3 דרכים להגיב כאשר אקס שלך Defies צו בית המשפט גירושין | insightyv.com

3 דרכים להגיב כאשר אקס שלך Defies צו בית המשפט גירושין

3 דרכים להגיב כאשר אקס שלך Defies צו בית המשפט גירושין

 

ישנם צעדים משפטיים אתה יכול לקחת אם אקס שלך מתגרש בית משפט גירושין

 

כתבתי מאמרים על שינוי התמיכה בילדים או הגשת בוז של עתירה לבית המשפט למי צריך עזרה לנווט את דרכם בתהליך של חזרה לבית המשפט לאחר הגירושין הוא סופי. אבל, מה עם לשעבר מי מתנגד גירושין צווי בית המשפט?

אני מוצא שאחד הדברים שאנשים לא מבינים הוא שבתי המשפט נקבעים כדי להתמודד עם בעיות שעולות לאחר הגירושים.

יש הליך משפטי במקום לטפל בבעיות כגון התרסה על צו בית משפט גירושין, אבל אם אתה לא לרדוף את הזכויות המשפטיות שלך המצב לא יטופל כראוי.

אם יש לך לשעבר אשר מתנגד צו בית משפט, תצטרך להשתמש במערכת המשפט המשפחתי כדי להחזיק את האחראי לשעבר. לדוגמה, אם האקס שלך:

 • נכשל לשלם בית המשפט הורה ילד תמיכה,
 • מתערב עם בית המשפט הורה על לוח הזמנים,
 • לחלופין, נכנס לביתך ללא הרשאה או מטריד אותך.

 

איך אתה צריך להגיב Ex Defiant:

 

אתה צריך להשתמש בהליך המשפטי זמין לך יש את העניין הביא בפני שופט. אתה או עורך הדין שלך צריך להגיש בקשה לבית המשפט להתמודד עם הבעיה הספציפית לפני שתקבל הקלה מן הבעיה.

אתה לא יכול לחיות בלי הכסף הדרוש כדי לטפל בילדים שלך כי אתה חושב שאין לך זכות משפטית. אתה לא יכול ללכת חודשים בכל פעם בלי לראות את הילדים שלך כי אתה חושב שאין לך זכות משפטית.

ישנן סיבות רבות שאנשים בוחרים לחיות עם התוצאות של לשעבר מתריסה. הם עשויים להרגיש שהם לא יכולים להרשות לעצמם עורך דין. הם עשויים לחשוש מהשלכותיהם של האקסיים אם ינקטו צעדים משפטיים. ככל שהם עיכוב ניצול בית המשפט, ככל שהם סובלים ללא סיבה.

 

3 משפטי משפטי לשימוש כאשר Ex Exies צו בית משפט:

 

ישנם 3 אפיקים פתוחים לכל מי צריך להשתמש בבית המשפט כדי לאכוף קבע גירושין צו בית המשפט. יש לך את הבחירה:

 • שכירת עורך דין לסיוע,
 • הגשת Pro Se תנועה עם בתי המשפט,
 • או, עבודה עם סוכנות מקומית.

שכירת עו”ד:

אם אתה יכול להרשות לעצמך עורך דין זה צריך להיות המסלול שאתה לוקח. באמצעות עורך דין גירושין מתכוון המקרה שלך מקבל תשומת לב מיידית ממישהו שיודע את הנהלים הנכונים לעקוב. זה תמיד הכי טוב, כאשר אפשר להיות עורך דין שיודע את “inss and outs” של עבודה בתוך מערכת המשפט המשפחתי.

להיות מקצוען ליטיגנט:

אם אתה לא יכול להרשות לעצמו עורך דין ועזרה משפטית אינו זמין דרך סוכנות אחרת אתה יכול להגיש בקשה או עתירה עם בתי המשפט ללא עורך דין. פקיד בית המשפט המקומי שלך יכול להיות כלי חשוב אם אתה מחליט להתקדם ללא עורך דין.

ניתן להגיש עתירה מקורית לגירושים ולעתים לשנות את התמיכה בילדים עם קצת מחקר ועזרה ממשאבי בית משפט מקומיים. רוב המדינות מציעות משאבים מקוונים עבור עורכי דין. מדינות מסוימות אפילו יש עורכי דין שעוזרים לך עם הניירת הדרושה להגיש בקשה או עתירה. לא להיות מסוגל להרשות לעצמו עורך דין אין שום סיבה לסבול את התוצאות של לשעבר מתריס.

שימוש בסוכנות מקומית:

אתה יכול לפנות למשטרה המקומית שלך לעזרה עם לשעבר מי הוא מטריד או עוקב אחרי לך את הגירושים. אכיפת הילד סוכנויות ניתן להשתמש כדי לעזור לאסוף בחזרה תמיכה הילד. סיוע משפטי הוא משאב מצוין עבור בעלי דין שאינם יכולים להרשות לעצמם עורך דין.

תוכל למצוא רשימה של סוכנויות אכיפת תמיכה בילדים כאן. לחץ על הקישור להגיש בקשה לשירותים כדי לקבל את הכדור מתגלגל. כדי למצוא עזרה באמצעות משרד סיוע משפטי תצטרך Google שם המדינה שלך “סיוע משפטי”.

אם ex מתנגד לשעבר עושה חיים אומללים יש יותר מדי שקעים זמין לך לא כדי להגן על עצמך ועל הזכויות שלך. לנקוט פעולה, להיות חזק להחזיר את השליטה זועם לשעבר בן הזוג יכול לגרום לך להפסיד בשל פעולות חצוף שלהם, או לא בפעולה.

No Replies to "3 דרכים להגיב כאשר אקס שלך Defies צו בית המשפט גירושין"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  − 3 = 3