3 טיפים לחלוקת נכס משפחתי במהלך גירושין | insightyv.com

3 טיפים לחלוקת נכס משפחתי במהלך גירושין

3 טיפים לחלוקת נכס משפחתי במהלך גירושין

תהליך חלוקת רכוש הנישואין מתחיל עם לקיחת מלאי של כל מה שאתה, כמו זוג, רכשו במהלך הנישואין. כל מה שהיה לך לפני הנישואין וכל דבר בירושה במהלך הנישואין לא ייחשב רכוש משפחתי.

להיות הוגן, פתוח וכנה במהלך הזמן הזה הוא הנתיב הטוב ביותר לקחת. אם יש לך כסף socked משם בחשבון אישי, כי הכסף צריך להיחשב רכושם של שני בני הזוג.

אתה עשוי לחשוב שאתה יכול לברוח עם הסתרת נכסי הנישואין אבל עורכי דין גירושים הם חכם אחד הדברים הראשונים שהם יחפשו הם נכסים כי הם חבויים הרחק מן העין. כדי למנוע מעונש מאוחר יותר בתהליך, עדיף לחשוף את כל זה בתחילת התהליך.

וכמובן, הדבר הטוב ביותר שאתה יכול לעשות בעצמך הוא לנהל משא ומתן על ההתנחלות שלך ללא עזרה של מתווך או בתי המשפט. אני מייעץ לזוגות שיהיו להם עורכי-דין נפרדים משלהם. אם מסיבה אחרת מאשר לקרוא על כל הסכם לפני שנחתם כדי לוודא הלקוח שלהם לא התיישבו על פחות הוגן או הוגן.

 

מה לעשות אם אתה לא יכול להגיע להסכם כאשר חלוקת נכסי הנישואין

 

1. שכרו מתווך כדי לעזור לעבוד דרך כל סוגיות דביקות שעלולות להתעורר במהלך חלוקת רכוש בנישואין. מדינות מסוימות דורשות גישור במהלך תהליך הגירושין, חלקן לא. אם אתה מסוגל להגיע להסכם לא תידרש ללכת לגישור.

אם אתה לא יכול זה שווה את הזמן שלך ואת ההוצאות לשכור המתווך לעבוד את התהליך איתך לפני בתי המשפט להיות מעורבים.

2. אל תלחמו על דברים קטנים. זה חתיכת אמנות תלויה על המיטה עשויה להיות משמעות רגשית לך; אתה עלול להרגיש שזה צריך ללכת לך ולא לה / אותו בגלל הקובץ המצורף שלך.

אם אתה לא מצליח להגיע להסכם שופט לא יהיה אכפת איך קשור רגשית אתה פריטים מסוימים.

שופט יראה מה רכשת במהלך הנישואין כרכוש, לא יותר ולא פחות. שופט יורה רכוש מחולק על פי חוקי המדינה שלך, לא על פי רצונך.

במילים אחרות, יש לך השקעה כספית רגשית בנכס לחימה. לשופט אין השקעה ולא יוכל להורות על חלוקת רכוש שתהיה מספקת לכל המעורבים. רק בני הזוג, מוכנים לעבוד יחד יוכלו לעשות זאת.

אם תנסה להסתיר נכסים, אתה תהיה עבירה על החוק. במהלך הליך הגירושין, עורך דין גירושין שלך יש “חובת אמונים” לתת לך מה ששילמת עבור … ייעוץ משפטי וייצוג.

מהרגע שאתה מתחתן עם בן הזוג שלך עד יום הגירושין שלך הסופי יש לך את אותו “חובת אמונים” משפטי. אם אתה מפר את החובה הזו לבן הזוג שלך במהלך חלוקת רכוש נשואים יהיו השלכות משפטיות.

אתה יכול להיות הורה לשלם הוצאות משפטיות בן הזוג שלך שהצטברו במהלך החיפוש אחר נכסים מוסתרים. אתה יכול להיות נאלץ לוותר על בן הזוג שלך את הנכסים שניסית להסתיר. ואתה תאבד אמינות עם השופט ומאחר יש נושאים יותר מאשר רכוש משפחתי שיבוא לפני השופט הוא / היא האדם האחרון שאתה רוצה להיראות כמו שקרן מדי.

נכסי לחימה מחולקים לפי חוקי הגירושין של המדינה. באריזונה, קליפורניה, איידהו, לואיזיאנה, ניו מקסיקו, נבאדה, טקסס, וושינגטון וויסקונסין רכוש מחולק תחת “הקהילה רכוש” השיטה. כלומר, כל הרכוש מחולק שווה או חמישים / חמישים.

כל שאר המדינות מחלקות את נכסי הנישואין לפי שיטת “החלוקה ההוגנת”. תחת שיטה זו רכוש מחולק “די” אבל לא שווה. משמעות התרומה הכספית של בן הזוג לנכס או יכולתו של בן הזוג לתמוך בעצמם לאחר הגירושים תובא בחשבון בעת ​​חלוקת רכוש.

3. היכרות עם איך בתי המשפט להתמודד עם חלוקת רכוש במדינה שלך יכול ללכת דרך ארוכה לעזור לך כאשר משא ומתן עם בן / בת הזוג שלך. למעשה, אני מעודד כל מי שעובר גירושין כדי להיות בקי בחוקי גירושין של המדינה שלהם ונהלים.

זה יעזור לך להבין מה הוא ולא מקובל על פי החוק בעת חלוקת נכסי הנישואין.

עצה התחתונה שלי אליך היא לעבוד עם בן הזוג שלך, אם אתה לא יכול לשכור מגשר, לא לדרוס על דברים קטנים לא חושב שאתה תצא עם מסתור נכסים.

No Replies to "3 טיפים לחלוקת נכס משפחתי במהלך גירושין"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =