליצור קשר אינטימי, עד לנקודה מסוימת. הם יכולים להקריב את עצמם, עד לנקודה מסוימת. הם יכולים לעשות השקעה רגשית, עד לנקודה מסוימת. אם בן הזוג תמיד מפסיק לתת את מה שאתה צריך, במיוחד בעתות סכסוך, נישואים יכולים להיות בודדים מאוד.

 

4 דרכים קידום אגרסיבי פסיבי בדידות במהלך סכסוך

 

1. במהלך ויכוח, זמן שבו אתה להיות הבעה ומראה רגשות, פסיבי אגרסיבי רואה אותך אגרסיבית מדי. זה לא נראה כצורך על ידי אותם כמו הצורך שלך להתחבר אליהם לפתור בעיה. הפסיבי התוקפני רואה בה התקפה אישית. הסירוב הסרבני הפסיבי לעסוק בסכסוך משאיר אותך, בן זוגם מרגיש בודד ואחראי לכל בעיות הנישואין. 

2. ככל שאתה הופך את רגשית יותר רגשית להיות רגוע יותר הגיוני נראה את התוקפנות פסיבית להיות. ככל שהם נראים יותר הגיוני להיות נואש יותר אתה מרגיש רגשית בגלל תחושה של להיות מנותק או דחה.

למרות התוקפנות הפסיבית נראה רגוע והגיוני הם לא. מה שהם מפחדים, בראש שלהם נואשות מחפש מוצא מן הסכסוך.

גישתם הגיונית של ההיגיון והרגיעה מאפשרת להם תירוץ לסגירתכם ולסרבם לעסוק אתכם. 

כתוצאה מכך, הקונפליקטים לא מקבלים פתרון, אתה נשאר מסוחרר ברגשות שליליים והם נותרו תחושת הקלה הם נמלטו מרתקים. 

3. ככל שהתוקפנות הפסיבית יותר מנותקת ככל הנראה במהלך הסכסוך, החרדה רבה יותר אתה מתחיל להרגיש מעל ההבנה כי אדם זה אינו מושקע רגשית. זה האדם החשוב ביותר בחייך, מסרב לעשות מה זוגות אחרים יכולים לנווט ... נישואין זוגיים להתחבר רגשית.

התוקפנות הפסיבית מסוגלת ליצור קשר אך רק עד לנקודה מסוימת. כאשר הם מתחילים להרגיש לא בטוחים עם הרגשות שלהם מוטה הם להתנתק ולהשאיר אותך עם יותר חרדה וספקות בעצמך ואת הקשר. 

4. פסיבית אגרסיבית נסוג לחלוטין ואתה נשאר לאסוף את החלקים. שום דבר לא מקבל נפתרה, בעיות להמשיך ואתה כבר שלחו הודעה ברורה כי ללא קשר כמה אתה מוכן להשקיע את הנישואין, אגרסיבית פסיבית רק ללכת רחוק כל כך.

מקום בודד, בודד להיות. זה נקרא דחייה! הפסיבי התוקפני לא רואה את זה ככה. לך, זה מרגיש כמו דחייה אותך ואת הצרכים שלך. כדי פסיבית אגרסיבי זה דחייה של הרגשות שלך. הם אוהבים אותך; הם אפילו אוהבים אותך, כל עוד המים אינם מבולבלים עם הרגשות הפסקי שלך וכל הציפיות מצידך כי הם מתחברים רגשית.

 

תשלום תמורת בן זוג אגרסיבי פאסיבי

 

הנה ההיגיון המעוות מאחורי הצורך האגרסיבי הפסיבי להישאר, להיות רגוע והגיוני בעתות סכסוך. 

1. הפחד הפאסיבי של הדאגה, הדאגה ושיתוף הרגשות שלהם במהלך הסכסוך פירושו לסכן את הדחייה על ידך. הם זקוקים נואשות לך ללטף את האגו השביר שלהם, כדי לשקף להם עד כמה הם ראויים לאהבה ולהערצה. המחשבה על כך שאתה כועס עליהם ואולי לדחות אותם בדרך כלשהי היא בבחינת הרס רגשי אם הפנים את הראש.

 

2. ככל שתוקפנות פסיבית יותר מסרבת לעסוק, ככל שתשקיע מאמץ רב יותר לעסוק בהם. הם אוהבים את המאמץ הזה. בראש שלהם, ככל שתנסה יותר, כך אתה מעריץ יותר ואוהב אותם. הם ישאירו אותך תולה ומנסה להתחבר אליהם מתוך הצורך שלהם להיות נאהבים, לא מתוך דאגה לרגשות שלך. 

3. ככל שאתה מנסה להעסיק אותם יותר חזק את המסר שלך אליהם שאתה רוצה ולאהוב אותם. פסיבי אגרסיבי מקבל את מה שהם צריכים, הקלה של הפחד שלהם של דחייה. אתה נשאר תלוי החוצה להתייבש עם החרדה הגוברת על ההוכחות הגוברות כי אתה היחיד שהושקע הנישואין.

וואו! זה סוג של תגובה מעוותת על המאמצים שלך כדי לפתור בעיות הנישואין משאיר אותך מרגיש, לא רק בודד אבל כועס, אומלל ומבולבל ביותר על מצב הנישואים שלך.

נישואין למישהו עם נטיות אגרסיביות פסיביות יכול לגרום לך לשאול את הערך העצמי שלך ואת הזכות שלך למישהו אכפתיות הרגשות שלך. פסיבי אגרסיבי רוצה לא יותר מאשר כדי להחניק אותך ואת הצרכים שלך לטובת מקבל את הצרכים נפגשו. לא קונים לתוך המסר שלהם לקוי מבחינה רגשית!

No Replies to "נשוי לאגרסיבי פאסיבי: 4 סיבות אתה מרגיש כל כך בודד"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    14 + = 19