3 עובדות על אווה לונגוריה ו טוני פרקר של גירושין | insightyv.com

3 עובדות על אווה לונגוריה ו טוני פרקר של גירושין

3 עובדות על אווה לונגוריה ו טוני פרקר של גירושין

על פי ויקיפדיה, sexting הוא “מעשה של שליחת הודעות או תמונות מיניות מפורשות, בעיקר בין טלפונים ניידים.” וזו הסיבה אווה לונגוריה אומר שהיא הגישו לגירושין ממנה (עכשיו לשעבר) beau טוני פארקר.

דווח כי אווה מצאה מאות הודעות סקסט על הטעות החכמה של טוני, כנראה חכמה יותר מטוני-טלפון מאשתו של חברו לקבוצה. חברו לקבוצה, ברנט ברי, הגיש גם הוא לגירושין מאשתו, ארין ברי.

זהו אחד לעזאזל של אהבה מעוותת סבוכה באינטרנט. אין ספק שהרבה סבל וחרב התרחש עבור כל הצדדים רק משום ששני אנשים העדיפו לשלוח סקסטים זה לזה לפני כיבוד המחויבות שהם העניקו לבני זוגם.

שלושה דברים שאתם צריכים לדעת על גירושין של אווה וטוני:

 1. זה לקח פחות משלוש שנים לפריחה ליפול מן הוורד. אווה וטוני נישאו בשנת 2007 בחתונה אגדה בצד הצרפתי מוקף זיקוקים. אבל כפי שכולנו יודעים טוב מדי, חתונה אגדה בהחלט לא אומר נישואים אגדות. כפי שרבים כל כך עושים בימים אלה, אווה וטוני הקדישו מחשבה רבה לחגיגת הנישואים הממשמשת ובאה, ואולי לא ממש די כיצד הם מתנהגים פעם נשואים. מה קרה לימי “הגירוד של שבע השנים?”
 2. טוני מגנה על התנהגותו הסקסטסטית באומרו שהוא אינו נחשב לרמאות. בעיני רוחו, אם לא היה מקיים יחסי מין, הוא לא אשם ברמאות, דבר שיכול היה להתפרש כסימן נוסף לעמדות היחסיות יותר של היום כלפי נישואים, מחויבות ובגידה. איבון תומאס, פסיכולוגית, אומרת: “כאשר אתה יוצא מחוץ לגבולות של מה שאתה אמור לחלוק, רגשית ופיזית, רק עם השותף שלך, בוגד הוא בוגד בוגד.” נראה כי יש כמה יש מושג מוטה של ​​גבולות הנישואין.
 1. אווה וטוני לא מצאו את עצמם במצב יוצא דופן. נישואין ומחויבות הופכים פחות ופחות רלוונטיים בחברה של ימינו. הפכנו לחברה של אנשים שחשים שחשוב יותר “להיות מאושרים”. האושר שלנו מגיע לפני המחויבות שאנו עושים למערכת יחסים עם אחר. טוני מוכיח את זה על ידי לשים את הרצון לעסוק בשיחה מינית עם מישהו אחר מאשר אשתו. תשוקתו לגירוי מיני חיצוני היתה חשובה לו יותר מהכאב שיגרם לאישה שנשב להישבע לה.

  בדור של ההורים שלי היה המוקד על ביצוע הנישואין עבודה ללא קשר. היום ההתמקדות היא על השגת מטרות אישיות ואושר במקום להגדיר מטרות כמו זוג ולהפוך את הבריאות של מערכת היחסים המוקד העיקרי. חבר שלי סבור כי “שותפי חיים” כבר לא צריכים להיות שותפים לחיים. אני שואל אותה “למה המחויבות צריכה להיעשות מלכתחילה?”

  במקרה של אווה לונגוריה וטוני פרקר, רק הוא יכול לענות על השאלה הזאת. ואני בטוח, כמו רוב הצעד מחוץ לגבולות הנישואים שלהם, טוני יש לבוא עם תירוץ שהוא מרגיש מצדיק את ההתנהגות שלו.

  No Replies to "3 עובדות על אווה לונגוריה ו טוני פרקר של גירושין"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 2 = 7